Pełni obaw, po przeczytaniu opinii, dotarliśmy we wrześniu do hotelu BelleVue Club (wakacje z TUI, ale zakupione na Travelplanet). Dostaliśmy 3 pokojowy apartament w Minewra II (jestem na 99,9% pewna, że zapłaciłam za mniejszy pokój, nie za taki wypas ;) ). Ok, do hałasu, który robią turyści na ulicy można się przyczepić, ale my ze zmęczenia takie wakacje wykupiliśmy i kompletnie nam to nie przeszkadzało, spaliśmy rewelacyjnie. A na wyższych piętrach musi być jeszcze lepiej. Hotel do najnowszych nie należy, ale w naszym apartamencie, poza urwanym lusterkiem do makijażu, to naprawdę nie ma się do czego przyczepić, zresztą o lusterku piszę dla przykładu, bo bynajmniej nie zamierzaliśmy go używać ;)
Super jest to, że mimo przybycia o 7-ej rano, a jak wiadomo meldunek jest od 15-tej, to wszyscy goście, którzy z nami dotarli, dostali śniadanie przed oficjalnym check-in (taki jednorazowy voucher), wzięto nam bagaże do zamykanego schowka i do 12-tej (czyli 3h wcześniej) leżeliśmy przy basenie, bo po nocnej podróży naprawdę nie było nad stać na żaden wysiłek. Trochę dziwimy się negatywnym opiniom odnośnie jedzenia. Raz była lokalna kiełbasa do smarowania (ona jest w formie pasty), tradycyjna paella codziennie (dwa razy z krewetkami), łosoś, mule, sushi, mięsa nas zaskoczyły, może dlatego, że rzadko jemy, były naprawdę ciekawe. Mnogość pieczonych i surowych warzyw,oraz owoców. Słodkich rzeczy i pieczywa nie jemy, ale dostałam nawet bezglutenowe, jak poprosiłam. W zasadzie tylko te ohydne napoje, które udają soki, więc piliśmy wodę. Śniadania i obiadokolacje spełniły nasze oczekiwania. Obsługa jest fantastyczna, dwoi się i troi. Pamiętajmy, że to jest ciężka i niewdzięczna praca. Najgorszym momentem dla mnie na stołówce było sąsiedztwo 5-6 Hiszpanów, którzy przyjechali na wieczór kawalerski, używali gwizdka, darli się niemiłosiernie, popisy na całego, ale na szczęście to jeden dzień i chwilę później przyszedł prewencyjnie ktoś wyglądający na policjanta - w momencie się uciszyli. Występy grupy artystycznej nas zaskoczyły wysokim poziomem, Król Lew i inne musicale naprawdę ładne, w Londynie oglądałam podobne. Baseny różne, my wybieraliśmy ten bez muzyki, z sympatyczną ratowniczką, która dużo wie o o górskich szlakach w Tramontanie. Obsługa zawsze miła, pomocna, chociaż znajomość angielskiego na pewno pomaga. Starsze pary bez ang miały problemy komunikacyjne, więc ta pomoc ze strony obsługi też jest wtedy ograniczona, ale spotkaliśmy też jedną Polkę na recepcji, więc chyba da się wszystko przeskoczyć. Dziękujemy.

Dziękujemy, Pa u

Miałam obawy czytając wszystkie opinie o tym obiekcie. Wykupiliśmy wycieczkę z dużym wyprzedzeniem w bardzo niskiej cenie w Tui, stąd moje obawy. Pobyt 12 dni, śniadania i obiadokolacje, pokój STX1. Na miejscu duże zaskoczenie, dostaliśmy pokój w Minerva II z klimatyzacją (która pracowała bez przerwy!).Dla gości TUI darmowe WIFI a w restauracji osobne pomieszczenie. Trzeba przypilnować przy meldunku, żeby na karcie wpisano TUI, uniknie się w ten sposób przepychanek z kelnerami. Wypożyczalnia samochodów na miejscu, w ofercie tylko pełne ubezpieczenie, nie potrzeba karty kredytowej. Plaża Muro NAJPIĘKNIEJSZA na całej wyspie, piszę to z pełną świadomością, bo na cały pobyt wzieliśmy samochód i zwiedzaliśmy m.in. plaże. Polecam hotel, nie wiem jaki jest standard pozostałych obiektów, widziałam ludzi noszących przenośne klimatyzatory, więc chyba w innych budynkach ich nie było. Poza tym kilka basenów, dużo leżaków, animacje do późnych godzin wieczornych (bez Angoli). Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Minerwa II
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, dominika_bytheway
Zrecenzowano: 14 września 2019

