Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Beznadziejne drinki!!! Najgorsze jakie kiedykolwiek w zyciu piłam. Wszystko podawane w plastikowych kubkach. Do dzis mam wstręt jak pomyśle o tych obrzydliwych cocktailach. Obiekt moim zdaniem zasługuje na 3 gwiazdki.
Lokalizacja - daleko od centrum.
Miły personel w recepcji :-)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Kamil N
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

W hotelu byliśmy jako 3 osobowa rodzina /mąż, żona i 11-letnia córka/ gościliśmy w nim w dniach 25.06 - 01.07.2018 r.. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru jakiego dokonaliśmy przy pomocy biura podróży TUI- nawet opis w ofercie nie odzwierciedlał tego wszystkiego czego można spodziewać się na miejscu. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Hotel bardzo zadbany, składający się z budynku głównego i kilku mniejszych położonych w pięknie zadbanym ogrodzie. Teren hotelu sprzątany praktycznie non stop począwszy od restauracji przez bary, czyste ogólnodostępne toalety, ręczniki w pokojach wymieniane co dzień, oczywiście jeśli sobie tego życzymy. Sprzątanie codziennie.
Wyżywienie dobre - dla każdego coś dobrego: owoce morza, mięsa, sałatki, owoce, desery - zawsze coś na ciepło i zimno.
Napoje alkoholowe i bezalkoholowe, kawa dostępne non stop, bez żadnych ograniczeń, dostęp do dystrybutorów z wodą zarówno zimną jak i gorącą 24h na dobę.
Obsługa hotelowa, barmani, kelnerzy zawsze uśmiechnięci i pomocni.
Być może jedynym zastrzeżeniem jakiem można mieć to animacje, których jest jak na przysłowiowe lekarstwo.
Wśród gości Polacy, Niemcy, Brytyjczycy. Nikt nikomu nie wadzi. Pełna wypoczynkowa symbioza.
Hotel w spokojnej okolicy Corrajelo, Ci którzy nastawiają się na zakupy muszą udać się na centralną ulicę miasta. Spacerkiem ok. 20 - 30 minut. Taksówką koszt ok 7-10 Euro.
Gdyby ktoś mnie zapytał czy pojechałbym do tego hotelu raz jeszcze powiedziałbym że zdecydowanie TAK.
Pozdrawiam.

In the hotel we were as a 3-person family / husband, wife and 11-year-old daughter / we stayed in it on 25.06 - 01/07/2018. We are very satisfied with the choice we made with the help of TUI travel agency- even the description in the offer did not reflect this everything you can expect on the spot. Of course in a positive sense.
Hotel very well-maintained, consisting of the main building and several smaller ones located in a beautifully landscaped garden. The area of ​​the hotel is cleaned virtually all the time, starting from restaurants through bars, clean public toilets, towels in rooms exchanged every day, of course, if you wish. Cleaning everyday.
Good food - something good for everyone: seafood, meat, salads, fruits, desserts - always something hot and cold.
Alcoholic and non-alcoholic beverages, coffee available non-stop, without any restrictions, access to distributors with both cold and hot water 24 hours a day.
Room service, bartenders, waiters always smiling and helpful.
Perhaps the only caveat you can have are animations that are like the proverbial medicine.
Among the guests are Poles, Germans and British. Nobody is hurting anyone. Full symbiosis.
Hotel in a quiet area of ​​Corrajelo, those who are planning to go shopping must go to the central street of the city. Walk about 20 - 30 minutes. By taxi, the cost is about 7-10 Euro.
If someone asked me if I would go to this hotel again, I would say that definitely YES.
Regards.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Aro_G1972
Zrecenzowano: 14 lipca 2017

