Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z dwóch hoteli sieci Riu położony na Corralejo Dunas , na terenie parku narodowego.Przeznaczony do zamknięcia najpóźniej w 2016,działa do dziś.Plaza przy ktorej jest położony rekompensuje wszystkie niedogodności .Wiem ze można narzekać ze hotel stary ,z meblami i wyposażeniem mającym już dużo dużo lat, ze słabym wifi działającym praktycznie w przestrzeni publicznej lobby i restauracje.Niedogodnosci zupełnie są rekompensowane przez obsługę hotelowa starająca się bardzo i za to duży plus.Trzeba tam wrócić !

Dziękujemy, 336rafa_s
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Po pierwsze hotel położony jest przy przepięknej piaszczystej plaży, bardzo szerokiej. Widoki są przepiękne. Na Fuertaventurze często wieje, więc są fale w oceanie i dodatkowa uciecha z kąpieli.
Po drugie hotel – owszem ma swoje lata – ale infrastruktura jest bardzo dobra. Przestronne restauracje, dość duże baseny, sale do występów animacyjnych, itp. Pokój w którym mieszkaliśmy (rodzina 2+3) w zespole domków przy hotelu był dwupoziomowy. Na górze dwie sypianie, na dole przestronne pomieszczenie z sofą, stołem, telewizorem oraz łazienka. Do tego dość spory balkon. Wystrój nie jest nowoczesny, wyposażenie nie jest nowe, ale funkcjonalne, przestronne, są wygodne łóżka. Najsłabszy element to łazienka – odstająca nieco od obecnych standardów co do wystroju – ale funkcjonująca bez zarzutu. Pokoje były czyste i bardzo dobrze sprzątane. Dużo zadbanej roślinności, drzew w okolicy budynków.
Restauracje przestronne – nigdy nie było kłopotu z miejscami. Świetna, sprawna, miła obsługa Jedzenie bardzo dobre, dość duży wybór, może nie wszystkie potrawy, ale naszym zdaniem nie można narzekać (szczególnie na lunch i kolację).
Przy dwóch basenach dużo leżaków, raczej nie było kłopotów by z nich korzystać. Dobra obsługa w barach, bardzo sprawna, dobre drinki.
Ogółem bardzo polecamy ten przestronny, pięknie położony hotel, chyba, że ktoś przywykł do luksusu.

Dziękujemy, JanKooooo
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Wybierając ten hotel wspólnie z narzeczona kierowaliśmy się lokalizacja i cena. Podsumowując i patrząc obiektywnie oceniliśmy pobyt na ogólna ocenę 4-/5. Obiekt znajduje się na terenie parku w Corallejo(na terenie tego parku poza Riu Olivia Beach znajduje się również Riu Palace Tres Islas - są to jedyne hotele znajdujące się w tym miejscu). Cały ośrodek Składa się z głównego hotelu Riu Olivia Beach i tzw szeregowców 2-piętrowych Riu Olivia, cały ośrodek jest zamknięty i dozorowany. Znajduje się on ok 5 km od centrum corralejo i portu. Do centrum można dostać się taksówka - cena 7 e bądź autobusem 1,40 e( przystanek znajduje się obok hotelu), również obok hotelu znajduje się supermarket, dodatkowo na terenie obiektu znajdują się 3 sklepiki z pamiątkami, słodyczami itp. My spaliśmy w części domków, mieliśmy pokój na 2 pietrze, który składał się z dwupoziomowego pokoju( na dole salon z tv i na pietrze sypialnia i łazienka, w skład całego pokój wchodziły 2 balkony na każdym poziomie(pokój standard 2 os) do oceanu mieliśmy ok 100 m, na terenie ośrodka znajdują się dwie główne restauracje i 2 ala carte, wg naszych spostrzeżeń w dwóch głównych restauracjach podawali to samo jedzenie o każdej porze dni. Restauracje ala carte - orientalna i typowo kanaryjska, aby z nich skorzystać wymagane jest zapisanie się na posiłek w recepcji jeden dzień naprzód. W skład całego ośrodka wchodzą dwa baseny, i 3 małe. Reasumując: Ośrodek 3/5 - jeżeli chodzi o budynki to widać, że wymagają one gruntownych remontów, zauważyć można odpadające tynki od ścian, balkonów nawet w głównym budynku. Zauważyć można było, że po terenie ośrodka chodza pracownicy, którzy latali dziury w elewacji i malowali budynki lecz to nie wystarczy. W naszym pokoju zauważyć można było, że ściany były świeżo malowane, lecz po meblach i podłodze było widać, że są zużyte i od powstawania hotelu nie były wymieniane. Jednak w pokoju było bardzo czysto i obsługa dbała o czystość. Ponadto w całym ośrodku zauważyć można było, że pracownicy dbają o ośrodek i czystość. Obsługa hotelowa 5/5, bardzo mili pracownicy, podczas pobytu dopytywali się czy wszystko nam pasuje, nie ma do czego się doczepić. Wyżywienie 3/5. Jedzenie ogólnie ok, typowo pod Niemców, lecz każdy znajdzie coś dla siebie. Nam zabrakło owoców morza i świeżych ryb. Jedzenie widać, że było robione z tzw gotowców- mrożonek, ale było ok. Jeżeli chodzi o napoje to automaty z coca cola, fanta itp, soki z rozcieńczaczy, piwo lane - amstel, mocniejsze alkohole - lokalne, w wyborze robią różne drinki np mohito bądź pinacolada. Animacje - nie oceniamy ponieważ nie braliśmy w nich udziału. Plaża 5/5 a nawet 10, uważamy, że wszystkie niedogodności hotelowe rekompensują widoki( długie piaszczyste plaże i błękitny ocean) tego nie da się opisać po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Jakość do ceny 5/5. Wyjazd w pierwszej połowie lipca za który zapłaciliśmy niecałe 3 k za osobę, dlatego sądzę, że cena była adekwatna do jakość, gdybyśmy mieli zapłacić ok 4 k to byśmy się pewnie zastanawiali, ale za 3 k uważam, że warto wybrać ten hotel

