Miałam obawy czytając wszystkie opinie o tym obiekcie. Wykupiliśmy wycieczkę z dużym wyprzedzeniem w bardzo niskiej cenie w Tui, stąd moje obawy. Pobyt 12 dni, śniadania i obiadokolacje, pokój STX1. Na miejscu duże zaskoczenie, dostaliśmy pokój w Minerva II z klimatyzacją (która pracowała bez przerwy!).Dla gości TUI darmowe WIFI a w restauracji osobne pomieszczenie. Trzeba przypilnować przy meldunku, żeby na karcie wpisano TUI, uniknie się w ten sposób przepychanek z kelnerami. Wypożyczalnia samochodów na miejscu, w ofercie tylko pełne ubezpieczenie, nie potrzeba karty kredytowej. Plaża Muro NAJPIĘKNIEJSZA na całej wyspie, piszę to z pełną świadomością, bo na cały pobyt wzieliśmy samochód i zwiedzaliśmy m.in. plaże. Polecam hotel, nie wiem jaki jest standard pozostałych obiektów, widziałam ludzi noszących przenośne klimatyzatory, więc chyba w innych budynkach ich nie było. Poza tym kilka basenów, dużo leżaków, animacje do późnych godzin wieczornych (bez Angoli). Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Minerwa II
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, dominika_bytheway

Byliśmy na wakacjach 01.09.2019-08.09.2019, mieszkaliśmy w budynku Sirena2. Teren jest to wielki kompleks wielu niskich budynków, wszystkie stare, pokoje tak samo, mimo że przy rezerwacji zamówiliśmy sobie ten „lepszy”. Zdjęcia na stronie TUI to totalna ściema, w żadnym z pokoi nie ma klimatyzacji! Wiatrak na suficie, dodatkowo za 10e możesz wypożyczyć dodatkowy wiatrak z recepcji, mimo pracy obydwu na najwyższej mocy, nie dawały rady przy upałach. W nocy obowiązkowo otwarty balkon. Brak tv w pokoju. Okolica b.ładna, do plaży 10-15min spacerkiem. Baseny ok, woda czysta, przy każdym bar. Stołówka oddalona o kilka budynków, jedzenie ok, bez rewelacji, najsłabiej wypadały obiady. Jeśli chcesz zabrać owoce do pokoju, zabiorą przy wyjściu z restauracji. Talerze myte tylko od góry, od dołu w 99% brudne! Ogólnie wakacje były udane, piękna okolica, dużo atrakcji, na pewno wrócimy na Majorkę. Poprostu rezerwując ofertę na TUI spodziewałam się zupełnie czego innego... w skali od 0-10 daję 4+

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Sandra Z
Zrecenzowano: 7 września 2019

Hotel to kompleks łącznie 20 budynkow, sa tylko 3 recepcje. Pokoj obskurny, bez klimatyzacji, ciemny. W pokoju brudno, posciel niedoprana, wlosy... . Podczas tygodniowego pobytu z Tui raz tylko sprzatany. Bylismy 28.08-04.09.2019. Chaos panuje w calym kompleksie. Jedzenie niedobre, tluste, codziennie to samo, aczkolwiek dużo. Allinclusive mielismy. Drinki w plastikowych kubkach. Jak wieczorem zrobilam kawe z ekspresu bo byl wlaczony to kelner podszedl i zabral. Obsluga na stolowce niezbyt przyjazna. Jajecznica z proszku. W ofercie pokazane pokoje po remoncie w rzeczywistości stare pokoje. Hotel nie zasluguje na 3 gwiazdki, jest stary i zaniedbany. Nie polecam tego miejsca, jezeli ktos przywiazuje wage do pokoju i jedzenia. Budynki w ktorych nie ma recepcji nie sa pilnowane, brak poczucia bezpieczeństwa w hotelu i dla naszych rzeczy w pokoju pod nieobecność. Nie czulismy sie tam dobrze oraz komfortowo.

