Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z dwutygodniowego pobytu w tym hotelu w sierpniu 2018. Byliśmy z mężem zachwyceniu bardzo dobrym jedzeniem i ogromnym wyborem różnorodnych potraw. Dużym plusem dla mnie były bardzo czyste i codziennie sprzątane pokoje oraz mila i pomocna obsługa w całym hotelu.Wieczorami ciekawy program artystyczny prawie codziennie. Samo położenie hotelu jest bardzo dobre - wszędzie jest blisko (od plaży, sklepu, przystanku autobusowego etc.). Chętnie wrócę tam ponownie za rok.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony basenu na wyższych pietrach jest ciszej.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Właśnie wróciłem z tygodniowego pobytu z rodziną na Majorce w Grupotel Maritimo. Hotel oferuje bardzo bogatą ofertę gastronomiczną zarówno śniadania jak i obiadokolacje są mega urozmaicone. W pamięci zapadł nam obsługujący nas kelner Isidoro, który codziennie był przezabawny, znał pojedyncze polskie słowa, przy tym miał bardzo dobre podejście do dzieci. Podsumowując wyśmienita kuchnia, bardzo dobra lokalizacja, czystość i uśmiech Isidoro sprawiają że z czystym sumieniem polecamy pobyt w tym hotelu.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Robert P
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

Duzy hotel , ciekawy wystroj pokoi , ladny widok z balkonow od strony basenow ( okazale wysokie palmy) , piekne wschody slonca . Wyzywienie bardzo dobre i urozmaicone .Bardzo ciekawy program artystyczny w hotelu prawie co wieczor . Do plazy jest ok 10 min a plaza jest przepiekna i piaszczysta . W restauracji obsluga jest bardzo uprzejma . Pomimo duzej ilosci gosci mozna tutaj sie czuc dobrze . W tym roku przyjezdzamy tutaj z zona ponownie co nie trzeba komentowac .

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, WieslawG11
Zrecenzowano: 4 maja 2017

Odradzam ten hotel ze względu na brak przytulności. Jest on wielki, nieprzyjazny klientowi. W recepcji spotkałam się z niemiłym traktowaniem i dziwnymi praktykami. Chceli koniecznie kartę kredytową firmową, a nie prywatną, tylko dlatego, że rezerwacja była na firmę. Pokój był czysty, ale tak malutki, że trudno się pomieścić z walizką. W tej cenie jest wiele innych, bardziej przyjaznych i dużo ładniejszych hoteli (nawet H10). Hotel jest trudny do znalezienia, gdyż adres jest błędnie opisany i GPS

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kasiakie
Zrecenzowano: 30 października 2016

Hotel odnowiony, nowoczesny, o ładnym wystroju. Obsługa bardzo miła i pomocna. Obiekt wybierany przede wszystkim przez emerytów z Niemiec i Anglii, ale dzięki temu jest spokojnie i cicho. Pokoje niewielkie, ale wygodne, z balkonami. Z piątego piętra roztacza się widok na okolice i skrawek morza :) Wyżywienie urozmaicone i smaczne, każdy zjnadzie coś dla siebie. Do morza spacerkim kilka minut przez ulicę, plaża szeroka, piaszczysta, bardzo łagodne wejście do wody. Niedaleko warto zoabczyć Port di Alcudia oraz samą Alcudię. Dobre miejsce na spokojny odpoczynek

Termin pobytu: październik 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, AsiaS1220