Zrecenzowano: 10 października 2018

Pare dni temu wrocilismy z wczasow w hotelu Piscis.Czytajac opinie o tym hotelu serio sie zdygalem co nas tam zastanie?Rzeczywistosc okazala sie zdecydowanie lepsza. Pokoj nr 314 jak w 3 gwiazdkowym hotelu bez cudow ale na przyzwoitym poziomie.Sprzatany codziennie i to dosc sumiennie.W pierwszy dzien po wyjsciu na plaze zostawilismy wlaczona klime( bardzo dobra!)Nie zauwazylismy,ze z klimy lecial jakis czarny syf.Pani sprzataczka zglosila to do recepcji .Po poludniu przyszedl pan konserwator i dokladnie ja wyczyscil,po czym pani sprzataczka dokladnie wszystko sprzatnela.Brawo!Reczniki wymieniane wg instrukcji.
Co do jedzenia...Moja pani jest dosyc wybredna ale tu byla bardzo zadowolona z jedzenia i dziennie chodzila bardzo najedzona.Fakt,ze nie ma jakiegos ogromnego wyboru mies na obiad i kolacje ale za to bylo bardzo smacznie..Tak samo ze snackami jak ktos lubi sie najadac miedzy posilkami to tu sie nie naje.
Bar...obsluga bardzo fajna ,komunikatywna ,wesola chlopaki czasem robia se jaja ale wszystko na wesolo.Saludos a Pepe desde Glasgow!!!Piwo dobre,drinki zalezy kto robil i kiedy i dla kogo.:).
Bardzo fajne miejsca do siedzenia pod zadaszeniem z roslin.
Basen niezly miejsc dookola tak na oko okolo 60 lezakow ale podczas naszego pobytu mimo,ze hotel byl pelny zawsze byly wolne miejsca.Dla nas to nie problem bo my preferujemy plaze i morze ale w ostatnie popoludnie skorzystalismy z basenu.Hotel tylko dla doroslych wiec duzo starszych ludzi.Podczas naszego pobytu duzo skandynawow,troche niemcoe i o dziwo mlodych polakow.
Co do Port de Alcudia to miasteczko turystyczne z duza iloscia sklepikow,knajpek jest co robic.Bardo polecamy plaze dla rodzin z malymi dziecmi.Brzeg morza bardzo plytki na szerokosci ok 20 metrow, bez wiekszych fal wiec male dzieci ktorych byly dziesiatki jak nie setki mialy raj..
Stara Alcudia do ktorej mozna dojsc lub dojechac baaaardzo urokliwa szczegolnie wieczorami ...bardzo romantycznie.
Generalnie jak ktos nie wymaga od 3 gwiazdkowego hotelu jakosci Hiltona to z czystym sumieniem polecamy.
bylismy od 22 wrzesnia do 2 pazdziernika i pogoda byla przepiekna ....

1  Dziękujemy, czoRny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Piscis By Blue seaOdpowiedź udzielona 24 października 2018

Witaj czoRny

Bardzo nam miło przeczytać tak pozytywny komentarz i dziękujemy za wysoką ocenę. Wskazuje to na to, że nasz główny cel którym jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszych klientów, przynosi rezultaty. Doceniamy, że zauważył Pan, że stosunek jakości do ceny w naszym hotelu jest jak najbardziej odpowiedni.

Bardzo dziękujemy za Pana komentarz i podzielenie się opinią z innymi czytelnikami oraz za Pana rekomendację.
Zapraszamy ponownie.
BLS Piscis Hotel.

Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na 3 gwiazdki wporzadku. Jednak dla mojej dziewczyny jedzenie za ciężkie . Pokój codziennie sprzątany . Do ładnej plazy trzeba sie kawałek przejść ale nie długo . Bar 50/50 . Blisko sklepy wiec można spokojnie wszystko sobie zakupić . 15 minut drogi pieszej do miasteczka Alcúdia. Polecam hotel osoba które nie maja zamiaru spędzać 90% czasu w hotelu :) basen mały cały czas zajmowany. Obsługa super !

Dziękujemy, Adam F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BLSH, Director de Relaciones con Clientes, Piscis By Blue seaOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Hello Adam F,
Many thanks for sharing this valuable feedback with other readers. It would appear that your stay has been satisfactory overall despite some minor issues. You have particularly liked the excellent customer service from our wonderful team and the good location close to the bars and restaurants. We must bid farewell with our special thanks from all of the team at BLS Piscis Hotel

Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ogólnie ładny, pokoje typowo przeznaczone do spania i toalety, jedzenie smaczne (każdy znajdzie coś dla siebie), obsługa bardzo miła,basen mały (blisko do morza, ale żeby była ładna plaża trzeba przejść trochę dalej), niestety można spotkać karaluchy

Dziękujemy, slodkapanda

Hello slodkapanda,
Many thanks for sharing your generally positive feedback, it would appear that you have enjoyed your visit to our humble establishment. On the other hand, we must apologise for the problem with the cockroaches but we have to advise you this does not have anything to do with the cleanliness of our hotel. On a final note, we must bid farewell with an expression of our gratitude for your visit. Kind regards from Mallorca.

Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem spędziłam tydzień w hotelu Piscis. Obsługa sympatyczna, jedzenie bardzo smaczne. Do plaży blisko, ale lepiej przejść się trochę dalej, bo faktycznie woda śmierdzi. Hotel w dobrej lokalizacji. Basen okropnie mały, ale my i tak woleliśmy plażę. Pokoje w średnim standardzie, ale czego oczekiwać od 3 gwiazdek. Mieliśmy jednak pecha, gdyż nasz pokój został dwa razy zalany podczas deszczu. Woda spływała ciurkiem ze ściany, na recepcji otrzymaliśmy jedynie ręczniki, które i tak po czasie trzeba było wykręcić... Gośćmi hotelu byli głównie emeryci Niemcy i Anglicy. Uważam, że hotel nadaje się do remontu.

Dziękujemy, agnieszkawaliczek

Witam Pani Agnieszko

Dziękujemy bardzo za Pani pozytywny komentarz oraz za Pani wysoka ocenę naszego hotelu.
Widzimy, że Pani pobyt był udany pomimo incydentu spowodowanego deszczem, za który bardzo przepraszamy. Zapewniamy, że nie jest to normą i, że jeśli Pani wróci do nas to taka sytuacja na pewno już się nie zdarzy.

Zapraszamy ponownie.
BLS Piscis Hotel

Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy na pokój szczytowy akurat z oknem na ruchliwa ulice co za tym idzie w nocy co i rusz bylo slychac samochody i motocykle tragedia,a łóżko też za wygodnie nie było jezdzilo po pokoju z kazdym ruchem i materac zapadal sie do srodka poduszka (raczej cos przypominajce poduszke) jedna na calej szerokosci łóżka wiec jesli czlowiek po calym dniu aktywnosci chcial wypoczac w nocy nie bylo to mozliwe.Plaza duza ale woda smierdzaca i piasek ubity twardy jak beton.Hotel ratuje smaczne jedzenie naprawde kazdy moze znalezc cos dla siebie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, regina507

Droga Regino507

Dziękujemy za Pani wysoką ocenę pomimo niedogodności opisanych w komentarzu. Przykro nam, że łóżku nie spełniło Pani oczekiwań. Z drugiej strony, cieszy nas bardzo Pani opinia dotycząca innych aspektów jak na przykład oferta bufetu, lokalizacja czy stosunek jakości do ceny. Jesteśmy dumni, że naszą pracą mogliśmy się przyczynić do Pani udanego pobytu.

Dziękujemy za wizytę i serdecznie pozdrawiamy z Alcudii