Dziękujemy, monciaJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleVueClub, Reclamation Department, BelleVue ClubOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowny kliencie,
jak dobrze mówisz, mamy odnowiony kompleks. Bardzo nam przykro, że nie podobał Ci się pobyt u nas.Bardzo nam przykro, że nie mogłeś cieszyć się wakacjami zgodnie z oczekiwaniami, dlatego też przepraszamy.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel dla osób, które nie zwracają absolutnie żadnej uwagi na wygląd hotelu. Z całą pewnością hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki, pokoje z budynku Fedra 3 najwyżej mają 2 gwiazdki i powinno to być wyraźnie wskazane w ofercie. Wygląd pokoi bardzo stary aż dziwi, że w Hiszpani w dzisiejszych czasach są jeszcze takie pokoje. Nie należę do osób wybrzydzających ale śniadania są bardzo monotone dzień w dzień to samo a wybór średni. Obiady i kolacje mogą być ale nie ma oczekiwać czegoś zaskakującego. Allinclusive na niskim poziomie. Hotel dobry jedynie na krótki pobyt lub dla osób, które to pokoju przychodzą jedynie się wyspać. Zasadniczo w Hotelu jest jedna zasada tj. brak zasad więc coś takiego jak cisza nocna nie istnieje, z basenu można korzystać 24h i tak nikt nie zwróci uwagi. Drugi raz bym się nie zdecydował ale mając na uwadze cenę pobytu uczciwie ofertę ocenić należy na średnią.

1  Dziękujemy, slk19844
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Jeżeli ktokolwiek po przeczytaniu tej opinii z rodaków tam pojedzie to uznam to jako osobistą porażkę. Warunki jak w obozie dla uchodźców (taki klimat). Brak klimatyzacji i to w pokoju najbardziej luksusowym w całym kompleksie. Baseny czynne całą dobę i to siedem dni w tygodniu. Zero czyszczenia nocą chemią, zero w ogóle czyszczenia. Wszędzie brud, smród. Talerze w restauracji brudne i klejące się. Myte tylko z jednej strony.Kieliszki do wina nie myte a przecierane suchą szmatką. Po zwróceniu uwagi otrzymałem ciut bardziej czysty i odchodząc na miejsce widziałem jak odstawione przeze mnie kieliszki z powodu posiadanych śladów od szminki wylądowały z powrotem na tacce z czystymi. Jedzenia kiepskie i mało wszystkiego. Owoce świeże to rarytas. Na godzinę przed końcem posiłków pozostawały resztki, Zaś na początku wydawania to walka o wszystko. O lepsze potrawy - reglamentowane. o miejsce przy stoliku. Rodzina z trójką dzieci w porze szczytu jest bez szans by zjeść przy jednym stole. Bary allinclusive czynne tylko do 17 poza dwoma punktami oddalonymi na drugim końcu ośrodka, dodam że z potężnymi kolejkami. Przy wychodzeniu z restauracji kelner przeprowadza rewizję czy ktoś nie wyniósł banana. Jeżeli akurat coś sobie wychodząc przegryzałeś musiałeś zjeść przed przekroczeniem progu albo odłłożć na tackę. Dzieciom zabierano nawet ciastko trzymane w ręce. W ośrodku nie obowiązuje cisza nocna. Kąpiele, hałasy i skakanie na bombę o trzeciej w nocy to norma. Dodam, że przy ośrodku jest tor kartingowy i wycie silników do północy to standard.Do plaży 25 minut pieszo przez aleję pełną sklepików. Standard pokojów to meble mające od 10 do 20 lat. Telewizor z lat 90tych. Na szczęście nie korzystałem. Wiatrak - 10 euro na tydzień plus kaucja kolejne 10 - niestety wynajem to konieczność o wiele większa niż "rent a car". I o mały włos bym zapomniał. KOMARY.. jeśli myślicie że na Mazurach w Polsce jest ich dużo to będąc w Bellevue Club zmienicie definicję pojęcia słowa "dużo". Okno musi być otwarte bo człowiek zdechnie ..wiatrak przewala duchotę z jednego miejsca w drugie dając złudzenie, że jest lepiej. ..i gdy prawie zasypiasz pojawiają się one. Po ośrodku wszyscy poruszają się z bąblami po ukąszeniach.. Majorka jest piękna i warto tam jechać... ale cały kompleks Bellevue Club to dno. Bym zapomniał.. miałem w pokoju toster. Info daję po to, jakby ktoś mi zarzucił, że nie dostrzegałem pozytywnych aspektów. Tak więc mając wykupiony apartament w wersji delux i wakacje w z opcją allinclusive dano mi na wyposażenie toster.. k..wa zamiast wentylatora. Opisy i katalogi kłamią. Fotki obrobione są w fotoshopie by zachęcić.. Dobrze, że poza hotelem i tym owym całym BB Clubem pozostałe atrakcje są na poziomie oczekiwanym.

Wskazówka dotycząca pokoi: inny hotel
1  Dziękujemy, KRZYSZTOF_SIER