Hotel w ogólnym podsumowaniu zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki.
Mocną stroną hotelu jest jego lokalizacja, wyposażenie i obsługa. Hotel położony jest bezpośrednio przy deptaku linii brzegowej oceanu (z hotelu można podziwiać - zachód słońca) w spokojnej, mało rozrywkowej okolicy – co nam to odpowiadało. Świetne miejsce na spacery. Oferta all inclusive jest bardzo bogata w porównaniu z innymi hotelami. Śniadania nieco monotonne ale obiady i kolacje wspaniałe i myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Świetnie rozwiązany jest odwieczny problem rezerwacji leżaków przez co problem ten nie jest tak bolący (ratownik ok 10:00 przechodzi pomiędzy leżakami i jeżeli znajdzie zarezerwowany leżak bez właściciela umieszcza na nim kartę informacyjną, po pewnym czasie znowu przechodzi i jeżeli trafi ponownie na ten sam leżak usuwa ręczniki z niego do depozytu.). Moim zdaniem jedyną słabą stroną hotelu jest program animatorski.
Tak jak to pisałem na początku serdecznie polecam hotel na spokojny rodziny wypoczynek i z chęcią wywrócę do niego jak będę miał okazje.

2  Dziękujemy, sebastiank7
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Całość oceniam bardzo wysoko. Pokoje odnowione, czyściutkie. Klimatyzacja bez zarzutu, dodatkowo w pokoju był wiatrak podsufitowy. Dużo szaf, więc rozpakowanie to przyjemność ;)
Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. No może minusem były czasem słabe ciasta na deser.
Basen dość głęboki, moim zdaniem min.150cm.
Jedynym minusem ale dość męczącym było polowanie na leżaki. Byłam tam z rodziną 13-20.08.2019r i żeby zająć 3 leżaki obok siebie z szansą na cień to trzeba było budzik ustawiać i skoro świt, czyli zaraz po 7ej ruszać na łowy. Dodatkowym utrudnieniem jest Pan "Ratownik". Koło 10ej robił obchód i sprawdzał gdzie są leżaki zarezerwowane ręcznikami ale bez ludzi! Jesli nikogo nie było (nikogo kto potwierdziłby że to dla rodziny ;) ) kładł karteczkę ostrzegawczą. Po pół godziny robił kolejny obchód i jeśli ta karteczka nadal tam była to zabierał ręczniki i zwalniał leżaki. Więc dobrze jest mieć dyżurnego do pilnowania ;)
Ale poza tym detalem ;) hotel super! Przekąski ok. Drinki oryginal. A no i piękne zachody słońca ;))

Dziękujemy, beata764
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel, położony w spokojnej miejscowości, nad samym brzegiem oceanu. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne i dużo. Pomiędzy posiłkami przekąski lody, napoje, kawa itp. W hotelu znajduje się również basen wewnętrzny , siłownia, sala z stołem bilardowym, stołem do ping-ponga oraz automaty do gry. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Piękny widok na ocean (nasz pokój był na 8 piętrze). Miejscowość spokojna, bez zgiełku, straganów dla turystów itp. Mała plaża przy samym hotelu, do dużej plaży z wielkimi falami 800 m, do jednej z najładniejszych plaż na wyspie - Anfi del mar około 1900 m spacer brzegiem morza. W recepcji bardzo miły nasz rodak Pan Robert, który służy dobrymi radami i wskazówkami. W mojej opinii zasługuje na 4 gwiazdki.

Dziękujemy, kkkwiat
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Hotel świetnie położony w pięknej okolicy. Mimo wystawionych trzech gwiazdek zasługuje na więcej. Oferuje wszystko : siłownia, spa, masaże, baseny wewnętrzne i zewnętrzny w których podgrzewana jest woda. Animacje na najwyższym poziomie, animatorzy komunikatywni, otwarci na gości hotelowych. Aerobik w wodzie, rowery. Wieczorem dyskoteki, animacje dla dzieci. Pokoje nowe, czyste, sprzątane codziennie,wyposażone w lodówkę, suszarkę. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Jedyny minus to zajmowanie leżaków przed świtem oraz brak wydzielonej strefy dla niepalących i palących przy barze i przy leżakach, co przeszkadzało w pełnym wypoczynku. Naszym osobistym malutkim minusem na podróży poślubnej był fakt dwóch złączonych pojedynczych łóżek. Jednakże, jak dotychczas najlepszy hotel w którym byliśmy .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MagdalenaK2780
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Hotel położony w pięknej małej miejscowości Arguineguin.Zasluguje na cztery gwiazdki. Oferuje wszystko, czego dusza zapragnie. Centrum fitness, spa, masaże. Baseny i dla dorosłych i dzieci. Animacje dla wszystkich. Aerobik w wodzie. Wieczorem dyskoteki, animacje dla dzieci. W recepcji nasz rodak Pan Robert. Sympatyczny i pomocny. Pokoje nowe, czyste, sprzątane codziennie. Aneks kuchenny, suszarka, TV. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Jedyny minus to zajmowanie leżaków o 6 rano. To jest do poprawy przez właścicieli i palenie papierosów w obrębie baru. Poza tym to polecam ten hotel jest fantastyczny!!!!!!

Dziękujemy, Marta F