Krzeszów

“Katastrofa”

Restauracja Stara Wozownia
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Krzeszów)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety poza fajną stroną internetową reszta to dramat. Beznadzieja obsługa a jedzenie jak z czasów PRL. Nie polecam.

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecamy to miejsce kameralne z dobrym jedzonkiem. Polecamy Karkówka w sosie i placki po węgiersku oraz Rosół. Ceny bardzo przystępne. Warto.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam przepyszne obiady zamowilismy placek po węgiersku, karkówka z kluskami slaskimi, na desery sernik domowy kawy latte .wszystko w przystępnej cenie lokal bardzo stylowy obowiązuje samoobsluga.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, anetak534
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo tanio i smakowicie. Rosół bardzo smaczny dobrze przyprawione, kawa bardzo dobra. Niestety nie było nam dane skosztowac więcej dan, ponieważ zostaliśmy poinformowani że dopiero za pół godziny będzie można zamawiać dania. Niestety nie mielismy tyle czasu i wyszliśmy a szkoda

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, dizi90
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wstąpiliśmy do wspaniałego klasztoru pocysterskiego i przy okazji postanowiliśmy zjeść obiad zachęceni spora liczbą klientów. Jest to bar samoobsługowy na terenie klasztoru tuż obok kościoła. Jak na swoją klasę jest przyzwoicie. Może dania nie są super przyprawione ale smaczne. Schabowy 4 pkt. Pierogi ruskie 4 pkt troszkę mało cebulki. Karkówka 3 pkt ponieważ niedogotowana ale to wada w większości restauracji ponieważ boją się że się rozpadnie przy krojeniu.

Termin wizyty: sierpień 2017

Czarny Bór, Województwo dolnośląskie
Lubawka, Województwo dolnośląskie

Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie
Lubawka, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Wozownia? Podziel się wrażeniami!