“Pyszne !”
Pure Thai Cookhouse — recenzja

Pure Thai Cookhouse
Nr 28 wśród 16 401 Restauracje (Nowy Jork)
Kuchnie: Tajska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Hell's Kitchen
Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze tajskie jedzenie jakiekolwiek jedliśmy.
Można zamówić wersje nieostre jeśli ktoś nie lubi.
Mieliśmy szczęście i nie czekaliśmy długo na stolik!
Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, aniaant91

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza tajska kuchnia w Nowym Jorku. Lokal jest urządzony ze smakiem, a jedzenie idealnie to uzupełnia. Koniecznie spróbujcie dań z makaronem. Czasem trzeba czekać na stolik, ale jest warto. Szczerze polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, anielkam4
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne jedzenie . Czekaliśmy grupą 7 osobową ponad godzinę na stolik ale warto było . Po wejściu i zamienieniu jedzenie dostaliśmy bardzo szybko . Wszystko było pyszne , noodle , pad thai ,ryż . Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 84magdalenaj
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Warto przyjść przed 12:00 bo szybko tworzy się długa kolejka. Jedzenie jest bardzo dobre. Obsługa bardzo miła i szybko wydają posiłki. Również polecam desery ponieważ potrafią zaskoczyć - pozytywnie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Patryk T
Zrecenzowano 5 lipca 2015

to była najlepsza tajska knajpka jaką znalazłem w NY
kolejka w wejściu i czas oczekiwania został zrekompensowany
Bardzo dobre żeberka po Tajsku , pyszne nudle
Miejsce absolutnie godne polecenia

Termin wizyty: luty 2015
Dziękujemy, arturs582

Pure Thai Cookhouse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Jork, Nowy Jork

Byłeś(-aś) w Pure Thai Cookhouse? Podziel się wrażeniami!