Zrecenzowano: 14 lipca 2017

Hotel położony w ogrodzie z piękną zielenią i roślinnością, pokoje duże, odnowione i przestronne.Niestety bardzo przeszkadzali nam palacze.Pierwszy raz spotkaliśmy się z przypadkiem żeby w lobby, przy recepcji stał wielki automat z papierosami.Palacze mile widziani?Nie ma wyraźnego zakazu palenia, można palić na basenach , na tarasach i balkonach. Co z tego, ze nie można palić w pokoju.Ale można na balkonie i cały smród leci do sąsiada, można tez na leżaku przy basenie nie przejmując się tym że przeszkadza to innym. Coś okropnego!W hotelu nie ma znikąd ładnego widoku, wszystkie restauracje są w niższych poziomach i nie ma stamtąd żadnego widoku, chyba ze na sąsiada.W restauracjach panuje klimat firmowej ogromnej kantyny, jedzenie jest średniej jakości brakuje mu finezji, okropne pieczywo! Ale przy takiej ilości gości nie ma się co dziwić.Miłośnicy puddingu, frytek,fasolki, kebabów, pieczonych parówek, słodkich , kolorowych drinków i napojów w plastikowych kubkach będą zadowoleni.Byliśmy w strefie Premium (+16) i to troszkę uratowało nasz pobyt, gdyż jest to strefa cicha i zamknięta dla innych gości hotelowych gości z tej strefy jest restauracja La Scala ale znajduje się w strefie ogólnie dostępnej i jedyna różnica tam jest taka ze obsługuje cie kelner w czasie kolacji która trzeba tam zawsze wcześniej rezerwować.Jest spokojniej i bardziej elegancko.Restauracje ala cart Rambutan (do 15 poolbar) jest ciemna i bezduszna, restauracja Atrium hiszpańska tez niczym się nie wyróżnia, można zjeść to co w ogólnej restauracji tylko jest to podane przez kelnera.
Strefa SPA z której miałam okazję skorzystać swoje najlepsze lata ma już za sobą i trąci myszką.
Do pobliskiej plaży jest 300m(Coco Beach) ale jest ona płatna (10eur/dzień i niezbyt urokliwa, do innej pięknej pląży wozi 3razy dziennie darmowy bus z hotelu. Wypożyczalnia rowerów która znajduje się tuż przy hotelu - UWAGA!!! co prawda wypożyczenie roweru kosztuje 10eur na dzień ale za cztery rowery pobrano kaucję w wysokości 400eur!!!! co zablokowało tą kwotę na karcie na 7dni!!! Gorsze formalności niż przy wypożyczeniu auta!!
Podsumowując: hotel z ogromną liczbą gości, słabym jedzeniem, brakiem możliwości posiedzenia na zewnątrz z ładnymi widokami, brakiem WYRAŹNIE wydzielonych miejsc dla palaczy.Typowy massenturismus! Opaski są odcinane zaraz po wymeldowaniu z pokoju(do 12)oraz jest pobierana opłata 10eur od kogoś kto ma późniejszy transfer i chciałby skorzystać z bufetu(nie dot.strefy Premium)Dziwny zwyczaj zwłaszcza przy takiej ilości jedzenia które jest wystawiane i na pewno później i tak wyrzucane do śmieci.Absolutnie nie jest to hotel dla szukających elegancji i spokoju.W tym hotelu obowiązuje prostota i niewyrafinowanie.
Fuerteventura bardzo nam się podobała ale do tego hotelu już nie wrócimy.

