Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Święta Bożego Narodzenia od 24.12 do 31.12.2018.
Hotel może i nie najnowszy,ale jeśli ktoś szuka luksusów niech wybierze inny, ten jest dla ludzi z optymizmem i uśmiechem, dla ludzi którzy cenią widoki i piękno miejsca, a nie szukają wad, bo widoki rzeczywiście zapieraja oddech w piersiach tak że trudno uwierzyć że to się widzi naprawdę. Jedzenie smaczne i każdy, ale to każdy znajdzie coś dla siebie, czysto i schludnie. Pogoda również super dopisała na opalanie, spacery i wycieczki. Kilka restauracji na terenie hotelu, muzyka codziennie na żywo, blisko do ocenu ach te wydmy! a na plaży nikomu miejsca nie zabraknie;-) leżaków przy hotelu tak dużo, że nie trzeba rezerwować i najważniejsze! na Fuercie zawsze, ale to zawsze wieje wiatr dla tych co ciągle na to narzekają.
Hotel naprawde godny polecenia.

Termin pobytu: grudzień 2018
2  Dziękujemy, ma_gorzatac330
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018

Obiekt jest bardzo stary i nieremontowany od ponad ćwierćwiecza. Cena oferowana przez biuro TUI Poland za pobyt w Riu Oliva Beach jest bardzo zawyżona, zważywszy na kiepski stan tego hotelu. Za kwotę pobytu dla 2 osób - około 15 tysięcy PLN za 2 tygodnie, to można bez problemu wypoczywać w hotelu 5 gwiazdkowym na Dominikanie lub na innej wyspie karaibskiej. Jeśli ktokolwiek chce pojechać do tego hotelu to musi liczyć się z brakiem miejsc na leżakach przy basenie, albowiem już od godziny 6 rano miejsca na leżakach zajmują osoby mieszkające w tanich bungalowach należących do tego niemieckiego hotelu. Oprócz tego w nocy trzeba liczyć się z hałasem rozmów, ryków pijackich i śpiewów dobiegającym z sąsiednich pokoi, bo ściany są bardzo cienkie między pokojami oraz jest bardzo częsty hałas i huk trzaskających, obwieszonych drzwi wejściowych do pokoi.Jedynym plusem jest położenie hotelu przy szerokiej piaszczystej plaży.
Jeszcze jedna ważna rzecz: Mieliśmy opłacone w TUI z góry miejsca w samolocie pół roku przed lotem na Fuerteventurę oraz na drogę powrotną, ale na niecały miesiąc przed lotem otrzymaliśmy wiadomość z TUI Poland, że musimy opuścić opłacone miejsca i poszukać sobie innych, bo nasze zajmie inna załoga samolotu. Skandal!!! Podczas lotu okazało się, że na tych naszych miejscach siedziały dwie wytatuowane prostackie pannice z takimże młodzieńcem z kolczykiem w nosie i tatuażami na rękach. W drodze powrotnej te miejsca zajmowali emeryci w wielu około 70 lat. Taka to była "zapasowa załoga Enter Air" wskazana nam przez Tui Poland.
Biuro to bardzo nas zawiodło.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
6  Dziękujemy, Ekspert2
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Pogoda marzenie (byliśmy na początku października). Bardzo dobre położenie kompleksu hotelowego z przepiękną, piaszczystą plażą. Zawsze miła i uczynna obsługa. Szeroki wybór, bardzo dobrych potraw, każdy coś znajdzie dla siebie, a szczególnie kolacje tematyczne - rewelacyjne. Szczerze polecam.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, mireks71
Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel nie jest najnowszy, ale bardzo zadbany. Pyszne jedzenie, duży wybór - każdy znajdzie cos dla siebie, miła obsługa, czysto. Hotel położony na najpiękniejszej moim zdaniem plaży ma wyspie, z każdego pokoju widok na ocean. Do centrum miasta 50 minut spacerkiem, albo 10 minut autobusem. Bogaty program animacji.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 853halinag
Zrecenzowano: 3 października 2018

Ogólne wrażenie bardzo dobre, pokój czysty codziennie sprzątany. Hotel położony w przepieknej okolic do miasteczka spacerkiem wzdłuż plazy 40 min, mozna tez dojechać autobusem (bilet 1,5 Euro), przystanek ok 300 m od hotelu, lub taksówków z pod hotelu (kurs do centrum Colarejo 7 Euro).Hotel polecam raczej osobom po 40 lub rodziom z dziećmi (ale pokoje w bungalowach), osoby lubiace duzo rozrywek musza udawac się do miasteczka, gdyż w hotelu jest ich nie wiele. Osoby ceniace spokój i piekne widoki, ciepły ocean i przepiekna plażę (jak na Karaibach) docenia to miejsce w 100%.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl