Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Bardzo czysto, dobre jedzenie, bardzo dużo animacji dla dzieci i dorosłych również. Miasto tez bardzo przyjemne. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi. Dobra lokalizacja i miła pomocna obsługa. Pokój sprzątany często i dokładnie.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Trudno powiedzieć,czy polecam ten hotel.
Jedzenie:Plusy: różnorodne jedzenie ;duży wybór. Zawsze : mięso ,ryby, ryż z owocami morza , grzybami lub warzywami; spagetti. Frytki,opiekane ziemniaki .Duzo warzyw. Różnorodne desery.Najslabsze śniadania....ale zawsze świeże poeczywo,jeszcze ciepłe .Kucharz kroi wędliny na bieżąco.Super!
Minusy: brak masła.Serwowane smakuje trochę jak margaryna.....
Reszta: Cienkie ściany .Wszystko słychać .Dwa razy dziecko krzyczało w nocy przez kilka godzin....Słychać nawet rozmowy.Pokoj sprzątany codziennie ....może być :)
Ręczniki wymieniane codziennie, pościel chyba 1 na pobyt, ale nie było potrzeby :-) Każdy pokój ma balkon. Windy- fatalnie, beznadziejna synchronizacja....i tylko 2+1 zewnętrza .Super taras słoneczny dla dorosłych z 3 jakuzzi.Niestety obleganymi...Dzięki temu ,ze jest >18 lat, jest spokój ,chyba ,ze niemiecka młodzież zacNie krzyczeć....

Wskazówka dotycząca pokoi: Z widokiem na góry 5 piętro i wyżej
Dziękujemy, Turystka66
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel, super zabawa, super miejsce, basen przy hotelu oraz na dachu, piękna plaża niedaleko hotelu, przyjazny i pomocny personel (kilku pracujących Polaków) , bardzo dobre i różnorodne jedzenie, super animacje dla dzieci oraz wieczorne zabawy dla starszych dzieci Gorąco polecam!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Rafał S
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Spędziłam w tym hotelu tydzień na początku czerwca i uważam że 4* to stanowczo za wysoko jeśli chodzi o to miejsce.
Jedzenie bardzo przeciętne i ciągle kolejki do dań które były przyrządzane przez 1 kucharza w tak ogromnym hotelu. Przy śniadaniu na przykładowe jajko trzeba było czekać po kilka minut. Pokoje niby ok wizualnie dość ciemne i urządzone dość starodawnie.Najgorsza były papierowe ściany w pokojach przez które było słychać każdy głos sąsiada. W trakcie Mojego pobytu do hotelu przyjechała dość duża wycieczka niemieckiej młodzieży dzięki której nie było w ogóle spokoju w nocy, ciągłe krzyki trzaskania drzwiami:(
Obsługa całkiem ok oprócz jednego barman który wiecznie był oburzony i niemiły.
Animacje bardzo średnie w porównaniu do innych hoteli w których miałam przyjemność przebywać.
Z plusów to całkiem fajny taras na dachu,bliskość do miasta oraz plaży.
Ogólnie hotel zasługuje maź na 3*.
Pozdrawiam

Dziękujemy, asiapal
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Hotel średni, na pewno nie zasługuje na 4***. Brak lodówki w pokoju, żadnego czajnika czy wody mineralnej. Są dwie windy, ale nie wiem na jakiej zasadzie działają, z niższych pięter na pewno szybciej jest pójść schodami. Śniadania i kolacje dobre, są wieczorne animacje. Podczas mojego pobytu, w większości ludzie starsi i animacje głównie z myślą o nich. Miałam pokój na II piętrze, mało przyjemny, ciemny, na wysokości uliczki zadrzewionej z widokiem na tę uliczkę. W pokoju było zimno, bo słońce tam nie dochodzi, a ogrzewania brak. Bardzo słabo wygłuszony. Można było rozmawiać z sąsiadem przez ścianę. Pokój codziennie sprzątany i wymieniane ręczniki.Jest przechowalnia bagażu. Hotel dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miła obsługa. Niezła lokalizacja, może nie 600 m ale około kilometr do plaży, bliżej do centrum, a Mercadona 200 m od hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla niepełnosprawnych. Dla niewymagających
Termin pobytu: maj 2019