Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się podczas rajdu w góry, żeby coś zjeść. Niestety nawet jak na góry wybór był bardzo mały, sprowadzał się praktycznie do pierogów i zupy. One same w sobie w smaku nie powalały. Jak na taki mały wybór, to mogły być lepsze.

Dziękujemy, StanislawKoko
Zrecenzowano: 10 października 2018

Schronisko można rzec kultowe, bywałem tam wielokrotnie na przestrzeni lat. Zmienia się dzierżawca i obsada, ale widoki pozostają bez zmian. I to jest największy atut tego schroniska. Kiedyś były dobre naleśniki, teraz jadłem bigos, taki na czwórkę.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Są miejsca tak urokliwe, że niewiele potrzeba, by mogło zaistnieć. Są jednak również i takie, których potencjał nigdy nie zostanie wykorzystany przez
.ludzi i z powodu ludzi. W mojej ocenie to jest m.in.takie miejsce. A szkoda bo okolica cudna. Warunki poprawne. Bycie nie fair nie jest w modzie. Obojętność również jest passe. Ale brak rzetelności w opisie dojazdu do miejsca jest poniżej pasa!! Ostrzegam potencjalnych kierowców - o ile zjazd samochodem osobowym jakoś odbył się bez większych uchybień dla auta i pasażerów o tyle wyjazd - na granicy wytrzymałości psychicznej kierowcy i fizycznej pojazdu. I mam tu na myśli aurę letnią, słoneczny piękny dzień. Trochę szacunku dla odwiedzających.. właścicielka schroniska bez wzruszenia informuje, że nie udzieli pomocy w żadnym wypadku. Kto tu dla kogo powinien być..? Postawa takiej obojętności w tym wypadku nie sprawdza się. Acz miejsce może mieć potencjał..

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Rathma456
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Gościliśmy w Zygmuntówce podczas wycieczki rowerowej ze Srebrniej Góry na Wielką Sowę i tego samego dnia-wracając . Przywitał nas cudowny widok, bardzo miła, życzliwa obsługa oraz dobre, sycące jedzenie.
Bardzo dobre pierogi ( ręcznie robione, mocno nadziane farszem), pyszny bigos, super naleśniki, niezła zupa i fasolka.

Do tego bardzo romantyczne miejsce, super na randkę :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękny widok. Super jako baza wypadowa lub postój na wycieczki rowerowe i piesze.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Wpadliśmy podczas wycieczki rowerowej odpocząć, zjeść i podładować akumulator z e-bike'u. Obsługa bardzo miła, pomimo, dużego ruchu. Pożyczyła przedłużacz i pozwoliła się podpiąć do prądu.
Pyszne pierogi ruskie, robione na miejscu !!! i super bigos. Niezły krupnik i fasolka po bretońsku. Niejedliśmy, ale wszyscy dookoła zachwalali - naleśniki z serem.
Polecam

Termin pobytu: lipiec 2018