Zrecenzowano: 23 października 2018

Szczerze jak na hotel 3 gwiazdkowy bardzo fajny pobyt jedzonko smaczne i różnorodne ,każdy mógł coś wybrać.Pokoje czyste sprzątane co dzień,jedynym minusem były dość cienkie ściany po między pokojami.Obsługa hotelu miła i pomocna .Jeżeli ktoś bardziej docenia to by coś zobaczyć czyli miasto które jest śliczne jak i plaża plus do tego cala Katalonia , to serdecznie polecam

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, tomasz r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MedplayaGR, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel Santa MonicaOdpowiedź udzielona 24 października 2018

Drogi Tomasz,

Dziękujemy za pozytywne opinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, aby przeczytać, że cała rodzina bardzo zadowoleni z naszego hotelu i czekamy na Państwa wizytę ponownie. Zaleca się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dostać naszą bezpłatną kartę klienta.

Z poważaniem,
Guest Relations MedPlaya

Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Hotel bardzo przyjemny. Wprawdzie powierzchnia wokół hotelu niewielka (wszystkie hotele w pobliżu mają bardzo małą powierzchnię wokoło) i basen też nie poraża wielkością ale można iść na piękną szeroką plażę. Duży wybór i bardzo dobre jedzenie, codziennie jakieś różne dania dodatkowe. Miła i pomocna obsługa. Przy hotelu zatrzymuje się kolejka wycieczkowa, którą można zwiedzić całe miasto. Oczywiście można tam przejść spacerem ok. 800 m. Bardzo urokliwe miasteczko. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu i chętnie poleciłabym to miejsce innym wczasowiczom.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze są wyższe piętra i z widokiem na drogę
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Elżbieta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MedplayaGR, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel Santa MonicaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Drogi Elżbieta P,

Dziękujemy za wybranie Hotel Santa Monica i szczegółowe informacje zwrotne. Cieszymy się, że nasi Goście otrzymują wysokiej jakości usługi! Dziękuję bardzo za jakość pracy. Będzie nam niezmiernie miło znów zobaczyć Cię w którymś z hoteli naszej sieci Medplaya!

Z poważaniem,
Guest Relations MedPlaya

Zrecenzowano: 15 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel trzygwiazdkowy i na więcej nie zasługuje. Obsługa w hotelu miła i pomocna,pokoje codziennie sprzątane,jedzenie monotonne i niezbyt smaczne,jedynie na pyszne owoce można było zawsze liczyć. Woda w kranach mocno chlorowana więc zęby lepiej myć mineralną,w związku z tym lód do drinków z tej samej wody niezbyt dobry. Piwo i wino wyśmienite. Wspaniała była za to grupa animatorów przez co wieczory były bardzo udane. Hotel położony rewelacyjnie - blisko piaszczystej pięknej plaży,a przede wszystkim dzięki świetnej hiszpańskiej komunikacji (kolejka Renfe)można w godzinkę dojechać do Barcelony albo Girony. Z przesiadką można też odwiedzić urocze miasteczko Tossa de Mar. Polecam ten hotel jako świetną bazę wypadową do zwiedzania okolicy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, edi345
Zrecenzowano: 10 września 2017

Hotel niemal idealny - wspaniała, pomocna obsługa (zwłaszcza restauracji - cudowni i kompetentni ludzie), przepyszne jedzenie (na śniadanie codziennie to samo, ale obiady i kolacje niesamowicie różnorodne - co wtorek wieczór tematyczny, w każdy piątek jakaś niespodzianka), pokoje sprzątane codziennie, schludne, bardzo blisko do pięknej plaży. Ocenę zaniżyły jedynie słabo działający prysznic (wrzątek albo lodowata woda, nic pomiędzy) i łóżka - nie wiem czy tylko nam tak się trafiło, ale podwójne łóżko to dla mnie jeden duży materac, a tu niestety były dwa (dziura na środku nie pomaga gdy się śpi we dwoje). Łóżka dość krótkie nawet jak dla tak małej osóbki jak ja - to nieco utrudniało sprawę więc ostatecznie spaliśmy po przekątnej, a przyznam że kombinowanie jak się ułożyć żeby było wygodnie to ostatnia rzecz na jaką ma się ochotę na wakacjach. Podsumowując: minusy = prysznic, łóżko (duży minus za łóżko); plusy = obsługa, jedzenie i cała reszta. Z całą pewnością tam wrócimy.

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, icelady333
Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Bardzo udany pobyt , super organizacja. Animotorzy bomba. Pokoje sprzątane codziennie i to na plus :) Jedzenie bardzo dobre nie brakowało niczego.Miejsce przy basenie zawsze dostępne Polecam gorąco :)

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, SylwiaS3158
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MedplayaGR, Director de Relaciones con Clientes, MedPlaya Hotel Santa MonicaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2017

Dear Sylwia S,
Thank you for taking the time to share your impressions of your holiday with us at the MedPlaya Hotel Santa Monica.
We are happy to read that you enjoyed your holiday with us. Thank you for mentionig the cleaning.
We are sorry that the food did not met your expectations. We will forward your comments on to the corresponding department as our guest opinions is very importance to us as it helps us to improve our services.
We look forward to welcoming you back again in a near future at any MedPlaya Hotels.
Best regards,
Laura