Po za kolacja i śniadaniem mała rozmaitość posiłków. Zostałam ulokowana w najgłośniejszej sekcji wiec nie mogłam liczyć na dłuższy sen niż do 6:30. Obsługa przesympatyczna, pomocna, uśmiechnięta, pokoje czyste i schludne. Lokalizacja hotelu bardzo dobra, blisko do centrum.
Byłam tam również w zeszłym roku i byłam zachwycona bo mieli najlepszy snack bar, ( najlepsza szarlotka jaka jadłam w życiu) niestety w tym roku były tylko dostępne przekąski w barze na basenie pare owoców, ciastek i gotowe pakowane kanapki. Porównując z zeszłym rokiem poziom hotelu jest niższy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, SweetAmgels86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sergio D, General Manager, LABRANDA Bahia de LobosOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drodzy SweetAmgels86,
Dziękujemy za wybranie nas ponownie na wakacje na Fuerteventurze.
Jest nam bardzo przykro po przeczytaniu, że Wasz pobyt tutaj był poniżej oczekiwań.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie Cię powitać.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, w centrum miasteczka, wszystko czego potrzeba znajduje się w zasięgu ręki (sklepy, apteki, restauracje, wypożyczalnia aut). Pokoje czyste, zadbane i bardzo przestronne, codziennie sprzątane. Miła i pomocna obsługa hotelu. W basenach woda słona co można uznać za minus. W opcji AI bardzo spory wybór jedzenia, deserów i przystawek - kolacje tematyczne naprawdę urozmaicają menu. 4/5 jest jak najbardziej zasłużoną oceną. POLECAM.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sergio D, Guest Relations Manager, LABRANDA Bahia de LobosOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Drogi Andrzej D,
dziękuję za twoją rekomendację. Z przyjemnością powitamy Cię w przyszłości.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Przestronne, nowoczesne i czyste pokoje. Obiekt duży w bardzo dobrej lokalizacji, 3 minuty od głownej ulicy miasta z wieloma sklepami i knajpami. Mila obsługa, sympatyczni animatorzy. Dwa baseny zewnętrzne - woda niestety chłodna i słona. Korzystaliśmy dosłownie dwa razy podczas tygodniowego pobytu. Spory wybór jedzenia, jednak śniadania i obiady monotonne. Kolacje tematyczne - najsmaczniejsze. Drinki w barze przy basenie (przy opcji All In z TUI) bardzo średnie + spore kolejki ze względu na 1 osobe obsługującą bar (na 2 baseny). Ze wzgledu na powtarzalność jedzenia, jakość drinków i chłodną wode w basenie - 3 gwiazdki.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach z widokiem na basen głośno. Pokoje z tylu obiektu dla tych wolących spokój i ciszę
Dziękujemy, 90kasiar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sergio D, General Manager, LABRANDA Bahia de LobosOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Drogi 90kasiar,
Dziękujemy za wybranie nas na wakacje na Fuerteventurze i za komentarze na temat pobytu w naszym hotelu.
Z przyjemnością informujemy, że pobyt był udany, mamy nadzieję powitać Cię w przyszłości.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo fajne spokojne miejsce, sielankowo płynie czas :) Dobre jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli komuś nie odpowiadają "tematyczne" posiłki to zawsze są pewnego rodzaju "klasyki" więc nikt głodny chodzić nie będzie ;) Obsługa uśmiechnięta, w recepcji otrzymuje się informator ze wszystkimi najważniejszymi rzeczami dotyczącymi hotelu, co ważne informator jest również w j. polskim. Czyste, zadbane baseny (woda w basenie słona, jeśli to dla kogoś ważna informacja).

Dziękujemy, slawomir_salek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sergio D, General Manager, LABRANDA Bahia de LobosOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Drogi Slawomir_salek,
Z przyjemnością powitamy Cię z powrotem.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam w 100% ten hotel. Pokoje zadbane i sprzatąne codziennie. Jedzonko smaczne i zróżnicowane każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa cały czas usmiechnięta i gotowa do pomocy życzyłbym sobie, że Polacy na codzień się tak uśmiechali:) Bardzo blisko centrum praktycznie 50 metrów i jesteś na głównej ulicy. Jedyne do czego można by sie doczepić to temperatura wody w basenie, troszke zimno a poza tym można smiało odwiedzać bahie.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Damian J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sergio D, General Manager, LABRANDA Bahia de LobosOdpowiedź udzielona 4 lipca 2019

Drogi Damian J,
dziękujemy za wybranie nas na wakacje na Fuerteventurze i za komentarze dotyczące pobytu w naszym hotelu. Z przyjemnością powitam Cię z powrotem.