“Super drinki, dobre jedzenie”

Dallas BBQ Times Square
Nr 1 560 wśród 14 811 Restauracje (Nowy Jork)
Kuchnie: Grill/rożen
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Midtown
Zrecenzowano 7 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

W lokalu serwują ogromne porcje. Jedliśmy żeberka BBQ - wyśmienite, rozpadające się w ustach, krewetki, burgery i stek. Dopełnieniem wszystkiego są gigantyczne drinki, które naprawdę smakują. Ceny normalne, wręcz w stosunku do serwowanych porcji niskie.

Dziękujemy, Samanta A

Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce! Mają ogromne porcje w niskiej cenie. Serwują super drinki, polecam spróbować. Jadłam żeberka - rozpadają się w ustach.

Dziękujemy, Samanta A
Zrecenzowano 19 października 2016

Za dość niewielkie pieniądze jak na NY można się najeść. Dużo i tłusto. W lokalu bardzo dużo osób, głośno na każdym kroku, żeby wejść trzeba było poczekać z 10 minut na miejsce.

Dziękujemy, Nikodem L
Zrecenzowano 21 września 2016

Moze i drogo,ale czy ja wiem...centrum NY...
na około same atrakcje i po długich spacerach,zwiedzaniach,zakupach...milo jest gdzies usiasc i zjeść...a zjeść to co amerykańskie,to nie lada sztuka...
bo i McDonaldow do okola,budki z hot dogami ....ale na najlepszego steka z extra obsluga można tylko trafic w te miejsce...
Przepysznie polecam...

Dziękujemy, Jerzy P
Zrecenzowano 21 maja 2013

pyszny stek w przystepnej cenie, ładnie podane drinki , również bardzo dobre, obsługa mega miła , całośc naprawdę swietna, jak na times square przystepna cena !!

• Atmosfera
Dziękujemy, Aniszl2454

Dallas BBQ Times Square — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dallas BBQ Times Square? Podziel się wrażeniami!