Zrecenzowano: 12 czerwca 2017

Hotel nie pierwszej świeżości ale znośny, meble maja juz czasy nowości za sobą. Czystość w normie ale moglo by byc mniej kurzu pod łóżkami. Ręczniki zmienione 1 na 4 dni. Basen nie za duży, ciągle zajęte leżaki i rezerwowanie tych że poprzez kładzenie ręczników (chociaz w regulaminie pisze ,że nie wolno). Hotel otoczony budynkami ale do plaży nie daleko z 400 m. Jedzenie rewelacyjne obsluga miła i chociaż widać ,że zmęczona. Jedynie sniadania ciagle angielskie i angielskie :D Drinki jak dla mnie za słabe i UWAGA raz poprosiłem o szota... wódkę mieli ciepłą !!!! Hotel za swoją cene wporzadku ale nie wymagajcie niewiadomo czego.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano: 21 maja 2017

Elegancki hotel, dobre położenie tzn. dojazd z lotniska zorganizowany, blisko plaży, basen. Uznanie dla Całego zespołu który chce aby pobyt był udany i to się im super udało. polecam szczerze o każdej porze roku.

Termin pobytu: maj 2017
5  Dziękujemy, KingaK1151
Zrecenzowano: 26 czerwca 2016

W dniach 12-19.06.2016 r.z biurem podróży grecos/rezydent Dariusz Kisiel/ odpoczywaliśmy w hotelu PISCIS w Puerto Alkudia.Jest to dobry hotel z miłą i uprzejmą obsługą,Zadbany i bardzo czysty.Wyżywienia nie powstydziłby się z wyższą iloścą gwiadek hotel.Animacji brak,Po obiadokolacji występy różnych zespołów.Plaża ok,8 min.piaszczysta i zadbana,podejść ok.50 m. dalej czysta woda z łagodnym zejściem do morza,Polecam zobaczyć urokliwe stare miasto ALCUDIA gdzie we wtorki odbywają się jarmarki.Spacerkiem z hotelu ok.20 min,lub taxi za 5-6 euro.

Termin pobytu: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, Stanisław L
Zrecenzowano: 15 czerwca 2016

Duży,wygodny hotel.Mimo,że wysoki, posiada sprawne windy.Miałam pokój z widokiem na ulice ale hałasu nie słychać.Obsługa uprzejma.Sklepiek z perłową biżuterią w holu.Wieczorem widok na starą część Alcudii. Pokój duży jak na dwie osoby.Czysty z wygodna łazienką.Na plaże parę minut spacerkiem.Plaża szeroka i piaszczysta.Stara część Alcudii śliczna z pięknymi uliczkami.Piękny kościól.Targ warzywno-owocowy robi wrażenie.Wieczorne pobyty na starym ,zabytkowym rynku wspominam z sentymentem

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach widok na morze.Niższe z widokiem na basen albo ulicę.
Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, slawa48
Zrecenzowano: 10 lipca 2015

chcem podziekowac pracownikom tego hotelu, wszysko jest super!!! wspaniala kuchnia, dobra lokalizacja, w pokojach czysto, na co dzien jest wymiana recznikow.
kupowalismy od firmy Grecos pani Anna Sienkiewicz jest najlepsza rezydentka!!! duzo raz wypoczywalis my w Hiszpanii< ale ta osoba jest mistrzynia. (hotel ma 3*** ale jest naprawde bardzo dobry)Sam hotel przy samym centrum- 5 minut spacerkiem do plaży i portu. Dookoła masa knajp, tawern, sklepów- trudno o nudę. Hotel sam w sobie duży, pokoje ok.Łazianka ok. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Każdy pokój posiada balkon. Pokoje sprzątane niemal codziennie.szkoda tylko ze drinki polewają same podruby w plastiki(nie polecam).
mozliwosc wynajecia auta-jest tanio, mozna zwiedzic cala wyspe. Ogólnie wspomnienia z wyspy fantastyczne ale hotel polecam dla raczej mniej wymagających osób.
POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: hotel dla doroslych, zawsze jest cisza,,Apartamenty narożne są jasne i przestronne"
Termin pobytu: lipiec 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi