Widok zapierający dech w piersiach

Zrecenzowano: 27 lipca 2019
annacY4480IO
Warszawa, Polska
Wesele

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019
76andrzej43
Lelystad, Holandia
Przeczytaj wszystkie recenzje (20 763)

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Dopiero od strony wody widać potęgę Manhattanu. Widok jest imponujący. Ilość wieżowców robi niesamowite wrażenie.

Dziękujemy, annacY4480IO
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w NY na weselu A z restauracji weselnej mieliśmy widok na Manhattan jak w dzień tak i w nocy . Nie będę za wiele pisał bo każdego oczy muszą to same zobaczyć ja polecam gorąco

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 76andrzej43
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Świetnie organizują wycieczki nie tylko po NY, biuro „NewTours” USA , nie wiem czy mogę, ale polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Irina Ż
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Chciałbym polecić zwiedzającym NY widok na Manhattan z wyspy Roosvelta. Na wyspę można dojechać Subwayem pod East River lub kolejką linową Roosevelt Island Tramway. Ja na wyspę dotarłem Subwayem, później przedostałem się na Manhhattan kolejką i tak polecam, fajna wycieczka. Widoki z wyspy i z kolejki zarówno na Manhattan jak i na Queens. Przejazd kolejką linową kosztuje tyle samo co przejazd Subwayem a jeśli ktoś nie chce zostać na Manhattanie to może przesiąść się bezpośrednio do Subwaya bez ponownej opłaty. Z wyspy kursują też tramwaje wodne. Życzę dużo miłych wrażeń.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, Bigzbig9
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

To trzeba zobaczyć na własne oczy. Wrażenie jest niesamowite. Warto obejrzeć zarówno podczas dnia jak i podczas zachodu słońca i w nocy. Za każdym razem są inne odczucia.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, posejdon12345