Było super

Dobra organizacja, wszystko na czas, wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia w pobliżu, no i rzeka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 października 2020
wkww2020
Spływ Bugiem - październik 2020

Organizator z charyzmą i indywidualnym podejściem do „klienta”. Jestem bardzo zadowolona z usług... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 października 2020
D7845UHaleksandrap

Zrecenzowano: 16 marca 2020

Sprzęt bardzo dobrej jakości. Fachowa obsługa i szeroka wiedza na temat terenu i warunków podczas spływu. Wszystko na czas i tak jak wcześniej ustalone.

Zdcydowanie Polecam!

Dziękujemy, fryderyk_almert
Zrecenzowano: 12 września 2019

Bardzo fajna i przyjemna trasa,mlodzież zadowolona,miła i profesjonalna obsługa.Wrócimy na pewno.Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, woiwona
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekPomietlo, Właściciel, Aktywny WypoczynekOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Spływy dla grup szkolnych są dla młodzieży nie lada przeżyciem i okazją do integracji z rówieśnikami. Fajnie, że licealiści mogą się realizować dzięki swoim nauczycielom. Do zobaczenia na kolejnych spływach po Bugu. Pozdrawiam serdecznie.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Mega sprawa polecam wszystkim :) Dziękujemy za super spędzony czas i pełen profesjonalizm :) na tym odcinku rzeka Bug po prostu brak słów :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AdrianR3254
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekPomietlo, Właściciel, Aktywny WypoczynekOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Kajakiem po Bugu pływa się bardzo przyjemnie i cieszę się, że ten komentarz też to potwierdza. Pozdrawiam serdecznie i do następnego kajakowania.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Pływaliśmy po różnych rzekach, tak profesjonalnego podejścia i miłej atmosfery nie mieliśmy na żadnym innym spływie. Polecam serdecznie Pana Marka. Na pewno jeszcze nie raz tu wrócimy.

Dziękujemy, ravx128
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarekPomietlo, Właściciel, Aktywny WypoczynekOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękuję za bardzo miłą recenzję. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w sezonie kajakowym 2020 do naszej wypożyczalni nad Bug.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Marek jak zwykle trzyma poziom. Super przygoda zorganizowana w przemiłej atmosferze i bardzo profesjonalnie. Dziękujemy i na pewno jeszcze nie raz do Ciebie wrocimy. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, SylwesterN59

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się opinią na temat mojej działalności związanej z organizacją spływów kajakowych w Dolinie Bugu. Bardzo się cieszę, że wszystko spełniło Wasze oczekiwania. Mam nadzieję, że zobaczymy się szybko nad Bugiem!