Termin pobytu: czerwiec 2017
6  Dziękujemy, Azulek
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Nie dałabym temu hotelowi 4 gwiazdek, raczej wymuszone 3.
Skusiła mnie oferta Premium, w strefie bez dzieci. I w tej strefie dzieci rzeczywiście nie było, ale zaraz obok znajdowały się dwa duże korty tenisowe i ulica - oczywiście z wrzeszczącymi dziećmi :(
Hotel jest olbrzymi, położony w pięknym ogrodzie, pełny zwierząt i ptaków. Dobrze mieć zawsze ze sobą plan hotelu, bo można się w nim zgubić. Pokoje w strefie Premium duże i świeżo odnowione, z dużymi tarasami. Jednak nie najlepiej przemyślane. W łazience prysznic z oknem wychodzącym na wspólny balkon - komunikację do pokoi. Mało to intymne. Pod prysznicem brak jakiejkolwiek półki na kosmetyki. Garderoba otwarta na pokój, same półki, bez szuflad - każdy wchodzący do pokoju od razu widzi moją bieliznę :(
Duże łóżko, ale też i bardzo duża, ciężka i gruba kołdra (w czerwcu) - a samego koca brak. Poduszki za twarde i za wysokie. Nie wyspałam się ani razu.
Jedzenie bardzo średnie, większość z mrożonek, a soki z kartonu.
Obsługa mało przyjemna, w recepcji jedyną sympatyczną osobą była Francuzka Johanna.
Niedaleko mała, wulkaniczna i urokliwa plaża. Wystarczy przejśc 3 minuty w okolice hotelu Bahia Real, żeby dostać się na piaszczystą i szeroką plażę.
Na terenie hotelu dużo basenów. Wifi bezpłatne, ale połączenie wciąż się zrywało.
Ogólnie odniosłam wrażenie że hotel jest bardzo komercyjny i nastawiony na osoby chcące się wyszaleć na urlopie lub rodziny z dziećmi. O wypoczynku raczej nie ma co marzyć. Nie pojechałabym tam po raz kolejny.

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
6  Dziękujemy, MagdazKrakowa
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Hotel zlokalizowany 30 minut spacerem od centrum w bardzo spokojnej okolicy. Jedzenie dobre. Drinki w ramach All Inclusive czasem nawet na oryginalnych alkoholach. Obsługa miła. Pokoje bardzo duże, wygodne i bogato wyposażone. Dobre miejsce na wypoczynek i dobra baza wypadowa na Lanzarote lub Los Lobos.

Termin pobytu: marzec 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wlodzimierz2015
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Na wakacje bardzooooo polecam to miejsce!! Baseny bardzo fajne :) Nawet po hotelu chodzi ośmiornica!! W recepcji można dla dzieci zakupić takiego pluszaka ośmiornicę!! Pokoje fajne :) Klimatyzacja chodzi tak jak potrzeba :) Klimatyzacji prawie że jej nie słychać :) Jedzenie bardzo dobre :) Obsługa hotelu lepsza niż się spodziewałem

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wziąć pokój nie od ulicy
Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, podsiadly_q
Zrecenzowano: 22 października 2016

Co roku jezdzimy na Wyspy Kanaryjskie, które kochamy. W tym roku odwiedziliśmy Fuerteventure i nasz wybór padł na Hotel Atlantis.

Zarezerwowaliśmy wcześniej pokój w zamkniętej strefie tylko dla dorosłych co okazało się fantastycznym pomysłem. Po pierwsze nie słyszeliśmy wcale robot remontowych po drugiej stronie ośrodka. Mieliśmy własny duży basen, na którym nie było dzieci, wiec było bardzo cicho i spokojnie. Na terenie jest jeszcze jeden malutki basenik - bardziej brodzik, w którym można posiedzieć i się ochłodzić bez konieczności pełnego zamoczenia w dużym basenie.

Nasz pokój bul świetny. Troche mniejszy niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale absolutnie niczego mu nie brakowało. Na przywitanie mieliśmy drinki w minibarze (gratis), które braliśmy ze sobą na spacery i zwiedzanie wyspy.

Mieliśmy własny Bar, przy którym nie było kolejek wiec nie było potrzeby brania więcej niż 1 drinka. Zawsze był czas na kolejnego i Świerzego. Obok był pokoik socjalny, w którym był dystrybutor do wody i maszyna do kawy i herbata. W środku były stoliki, polki z książkami, komputery itd. Świetne do odpoczynku i spędzania czasu poza sezonem.

Jedzenie - fantastyczne.

Ogólnie, bardzo udany pobyt. W pełni polecam każdemu odwiedzającemu ta piękna wyspę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam opcje Premium dla wszystkich lubiących cisze i spokój.
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Anna151012