Byliśmy na wakacjach 01.09.2019-08.09.2019, mieszkaliśmy w budynku Sirena2. Teren jest to wielki kompleks wielu niskich budynków, wszystkie stare, pokoje tak samo, mimo że przy rezerwacji zamówiliśmy sobie ten „lepszy”. Zdjęcia na stronie TUI to totalna ściema, w żadnym z pokoi nie ma klimatyzacji! Wiatrak na suficie, dodatkowo za 10e możesz wypożyczyć dodatkowy wiatrak z recepcji, mimo pracy obydwu na najwyższej mocy, nie dawały rady przy upałach. W nocy obowiązkowo otwarty balkon. Brak tv w pokoju. Okolica b.ładna, do plaży 10-15min spacerkiem. Baseny ok, woda czysta, przy każdym bar. Stołówka oddalona o kilka budynków, jedzenie ok, bez rewelacji, najsłabiej wypadały obiady. Jeśli chcesz zabrać owoce do pokoju, zabiorą przy wyjściu z restauracji. Talerze myte tylko od góry, od dołu w 99% brudne! Ogólnie wakacje były udane, piękna okolica, dużo atrakcji, na pewno wrócimy na Majorkę. Poprostu rezerwując ofertę na TUI spodziewałam się zupełnie czego innego... w skali od 0-10 daję 4+

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Sandra Z
Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel to kompleks łącznie 20 budynkow, sa tylko 3 recepcje. Pokoj obskurny, bez klimatyzacji, ciemny. W pokoju brudno, posciel niedoprana, wlosy... . Podczas tygodniowego pobytu z Tui raz tylko sprzatany. Bylismy 28.08-04.09.2019. Chaos panuje w calym kompleksie. Jedzenie niedobre, tluste, codziennie to samo, aczkolwiek dużo. Allinclusive mielismy. Drinki w plastikowych kubkach. Jak wieczorem zrobilam kawe z ekspresu bo byl wlaczony to kelner podszedl i zabral. Obsluga na stolowce niezbyt przyjazna. Jajecznica z proszku. W ofercie pokazane pokoje po remoncie w rzeczywistości stare pokoje. Hotel nie zasluguje na 3 gwiazdki, jest stary i zaniedbany. Nie polecam tego miejsca, jezeli ktos przywiazuje wage do pokoju i jedzenia. Budynki w ktorych nie ma recepcji nie sa pilnowane, brak poczucia bezpieczeństwa w hotelu i dla naszych rzeczy w pokoju pod nieobecność. Nie czulismy sie tam dobrze oraz komfortowo.

Dziękujemy, monciaJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleVueClub, Reclamation Department, BelleVue ClubOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowny kliencie,
jak dobrze mówisz, mamy odnowiony kompleks. Bardzo nam przykro, że nie podobał Ci się pobyt u nas.Bardzo nam przykro, że nie mogłeś cieszyć się wakacjami zgodnie z oczekiwaniami, dlatego też przepraszamy.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel dla osób, które nie zwracają absolutnie żadnej uwagi na wygląd hotelu. Z całą pewnością hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki, pokoje z budynku Fedra 3 najwyżej mają 2 gwiazdki i powinno to być wyraźnie wskazane w ofercie. Wygląd pokoi bardzo stary aż dziwi, że w Hiszpani w dzisiejszych czasach są jeszcze takie pokoje. Nie należę do osób wybrzydzających ale śniadania są bardzo monotone dzień w dzień to samo a wybór średni. Obiady i kolacje mogą być ale nie ma oczekiwać czegoś zaskakującego. Allinclusive na niskim poziomie. Hotel dobry jedynie na krótki pobyt lub dla osób, które to pokoju przychodzą jedynie się wyspać. Zasadniczo w Hotelu jest jedna zasada tj. brak zasad więc coś takiego jak cisza nocna nie istnieje, z basenu można korzystać 24h i tak nikt nie zwróci uwagi. Drugi raz bym się nie zdecydował ale mając na uwadze cenę pobytu uczciwie ofertę ocenić należy na średnią.

1  Dziękujemy, slk19844