“Dobry hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Hotel President
Miejsce nr 4 wśród 43 hoteli w Calelli
Zrecenzowano 7 lipca 2012

Witam,
Wlasnie wrocilam z mezem z 10-dniowej wycieczki,gdzie spalismy w tym wlasnie hotelu.Jak na 3-gwiazdkowy hotel uwazam,ze jest b.dobry. Przede wszystkim BARDZO dobre jedzenie,codzienie mozna bylo zjesc cos innego,szczegolnie obiady i kolacje byly urozmaicane.Jedzenie dokladane caly czas, naprawde ogromny plus.Do posilkow jedynie do sniadanie byla kawa,herbata,soki za darmo,potem trzeba placic za napoje.Pokoje standart dobry,bez rewelacji ale tez nie wymagalismy wiele,byleby bylo czysto i tak wlasnie bylo.Pokoje,sprzatane codzienie,reczniki rowniez wymieniane codziennie. Obsluga mila, basen spory(jedna z atrakcji-codzienny areobik wodny), klimatyzacja w pokojach rowniez jest.Widok z balkonu albo od strony basenu lub ulicy(niestety my mielismy na drugi hotel), ale taki urok tych miasteczek, gdzie jest duzo hoteli.
Do plazy jakies 10 min. spacerkiem,do stacji ok.20 min.mozna spokojnie przejsc przez miasto. Sama Calella - nie mozna sie nudzic,duzo sklepikow,kawiarni i ludzi :) Glosna mlodziez bawiaca sie do rana,ale nie przeszkadzalo to w spaniu. Bardzo duza ilosc polakow w hotelu,rowniez niemcow.
Widzialam opinie,ze miejsce dla starszych osob - NIE zgadzam sie!!.Co prawda nie wiem jakie byly atrakcje w hotelu wieczorem,ale tyle sie dzieje "na miescie",ze nie trzeba w nim spedzac wieczorow :)
POLEAM ten hotel!!!

• Data pobytu: lipcu 2012, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mikawalczak
Napisz recenzję

Zrecenzowano 4 lipca 2012

Hotel rewelacja ja byłam tam równe 10 lat temu tj: w 2002 roku .Wspaniale wspominam to miejsce genialne ,jedzenie obłędne (nigdy nie zapomnę tych smakowitych różnorodnych posiłków ,aż nie do przejedzenia bombastik)A pokoje rewelka ,obłsuga super złego słowa nie mogę powiedzieć na ten hotel .Baseny sama radość i ta atmosfera coś kapitalnego.A okolica i plaża przepiękna.Marzę by jeszcze tam kiedyś wrócić ( ale zapewne trzeba przez kolejne miesiące nieżle kaski odkładac by za rok ,lub dwa pozwolić sobie na takie luxusowe wczasy ) a zwłaszcza do Hotelu President ,a z tego co widzę po fotakch zmienił sie kolor budynku gdyż był niebieski :) Pozdrawiam Wszystkich i gorąca polecam w/w Hotel :)

• Data pobytu: czerwcu 2012, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 24 kwietnia 2012

Jak na trzy gwiazdy bardzo dobry. Bardzo dobre jedzenie. Do żwirowej plaży spacerkiem ok 10 min.

• Data pobytu: wrześniu 2011, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maro_K_Krk
Zrecenzowano 16 kwietnia 2012

Hotel duży, czysty, zadbany. Jak każdy inny na tym wybrzeżu ;)
goście głównie głośni i pijani niemcy i anglicy. Ale problemów przez nich nie miałam ze snem w nocy. Najczęściej mijało się ich w recepcji, na stołówce, lub korytarzu. Hotel nie jest położony bezpośrednio przy plaży. Potrzeba ok 10minutowego spaceru, żeby dojść, ale podróż mija szybko i przyjemnie. Dla nas nie było z tym problemu.
Do miasta ok 15min, aczkolwiek miasto - ulica rozwija się w przeciwną stronę do hotelu, więc im dalej się idzie wgłąb ulicą tym weselej. Pokoje posprzątane, czyste. Problemów w recepcji nie było. Dogadywaliśmy się w języku angielskim. ahhhh ohhhh! OGROMNY PLUS za wyżywienie! jak na hotel*** było przepyszne! nasz pobyt trwał tylko tydzień, ale co dwa dni wymyślali nowy motyw przewodni np. kuchnia meksykańska, hiszpańska, japońska. JEDZENIE REWELACYJNE! duży wybór, ciągle dokładali, duża różnorodność. raczej brak atrakcji w hotelu.. wybraliśmy się na basen RAZ i poszliśmy po 5min.. zatłoczony (niemcy,anglicy), za mało leżaków, w basenie nie dało się pływać bo zatłoczony i dzieciaki się głównie chlapały. oczywiście nie było to przeszkodą, na plaży było o niebo lepiej! bardzo ładne, czyste! klimatyzacja sprawna! nie mam czego się czepić :) hotel jak na *** i cenę jest naprawdę rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!
GORĄCO POLECAM!

Wskazówka dotycząca pokojów: unikać młodych pijanych niemców i anglików
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2011, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, ojkomena
Zrecenzowano 19 lutego 2012

W tym hotelu zatrzymuje się dużo starszych osób, dla nich przygotowane są wszystkie atrakcje i animacje, wieczorki i tańce. Młodzi ludzie nie mają co robić w tym hotelu.
Na posiłki do stołówki zawsze czekaliśmy w kolejce, posiłki były naprawdę smaczne i wydaje mi się to, że to największy plus tego hotelu. Poza tym wprawdzie droga jest prosta ale do morza jest kawałek drogi. Ze stacji kolejki podmiejskiej najlepiej zamówić taksówkę. Pobyt w tym hotelu traktuję jako ciekawe doświadczenie.

• Data pobytu: wrześniu 2011, podróż z rodziną
Dziękujemy, KAS3K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Calella)
Hotel Kaktus Playa
GHT Hotel Maritim
Nr 14 z 43 w lokalizacji Calella
Liczba recenzji: 422
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel President? Podziel się wrażeniami!

Hotel President — dodatkowe informacje

Adres: Valldebanador, 31-37, 08370 Calella, Hiszpania
Lokalizacja: Hiszpania > Katalonia > Province of Barcelona > Calella
Udogodnienia:
Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr5 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Calella
Nr6 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Calella
Zakres cen: 216 zł–382 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel President 3*
Liczba pokoi: 300
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel President. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
President Hotel Calella
Hotel President Calella

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?