Dziękujemy, barthezz84
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel znajduje się przy ogromnej i pięknej plaży na terenie Parku Narodowego gdzie można podziwiać cudowne wydmy o zachodzie słońca coś niesamowitego. Hotel może faktycznie już swoje lata świetności ma za sobą ale za to wszędzie naprawdę czyściutko. Zajmowaliśmy pokój w hotelu głównym z pięknym widokiem na ocean. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Jedzenie dobre i każdy wybierze coś dla siebie, niczego nigdy nie brakowało. Hotel raczej dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących ciszę i spokój. Jeżeli chodzi o basen to nie korzystaliśmy więc się nie wypowiadam, ale ręczniki na leżakach przy basenie od rana leżały. Dobre drinki, barmani nigdy nie żałowali nalewali do pełna :). Cała obsługa hotelu była super. Jak dla nas trochę marne wieczorne show ale byliśmy w mniejszości więc się nie dziwię. Do centrum Corralejo pieszo około 50 min, przy hotelu przystanek autobusowy i taxi. Rewelacyjny i pomocny rezydent z TUI. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. POLECAM w 100%.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KatarzynaCzarna
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Co do przeczytanych wcześniej recenzji mieliśmy mieszane uczucia.Ale jak to bywa każdemu co innego pasuje i ma odmienne oczekiwania.Możemy z czystym sumieniem polecić ten hotel.Tuż nad piękną plażą,bugalowy w pięknym otoczeniu zieleni -pokój 2257 zadbany i o dziwo miał zadbaną łazienkę z czystą wanną(widziałam zdjęcia tragicznych łazienek zamieszczone przez turystów).Personel dbał o czystość a szybkość sprzątania stolików w restauracji błyskawiczna.Jedzenia dużo.Smaczne drinki.Polecamy objazd wyspy i wycieczkę na Lanzarotte z polskim biurem Pana Piotra (super cena,bardzo dobra organizacja)-ogłaszają się w internecie.Co ważne po zdaniu kluczy przed wyjazdem ok 11 nie zabrano opasek, więc spokojnie można korzystać z baru i restauracji do wyjazdu na lotnisko(walizki można zostawić w pomieszczeniu przy recepcji).Nie wykluczamy ponownego odwiedzenia tego hotelu w przyszłości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bungalowy w ogrodzie.Cisza.spokój.Nr pok.2257 I piętro wszędzie blisko: na basen,na plażę i do restauracji.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, agent1968