Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Jeżeli ktokolwiek po przeczytaniu tej opinii z rodaków tam pojedzie to uznam to jako osobistą porażkę. Warunki jak w obozie dla uchodźców (taki klimat). Brak klimatyzacji i to w pokoju najbardziej luksusowym w całym kompleksie. Baseny czynne całą dobę i to siedem dni w tygodniu. Zero czyszczenia nocą chemią, zero w ogóle czyszczenia. Wszędzie brud, smród. Talerze w restauracji brudne i klejące się. Myte tylko z jednej strony.Kieliszki do wina nie myte a przecierane suchą szmatką. Po zwróceniu uwagi otrzymałem ciut bardziej czysty i odchodząc na miejsce widziałem jak odstawione przeze mnie kieliszki z powodu posiadanych śladów od szminki wylądowały z powrotem na tacce z czystymi. Jedzenia kiepskie i mało wszystkiego. Owoce świeże to rarytas. Na godzinę przed końcem posiłków pozostawały resztki, Zaś na początku wydawania to walka o wszystko. O lepsze potrawy - reglamentowane. o miejsce przy stoliku. Rodzina z trójką dzieci w porze szczytu jest bez szans by zjeść przy jednym stole. Bary allinclusive czynne tylko do 17 poza dwoma punktami oddalonymi na drugim końcu ośrodka, dodam że z potężnymi kolejkami. Przy wychodzeniu z restauracji kelner przeprowadza rewizję czy ktoś nie wyniósł banana. Jeżeli akurat coś sobie wychodząc przegryzałeś musiałeś zjeść przed przekroczeniem progu albo odłłożć na tackę. Dzieciom zabierano nawet ciastko trzymane w ręce. W ośrodku nie obowiązuje cisza nocna. Kąpiele, hałasy i skakanie na bombę o trzeciej w nocy to norma. Dodam, że przy ośrodku jest tor kartingowy i wycie silników do północy to standard.Do plaży 25 minut pieszo przez aleję pełną sklepików. Standard pokojów to meble mające od 10 do 20 lat. Telewizor z lat 90tych. Na szczęście nie korzystałem. Wiatrak - 10 euro na tydzień plus kaucja kolejne 10 - niestety wynajem to konieczność o wiele większa niż "rent a car". I o mały włos bym zapomniał. KOMARY.. jeśli myślicie że na Mazurach w Polsce jest ich dużo to będąc w Bellevue Club zmienicie definicję pojęcia słowa "dużo". Okno musi być otwarte bo człowiek zdechnie ..wiatrak przewala duchotę z jednego miejsca w drugie dając złudzenie, że jest lepiej. ..i gdy prawie zasypiasz pojawiają się one. Po ośrodku wszyscy poruszają się z bąblami po ukąszeniach.. Majorka jest piękna i warto tam jechać... ale cały kompleks Bellevue Club to dno. Bym zapomniał.. miałem w pokoju toster. Info daję po to, jakby ktoś mi zarzucił, że nie dostrzegałem pozytywnych aspektów. Tak więc mając wykupiony apartament w wersji delux i wakacje w z opcją allinclusive dano mi na wyposażenie toster.. k..wa zamiast wentylatora. Opisy i katalogi kłamią. Fotki obrobione są w fotoshopie by zachęcić.. Dobrze, że poza hotelem i tym owym całym BB Clubem pozostałe atrakcje są na poziomie oczekiwanym.

Wskazówka dotycząca pokoi: inny hotel
1  Dziękujemy, KRZYSZTOF_SIER
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Są plusy i minusy hotelu. Hotel położony daleko od morza (okolo 15 minut na piechotę, ale z calym ekwipunkiem to jest męczące). Dość długo czekaliśmy na zakwaterowanie. W międzyczasie zepsuła nam się karta do otwierania pokoju, ale szybko zostala nam udzielona pomoc, wiec to uważam za plus. Hotel to wielkie blokowisko, mozna trafić do nowego budynku jak i do takiego, dla którego czas stanął w miejscu. My byliśmy zadowoleni z naszego pokoju. Za wielki minus uważam brak klimatyzacji! Ze wzgledu na jej brak w nocy mieliśmy otwarte drzwi na balkon, ale imprezowicze z hotelu nie pozwolili na spokojna noc (tu nie obwiniam hotelu, choć powinna byc z ich strony jakas reakcja/ochrona). W naszym pokoju był wiatrak, który działał i trochę pomógł w upalach. Pierwszej nocy przed naszym oknem rozgrywala sie "walka" pomiedzy turystami z Anglii i z Polski. W hotelu większość Anglików i to dla nich byla dostosowana kuchnia (ale można znaleźć cos dla siebie). Słabe drinki w all inclusive. Ciekawe animacje wieczorem (szczególnie dla dzieci). Przy hotelu jest jezioro, przez który prowadzi betonowy pomost, niestety jest to bardzo zaniedbane. Szkoda bo mogłoby to byc fajne miejsce na odpoczynek wieczorem. Blisko od hotelu jest sporo restauracji i sklepików, wypozyczalnia rowerów itp.

