Zapiera dech w piersiach!!!

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
Milpsa88
Dla mnie wielkie WOW !

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
nawrot1
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (54 242)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wiele atrakcji jest ciekawych, ale dawno żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak Time Square. Tego się nie da opisać... stajesz w miejscu, które widziałeś wielokrotnie w tv, miejscu, które przytłacza Cię swoim ogromem a jednocześnie nie chcesz stamtąd odejść...chcesz stać i chłonąć to miejsce , by czuć jego klimat na zawsze.. naprawdę jest tu obłędnie! Oczywiście jest tam ogromny ruch i jest tak głośno i tłoczno, że czujesz, że jesteś w centrum tak dużego miasta. Jak ktoś nie lubi tłumów, to polecam tam przejść szybko, ale być tam koniecznie warto:) a nawet Ci co stronią od tak ruchliwych miejsc, gwarantuję, staną z rozdziawioną buzią i będą patrzeć i patrzeć i patrzeć...:) polecam!

Dziękujemy, Milpsa88
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Tyle lat, na wielu filmach oglądałem to miejsce. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie. Tłumy ludzi, wszystko się świeci i jest "na bogato" :) Trzeba tam być !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj to już się w głowie kręci od tych licznych reklam i tlomow wrażenie niesamowite polecam bardzo

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 76andrzej43
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie bardzo dużo reklam różnych przeróżnych wszystko mryga gra w tym ich kiczowatym amerykańskim styli.. Wyścig wielkości telebimow między firmami. Oczoplas haos dla zmysłu wzroku. Na jednym z przejść dla pieszych tuż przy czerwonych schodach na przeciwko Mc Donalda jest telebim reklamowy który co 10 min robi live na to przejście i mi na zobaczyć siebie na wielkim telebimow na times Square w Nowym Jorku to świetny moment na zrobienie zdjęć lub nagrań telefonem.. Przy czerwonych schodach kręcą się uliczni grajkowie w tym słynny rozebrany w listopadzie do majtek Elvis. Mnóstwo sklepów restauracji i chińskich drogich pamiątek. Warto przejść się ulica żeby poczuć klimat.. Mi osobiście nie podobał się ten haos reklam błyskow świateł ale w las Vegas był jeszcze większy amerykański kicz.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, Renagata
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warto naprawdę warto ale jedną uwagą tylko po zachodzie słońca bo za dnia jest nie tak super jak wieczorami

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, micha_kI3532EF