Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
318 USD
298 USD
  • Bezpłatny parking
Aparthotel Ona Aucanada(Puerto Alcudia)
335 USD
  • Basen
Eix Alcudia Hotel(Puerto Alcudia)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 03/08
161 USD
150 USD
Expedia.com
  • Restauracja
BQ Delfin Azul Hotel(Puerto Alcudia)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 02/08
328 USD
315 USD
iberostar.com
  • Przy plaży
Apartamentos Palm Garden(Puerto Alcudia)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
269 USD
262 USD
Hotwire.com
  • Basen
Sol de Alcudia Apartments(Puerto Alcudia)(Świetna cena!)
Grupotel Maritimo(Puerto Alcudia)
  • Restauracja
HSM President Golf & Spa(Puerto Alcudia)
  • Bezpłatny parking
Club MAC Alcudia(Puerto Alcudia)
  • Śniadanie gratis
Zrecenzowano 21 maja 2017

Elegancki hotel, dobre położenie tzn. dojazd z lotniska zorganizowany, blisko plaży, basen. Uznanie dla Całego zespołu który chce aby pobyt był udany i to się im super udało. polecam szczerze o każdej porze roku.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano 26 czerwca 2016

W dniach 12-19.06.2016 r.z biurem podróży grecos/rezydent Dariusz Kisiel/ odpoczywaliśmy w hotelu PISCIS w Puerto Alkudia.Jest to dobry hotel z miłą i uprzejmą obsługą,Zadbany i bardzo czysty.Wyżywienia nie powstydziłby się z wyższą iloścą gwiadek hotel.Animacji brak,Po obiadokolacji występy różnych zespołów.Plaża ok,8 min.piaszczysta i zadbana,podejść ok.50 m. dalej czysta woda z łagodnym zejściem do morza,Polecam zobaczyć urokliwe stare miasto ALCUDIA gdzie we wtorki odbywają się jarmarki.Spacerkiem z hotelu ok.20 min,lub taxi za 5-6 euro.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Stanisław L
Zrecenzowano 15 czerwca 2016

Duży,wygodny hotel.Mimo,że wysoki, posiada sprawne windy.Miałam pokój z widokiem na ulice ale hałasu nie słychać.Obsługa uprzejma.Sklepiek z perłową biżuterią w holu.Wieczorem widok na starą część Alcudii. Pokój duży jak na dwie osoby.Czysty z wygodna łazienką.Na plaże parę minut spacerkiem.Plaża szeroka i piaszczysta.Stara część Alcudii śliczna z pięknymi uliczkami.Piękny kościól.Targ warzywno-owocowy robi wrażenie.Wieczorne pobyty na starym ,zabytkowym rynku wspominam z sentymentem

Wskazówka dotycząca pokojów: Na wyższych piętrach widok na morze.Niższe z widokiem na basen albo ulicę.
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, slawa48
Zrecenzowano 10 lipca 2015

chcem podziekowac pracownikom tego hotelu, wszysko jest super!!! wspaniala kuchnia, dobra lokalizacja, w pokojach czysto, na co dzien jest wymiana recznikow.
kupowalismy od firmy Grecos pani Anna Sienkiewicz jest najlepsza rezydentka!!! duzo raz wypoczywalis my w Hiszpanii< ale ta osoba jest mistrzynia. (hotel ma 3*** ale jest naprawde bardzo dobry)Sam hotel przy samym centrum- 5 minut spacerkiem do plaży i portu. Dookoła masa knajp, tawern, sklepów- trudno o nudę. Hotel sam w sobie duży, pokoje ok.Łazianka ok. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Każdy pokój posiada balkon. Pokoje sprzątane niemal codziennie.szkoda tylko ze drinki polewają same podruby w plastiki(nie polecam).
mozliwosc wynajecia auta-jest tanio, mozna zwiedzic cala wyspe. Ogólnie wspomnienia z wyspy fantastyczne ale hotel polecam dla raczej mniej wymagających osób.
POLECAM

Wskazówka dotycząca pokojów: hotel dla doroslych, zawsze jest cisza,,Apartamenty narożne są jasne i przestronne"
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, praskowia2012
Zrecenzowano 4 lutego 2015

Hotel jak to w mieście ma swoje wady ale i zalety. Majorka- cudowna wyspa a Alcudia to fantastyczne miasto z pięknym portem. Warto wypożyczyć samochód i zwiedzić przepiękna wyspę na własną rękę. Jest co zwiedzać. Sam hotel przy samym centrum- 5 minut spacerkiem do plaży i portu. Dookoła masa knajp, tawern, sklepów- trudno o nudę. Hotel sam w sobie duży, pokoje ok- wadą brak telewizora w pokojach, gdy ktoś lubi przed snem pogapic się w szklane okienko. Łazianka ok. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna. Każdy pokój posiada balkon. Pokoje sprzątane niemal codziennie. Ogólnie wspomnienia z wyspy fantastyczne ale hotel polecam dla raczej mniej wymagających osób.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Ann A