Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Hotel świetnie położony w pięknej okolicy. Mimo wystawionych trzech gwiazdek zasługuje na więcej. Oferuje wszystko : siłownia, spa, masaże, baseny wewnętrzne i zewnętrzny w których podgrzewana jest woda. Animacje na najwyższym poziomie, animatorzy komunikatywni, otwarci na gości hotelowych. Aerobik w wodzie, rowery. Wieczorem dyskoteki, animacje dla dzieci. Pokoje nowe, czyste, sprzątane codziennie,wyposażone w lodówkę, suszarkę. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Jedyny minus to zajmowanie leżaków przed świtem oraz brak wydzielonej strefy dla niepalących i palących przy barze i przy leżakach, co przeszkadzało w pełnym wypoczynku. Naszym osobistym malutkim minusem na podróży poślubnej był fakt dwóch złączonych pojedynczych łóżek. Jednakże, jak dotychczas najlepszy hotel w którym byliśmy .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MagdalenaK2780
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Hotel położony w pięknej małej miejscowości Arguineguin.Zasluguje na cztery gwiazdki. Oferuje wszystko, czego dusza zapragnie. Centrum fitness, spa, masaże. Baseny i dla dorosłych i dzieci. Animacje dla wszystkich. Aerobik w wodzie. Wieczorem dyskoteki, animacje dla dzieci. W recepcji nasz rodak Pan Robert. Sympatyczny i pomocny. Pokoje nowe, czyste, sprzątane codziennie. Aneks kuchenny, suszarka, TV. Jedzenie pyszne i bardzo urozmaicone. Jedyny minus to zajmowanie leżaków o 6 rano. To jest do poprawy przez właścicieli i palenie papierosów w obrębie baru. Poza tym to polecam ten hotel jest fantastyczny!!!!!!

Dziękujemy, Marta F
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Piekny Hotel w uroczej małej miejsciwasci niezbyt zatłoczonej z swietnym transportem..Niestety czesc pracownikow niezbyt uprzejmi, zdarzyło nam sie dostac błedne Informacje ponieważ kilku z nich słabo mowi po angielsku. Basenowe leżaki zajmowane sa już I 7 rano Co jest zabronione przez hotel jednak nikt tego niepulnuje, pozatym wszystko super jedzenie przepyszne duże ilosci deserow owocow ogólnie miejsce godne polecenia.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety klimatyzacja działa na czyjnik ruchu wiec w nocy jest bardzo gorąco
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Jet2holidays
Dziękujemy, BeataP67
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Najlepsze wakacje. Super hotel, nie sposób się nudzić, animatorzy rewelacyjny, pracowali w pocie czoła i dzieci miały wesołą zabawę. Wakacje rezerwowane z rocznym wyprzedzeniem po informacji, że planują remont. Po remoncie apartament doskonale wyposażony, widoki z 8 piętra przepiękne. Pracownicy recepcji bardzo pomocni i mili. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z sytuacją, że nikt nie rejestrował naszego wejścia do restauracji. To było naprawdę super. Jedzenie przepyszne i urozmaicone. Przepyszna kawa i soki ze świeżo wyciskanych owoców cytrusowych. Specjalny bufet wielkanocny zaspokoił nasze podniebienia. Pogoda nas rozpieściła.... a baseny NAPRAWDĘ z podgrzewaną wodą do 29 stopni. Pracownicy starają się by wszyscy byli zadowoleni. To chyba jedyny hotel do którego mamy zamiar powrócić w przyszłym roku ale tym razem na 14 dni. Rezydentka TUI bardzo sympatyczna i pomimo, że byliśmy jedynymi POLAKAMI w hotelu bardzo się starała żebyśmy byli zadowoleni z pobytu na Gran Canaria.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić za pokoje na wyższych piętrach z widokiem na ocean.
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, natka46
Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni
Codzienne animacje dla dzieci jak i dorosłych
Miła obsługa, codziennie sprzątane pokoje, pokoje bardzo czyste zadbane widać że nowe
Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, aczkolwiek uważamy że obiady mogłyby być lepsze
Hotel jako hotel rewelacja, bardzo fajny basen, siłownia
Bez żadnych zastrzeżeń

Termin pobytu: sierpień 2018