Nowy Jork

doskonale !

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
nawrot1
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (86 917)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam, byliśmy w środku tygodnia rano ok 8. Niestety atrakcja uzależniona od pogody. Weszliśmy zupełnie plynnie, bez oczekiwania w kolejce.koszt za 2 osoby dorosle 52 dolary. Mozna zaplacic zaraz po wejsciu kartą, albo troche dalej na pietrze gotowka.Wybraliśmy opcje wjazdu na 86 piętro z tarasem widokowym. Będziecie mijać ogromna makietę wieżowca. Mozna na jej tle zrobić sobie zdjęcie za darmo. Lepiej to zrobić od razu, bo po zwiedzaniu tarasu już ciężko się będzie cofnąć, żeby nadrobić.to samo dotyczy wystaw z opisami. Dla pasjonatów budownictwa w gablotach będzie cała masa interesujących informacji.garmonogramy, koszty budowy, ilości materiałów, zdjęcia z przebiegu robót. Warto to obejrzeć przed wejściem na taras. Na tarasie było bardzo dużo ludzi, ale nikt tam nikogo nie pogania. Każdy może spokojnie cykać zdjęcia do bólu, ludzie spokojnie przepuszczaja się wzajemnie i pomagają sobie zrobić zdjęcia rodzinne. Widoki są cudowne.szczegolnie strona skierowana w dół na południe Manhattanu. Widać masę różnych budynków które są rozpoznawalne nawet z góry, Crysler, Flatiron itp widać też ogrom central parku. Po drodze na górę można sobie zrobić zdjęcia w objęciach king konga. Przed wyjściem jest całkiem spory i fajny sklep z pamiątkami.niestety wszystko made in China a nie USA ale pomijając to, te pamiątki są po prostu ładne i nie wyglądają jak typowe z góry shopów.. super sprawa, polecam ESB.

1  Dziękujemy, sniezynka37
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Warto wjechać na taras widokowy, z którego widać cały Manhattan. W budynku jest darmowe WI-FI, co pozwala dzielić się zdjęciami z najbliższymi

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek i niepowtarzalna historia patrząc na niego człowiek widzi go w wielu filmach i zdaje sobie sprawę jak musi być ważny dla amerykanów robi wrażenie i to ogromne i już od niego nie daleko do Central Park

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 76andrzej43
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Przy dobrej pogodzie widać pięknie Statuę Wolności. Sprawnie zorganizowany wjazd na 89 pietro, Ikona Nowego Jorku

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej R
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna atrakcją nowego Jorku do odwiedzenia i zobaczenia panoramy miasta o ile pogoda wam na to pozwoli.. Ja miałam bilet wykupiony na dzień w którym padało na dole po wjeździe na górę na balkonie strasznie wiało i chodziło się w deszczowej chmurze widoczność zerowa łeb urywalo.. Jedyny plus był taki ze nie było kolejki do kontroli bezpieczeństwa ani do wind można było pochodzić po budynku obejrzeć przepiękne ściany zrobić zdjęcia przy ścianie z widokiem empire a także zobaczyć zdjęcia największych światowych gwiazd które zwiedzaly empire i zobaczyć że tak hak ja nie wszystkim było dane zobaczyć panoramę miasta przez pogodę.. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, Renagata