Most Brookliński
Zapisz
obowiązkowo

przeba dojść przynajmniej do pierwszego przęsła, ale zdecydowanie warto przejść cały i robić z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 lutego 2020
Flyek
Radzionków, Polska
Punkt obowiązkowy

Osobiście płynęła promem pod i muszę przyznać ze rozmiar powala na kolana! Polecam zobaczyć z góry... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 stycznia 2020
620martynab
Chodzież, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (25 184)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto przejść się mostem na spacer. Niestety tłumy utrudniają robienie zdjęć. Warto też obejrzeć dzielnice Dumbo

1  Dziękujemy, sniezynka37
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Kiedy w liceum słuchałem piosenki Starego Dobrego Małżeństwa, nawet nie śniło mi się, że postawię nogę na tym moście. Kultowe miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mój ukochany most zaraz po Golden Gate.. Mistrzostwo inżynierii miód dla oczu. Jest miejsce dla pieszych dla rowerów i samochodów. Widok z mostu na przepiękne wieżowce brooklin się zapiera dech w piersi. Cudowne zdjęcia wychodzą na tle tej panoramy. NYC dba o bezpieczeństwo stąd też na moście brooklinskim spotkacie takie małe samochody policyjne które monitoruja zachowanie pieszych turystów. Most słynie z dużej liczby samobójców są pozaklasane bariery i siatki ochronne ale nadzór policji jest 24 godzinny.. Właśnie od strony brooklinu na samym początku wejścia na most stoją straganiarze i to właśnie tu jest możliwość kupienia najtaniej bo już po dolarze pamiątek w tym magnesów że wszystkimi atrakcjami NYC gdzie na Manhattanie przy hotelu takie pamiątki kosztowały po 3-4$ polecam

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
2  Dziękujemy, Renagata
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Polecam spacer. Zawsze. No może tylko jak bardzo wieje to mniej. Ale o kazdej porze dnia i nocy. Wbrew monumentalnej trochę konstrukcji bardzo przyjazne miejsce. Widoki na Manhattan, Brooklin, East River bezcenne.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, Renata P
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Obowiązkowy punkt programu podczas pobytu w NYC.Łatwo się dostać,w pobliżu stacja metra.W niedzielne ciepłe,słoneczne popołudnie były tłumy ludzi.Na wydzielonej kładce dla pieszych i rowerzystów ci ostatni byli bez szans na przejazd.Spacer trwający około 50 minut/1830 m.długości/robi niesamowite wrażenie.Wspaniałe widoki na wieżowce
Dolnego Manhattanu,East River,Statuę Wolności,sąsiedni most,neogotyckie konstrukcje samego mostu.Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, boba100B