Piękne miejsce na spacer

Zamek w Krasiczynie kilka kilometrów od Przemyśla to obowiązkowy punkt do zwiedzenia będąc w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
marek k
Zamek i park fenomenalny! Przewodnik niekoniecznie

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019
MagdalenaZ1036
Będzin, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek przepiękny, oddalony nieco od głównej drogi i ukryty za drzewami. Polecam odwiedzić i zwiedzić! Ślicznie odnowiony i wykończony. Ekspozycje w środku takie sobie, nam średnio się podobały ale to jest kwestia gustu. Park przy zamku śliczny i zadbany! Naprawdę miły spacer.
Dostaje 4 dlatego ze nie polecamy Pani przewodnik z zamku. Pani bardzo niemiła, odpowiadała na pytania wymijająco i mało konkretnie i powodowała ze wycieczka robiła się sztywna.
Ale sam zamek i park bez przewodnika miejscowego z zamku polecam!

1  Dziękujemy, MagdalenaZ1036
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chyba jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce! Śliczny ogród dookoła, malownicze miejsce. Sam zamek - architektura, piękno - zachwycający. Zdecydowanie warto zajechać i go zobaczyć.

1  Dziękujemy, kleopatra195
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Zamek zwiedziliśmy z panią przewodnik Żanetą polecam fachową obsługę. Bardzo ciekawie opowiada.Warto zajrzeć do lochów gdzie są efekty specjalne.I należy pochodzić koniecznie po parku jest przepiękny. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek jest z zewnątrz zachwycający - warto obejść go naokoło kilka razy, bo za każdym można zauważyć kolejne detale. Z wieży zegarowej detale dwóch wież widać jeszcze lepiej. W środku zamek jest pusty - wszystkie meble zostały zniszczone przez Armię Czerwoną. Wyjątkiem jest kaplica, pięknie odrestaurowana. Mimo to warto zwiedzić zamek z przewodnikiem, który ciekawie opowiada o historii tego miejsca. Architektura zamku jest ponoć inspirowana Wenecją.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, NieTrusia
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek w raz dużym ogrodem zamkowym-jeden z piękniejszych polskich zamków doby renesansu.Duźa część elewacji pokryta sgraffito. Piękne wnętrze kaplicy zamkowej.warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Danuta W