Ogólnie hotel jest dla osób niewymagających, jest dużo plusów i minusów.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, KingaK1047
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Przed wylotem naczytałem się mnóstwa negatywnych opinii o tym miejscu i nie ukrywam, ze leciałem z duszą na ramieniu co zastanę.A na miejscu od samego powitania bardzo pozytywne zaskoczenie, Minerva II , odnowione, nowoczesne pokoje z pięknym widokiem. Wyposażona kuchnia, czysta łazienka, bardzo wygodne łóżka, obszerny balkon. Jadalnie czyste , nowoczesne lecz czasami obsługa "przegrywała" z "atakiem" głodomorów. Jedzenie monotonne, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Największa niespodzianka -zero problemu z leżakami , obojętnie o której godzinie!!! A byliśmy w lipcu!!!Animacje na dobrym poziomie, jak na 3*** to niektóre to naprawdę SZACUN! Tuż obok hotelu sklep spożywczy - najtańszy w okolicy. Nie ma co jeździć do Lidla. Plaża piekna - skrótem przez mostek 10 minut.
Ogólnie naprawdę ok. Podkreślę tylko , że wykupiłem wakacje w październiku w TUI i za 2 dorosłe, 14 latek i 5 latka HB na 11 dni ,zapłaciłem 7400. Za większą kasę to uważam, że zacząłbym patrzeć inaczej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony basenu budynek Minerva II - patelnia od 11 do zachodu i hałas do 3 rano
Dziękujemy, Marcin1975
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleVueClub, RECLAMATION DEPARTMENT, BelleVue ClubOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Drogi kostiumerze,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji,Dziękujemy za opinię, podzielimy się nią z naszymi pracownikami. Dla nas bardzo ważna jest Twoja opinia i zadowolenie również w sezonie.Cieszymy się, że podobał ci się pobyt u nas. Czekamy na ponowne powitanie. Uważamy, że Majorka to paridia, którą można się cieszyć.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy i jesteśmy super zadowoleni. Do tego hotelu najlepiej lecieć z TUI. Klienci TUI otrzymują apartamenty w wyremontowanych budynkach (Minerva I i II) z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnią oraz pokojem dziennym z klimatyzacją. Nasza 15-to osobowa grupa otrzymała pokoje na jednym piętrze i obok siebie. (podziękowania dla TUI Malta Poznań) Czysta pościel i ręczniki wymieniane co 2 dni. Również WiFi dla TUI na terenie całego obiektu jest bezpłatne. Oddzielna restauracja jest super rozwiązaniem bo nie ma kolejek a stoliki są bardzo szybko sprzątane. Jak dla nas jedzenie było OK i każdy znalazł coś dla siebie. Dodatkowo w opcji all inc można korzystać z restauracji włoskiej po wcześniejszej rezerwacji w recepcji. Obsługa bardzo miła, przyjazna i pomocna. Baseny bardzo czyste, dostępne 24h. W ciągu dnia pilnowane przez ratowników. Leżaki prawie nowe i nigdy ich nie brakowało. Przy każdym basenie bar z jedzeniem, napojami i lodami. Alkohole od koloru do wyboru. Dużo atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Plaża przepiękna ok. 400 m od budynku Minerva. (za budynkiem jest kładka więc można iść na skróty)
Cena do jakości jak na hotel 3 gwiazdkowy bardzo korzystna i nie ma się do czego przyczepić. Majorka sama w sobie jako wyspa przepiękna. Zwiedzaliśmy ją z Maciejem z biura „Moja Majorka” którego gorąco polecamy.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Wioletta_Wiola

Drogi Gościu,

Cieszymy się, że świetnie się bawiliście w naszym kompleksie. Wszyscy pracownicy klubu Bellevue ciężko pracują, aby zapewnić gościom przyjemny pobyt i wspaniale jest słyszeć, że osiągnęliśmy cel.Jesteśmy bardzo zadowoleni, jeśli podobał ci się pobyt w Tui i zgodziłeś się na apartamenty.Nasz personel recepcji z przyjemnością służy klientom, jest to wspaniałe, jeśli wykonaliśmy usługę.Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy!

Z poważaniem,-

Zrecenzowano: 1 lipca 2019

BelleVue Club jest obiektem na terenie którego usytuowanych jest kilka budynków hotelowych. Na terenie jest również kilka basenów z mini barami. Obiekty te mają jedną wspólną restaurację, poza jednym o nazwie LEDA (3).
Restauracja centralna z tego też powodu, szczególnie w porze śniadania jest mocno zatłoczona. Turyści z biura TUI mają możliwość skorzystania z miejsc wydzielonych dla tego biura. Wcześniej było to na pierwszym piętrze tej restauracji, a w czerwcu 2019r w skrajnej lewej części restauracji. Praktycznie to może być jedyna niedogodność, ale do przeżycia. Ja zakwaterowanie miałem w obiekcie MINEVRA 2 w studio dwuosobowym. Pokój był duży z balkonem, wyposażony w aneks kuchenny, łazienkę, dwa pojedyncze spania i sofę. W szafie znajduje się sejf ( do wykorzystania za dodatkową opłatą). Studio jest klimatyzowane. Jest tu również stól, krzesła i TV. Warunki mieszkaniowe oceniam na bardzo dobre. Odradzam picie wody z kranu, gdyż jest niesmaczna, ja kupiłem w sklepie 5 litrową butlę wody, która w zupełności wystarczyła mi na dwa tygodnie pobytu. Do plaży trzeba przejść ulicą, około 15 minut od obiektu. Do centrum (starego miasta) jest ok. 4-5 km. Można udać się plażą w kierunku portu i później skierować się w lewo. Inną alternatywą jest komunikacja miejska lub inne środki transportu. Bezpośrednio za starym miastem usytuowana jest arena walki z bykami, wejście przez restaurację (koszt 3 euro od osoby) Stare miasto godne obejrzenia, polecam. Ogólnie miejsce i pobyt polecam.

Dziękujemy, Journey65718756415
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BelleVueClub, RECLAMATION DEPARTMENT, BelleVue ClubOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i nadzieję, że znów zobaczymy się z synem!

Z poważaniem,