Hotel położony w ogrodzie z piękną zielenią i roślinnością, pokoje duże, odnowione i przestronne.Niestety bardzo przeszkadzali nam palacze.Pierwszy raz spotkaliśmy się z przypadkiem żeby w lobby, przy recepcji stał wielki automat z papierosami.Palacze mile widziani?Nie ma wyraźnego zakazu palenia, można palić na basenach , na tarasach i balkonach. Co z tego, ze nie można palić w pokoju.Ale można na balkonie i cały smród leci do sąsiada, można tez na leżaku przy basenie nie przejmując się tym że przeszkadza to innym. Coś okropnego!W hotelu nie ma znikąd ładnego widoku, wszystkie restauracje są w niższych poziomach i nie ma stamtąd żadnego widoku, chyba ze na sąsiada.W restauracjach panuje klimat firmowej ogromnej kantyny, jedzenie jest średniej jakości brakuje mu finezji, okropne pieczywo! Ale przy takiej ilości gości nie ma się co dziwić.Miłośnicy puddingu, frytek,fasolki, kebabów, pieczonych parówek, słodkich , kolorowych drinków i napojów w plastikowych kubkach będą zadowoleni.Byliśmy w strefie Premium (+16) i to troszkę uratowało nasz pobyt, gdyż jest to strefa cicha i zamknięta dla innych gości hotelowych gości z tej strefy jest restauracja La Scala ale znajduje się w strefie ogólnie dostępnej i jedyna różnica tam jest taka ze obsługuje cie kelner w czasie kolacji która trzeba tam zawsze wcześniej rezerwować.Jest spokojniej i bardziej elegancko.Restauracje ala cart Rambutan (do 15 poolbar) jest ciemna i bezduszna, restauracja Atrium hiszpańska tez niczym się nie wyróżnia, można zjeść to co w ogólnej restauracji tylko jest to podane przez kelnera.
Strefa SPA z której miałam okazję skorzystać swoje najlepsze lata ma już za sobą i trąci myszką.
Do pobliskiej plaży jest 300m(Coco Beach) ale jest ona płatna (10eur/dzień i niezbyt urokliwa, do innej pięknej pląży wozi 3razy dziennie darmowy bus z hotelu. Wypożyczalnia rowerów która znajduje się tuż przy hotelu - UWAGA!!! co prawda wypożyczenie roweru kosztuje 10eur na dzień ale za cztery rowery pobrano kaucję w wysokości 400eur!!!! co zablokowało tą kwotę na karcie na 7dni!!! Gorsze formalności niż przy wypożyczeniu auta!!
Podsumowując: hotel z ogromną liczbą gości, słabym jedzeniem, brakiem możliwości posiedzenia na zewnątrz z ładnymi widokami, brakiem WYRAŹNIE wydzielonych miejsc dla palaczy.Typowy massenturismus! Opaski są odcinane zaraz po wymeldowaniu z pokoju(do 12)oraz jest pobierana opłata 10eur od kogoś kto ma późniejszy transfer i chciałby skorzystać z bufetu(nie dot.strefy Premium)Dziwny zwyczaj zwłaszcza przy takiej ilości jedzenia które jest wystawiane i na pewno później i tak wyrzucane do śmieci.Absolutnie nie jest to hotel dla szukających elegancji i spokoju.W tym hotelu obowiązuje prostota i niewyrafinowanie.
Fuerteventura bardzo nam się podobała ale do tego hotelu już nie wrócimy.

Termin pobytu: czerwiec 2017
6  Dziękujemy, Azulek
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Nie dałabym temu hotelowi 4 gwiazdek, raczej wymuszone 3.
Skusiła mnie oferta Premium, w strefie bez dzieci. I w tej strefie dzieci rzeczywiście nie było, ale zaraz obok znajdowały się dwa duże korty tenisowe i ulica - oczywiście z wrzeszczącymi dziećmi :(
Hotel jest olbrzymi, położony w pięknym ogrodzie, pełny zwierząt i ptaków. Dobrze mieć zawsze ze sobą plan hotelu, bo można się w nim zgubić. Pokoje w strefie Premium duże i świeżo odnowione, z dużymi tarasami. Jednak nie najlepiej przemyślane. W łazience prysznic z oknem wychodzącym na wspólny balkon - komunikację do pokoi. Mało to intymne. Pod prysznicem brak jakiejkolwiek półki na kosmetyki. Garderoba otwarta na pokój, same półki, bez szuflad - każdy wchodzący do pokoju od razu widzi moją bieliznę :(
Duże łóżko, ale też i bardzo duża, ciężka i gruba kołdra (w czerwcu) - a samego koca brak. Poduszki za twarde i za wysokie. Nie wyspałam się ani razu.
Jedzenie bardzo średnie, większość z mrożonek, a soki z kartonu.
Obsługa mało przyjemna, w recepcji jedyną sympatyczną osobą była Francuzka Johanna.
Niedaleko mała, wulkaniczna i urokliwa plaża. Wystarczy przejśc 3 minuty w okolice hotelu Bahia Real, żeby dostać się na piaszczystą i szeroką plażę.
Na terenie hotelu dużo basenów. Wifi bezpłatne, ale połączenie wciąż się zrywało.
Ogólnie odniosłam wrażenie że hotel jest bardzo komercyjny i nastawiony na osoby chcące się wyszaleć na urlopie lub rodziny z dziećmi. O wypoczynku raczej nie ma co marzyć. Nie pojechałabym tam po raz kolejny.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
6  Dziękujemy, MagdazKrakowa
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Hotel zlokalizowany 30 minut spacerem od centrum w bardzo spokojnej okolicy. Jedzenie dobre. Drinki w ramach All Inclusive czasem nawet na oryginalnych alkoholach. Obsługa miła. Pokoje bardzo duże, wygodne i bogato wyposażone. Dobre miejsce na wypoczynek i dobra baza wypadowa na Lanzarote lub Los Lobos.

Termin pobytu: marzec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wlodzimierz2015