Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

CHECK-IN
Po przyjechaniu na miejsce zostaliśmy powitani kieliszkiem szampana (wina musującego), który potem kupowałam w lidlu za 2 euro (był bardzo dobry - chociaż 4 gwiazdkowy hotel i najtańszy szampan z lidla,..).
Zapłaciliśmy podatek i dostaliśmy kluczyki, a właściwie bransoletki, które otwierały pokój - super pomysł.
Recepcja bardzo ładna, bardzo elegancka. Pani w recepcji ok - ale chyba miała gorszy dzień. Dość długo trwał proces zameldowania.
POKÓJ
Pokój niewielki, ale ładny Widać, że wyremontowany. Niestety remont był małym kosztem i zrobiono go na szybko bez staranności. Szczególnie widać to w wykończeniu łazienki. Na minus brak szafy. Kilka półek i 2 szuflady. Jest miejsce na powieszenie rzeczy, ale nie jest to zamykana szafa. W pokoju lodówka - słabo chłodzi, telewizor - duży, z polskich programów tylko TVP Polonia, pilot nie za dobrze działa. W pokoju też czajnik, ręczniki, woda 1 dnia, szklanki i kubki + mały zestaw do kawy i herbaty. Najbardziej na plus klimatyzacja - super działanie i WI-FI - najlepsze jakie widziałam w hotelu, wszystko można na nim zrobić :)
Widok mieliśmy z drugiej strony - nie od basenu. Bardzo słaby widok i balkon - drzwi otwierały się tak głośno, że można było pobudzić wszystkich dookoła.
SPRZĄTANIE
Sprzątanie codziennie, wszystko ok, tylko podłoga w łazience nie myta i jak przyszliśmy pierwszego dnia to było dość brudno od razu i tak cały czas później. Sprzątaczki pukają, a jak ktoś jest w pokoju to nie przeszkadzają. Można wystawić kartkę, żeby nie przeszkadzać i działa :)
JEDZENIE
wg. mnie najgorsza część wyjazdu. Nie polecam dla osób wege. Bardzo mało świeżysz warzyw. Na śniadanie jadłam codziennie to smao - jajka sadzone, żółty ser i pomidory. Jajecznica czasem była, ale wyglądała bardziej jak jakieś ciasto pokrojone na kawałki. Śniadania pod anglików - dużo dziwnych rzeczy na ciepło. Bardzo słaby wybór. Z warzyw tylko pomidory i ogórki ze skórką i papryka. Na obiado-kolację to samo. Cieszę się bardzo, że nie kupiliśmy all, bo to zmarnowane pieniądze. Nie było owoców morza, mały wybór ryb, spagetti z sosem z cukrem, sałata taka z torebek z mieszankami sałat. Słaaabo!
BASEN
Basen ok, ok. 1,5 m. Woda dość zimna, ludzi całkiem sporo na leżakach, ale dało się coś dla siebie znaleźć. Super opcja, że nie można rezerwować z samego rana leżaków jak to bywa w innych miejscach.
OKOLICA
Do morza mamy jakieś 5 minut, może mniej. Trzeba iść po prawej stronie od burger kinga, a nie na rondo - znacznie bliżej. Plaża średnia, morze spokojne i zero fal.. dla mnie to akurat tak sobie. Blisko burger king, lidl i doner kebab, w którym można też zjeść fajną pizzę oraz kilka barów. Dopiero ok. 800-1 km. zaczyna się prawdziwe centrum, gdzie jest dużo restauracji i sklepików.

Ogólnie hotel jest ok. Na tydzień można spokojnie przyjechać. Nie polecam all w okolicy jest dużo restauracji, gdzie można coś zjeść, a nie siedzieć w hotelu. Na plus na pewno to, że nie ma w hotelu dzieci i jest spokojnie. Jedzenie do poprawy, reszta ok. Jednak za 3200 zł opcja HB na tydzień to trochę za dużo.

Dziękujemy, Agata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AluaHotels, Director de Relaciones con Clientes, Alua Soul Alcudia BayOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Hello Agata S,

Thank you very much for the positive evaluation and for having spent the holidays in our hotel. We appreciate you recommending our hotel.

We are glad to know that you enjoyed the experience and that you think in detail about everything. We are glad to know that you liked the hotel, its facilities and the friendly treatment received from our staff. We are sorry if you had any problem with food, although we try to offer all kinds of food and food to everyone's taste, but we regret that in your case it was not satisfactory and we will take your opinion into account.

We hope to see you again very soon.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel bardzo fajny, po remoncie. Blisko do sklepów, centrum i plaży. Bardzo miła obsługa w całym obiekcie. Piękne jasne pokoje, codziennie sprzątane. Zawsze czyste ręczniki.
Jedzenie bardzo smaczne, na każdym posiłku można było wybrać coś dla siebie. Wspaniali animatorzy ( Gian Luca i Alberto jesteście The best! ) , którzy z uśmiechem na twarzy organizowali rozrywkę od rana do wieczora. Codziennie występy z muzyką na żywo, rewelacja!
Fajny basen z chłodną wodą, która dawała ukojenie w upalne dni, bar przy basenie super no i co ważne zawsze można było znaleźć wolny leżak :)
Klucz do pokoju w bransoletce - MEGA POMYSŁ !!! Nie trzeba było martwić się o kartę, która trzeba mieć przy sobie i można ją zgubić :))) W hotelu panuje miła atmosfera na wysokim poziomie kultury osobistej, cisza, spokój, muzyka w tle, hotel tylko dla dorosłych.
Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna K

Hello Katarzyna K,

We are glad to know that you liked the hotel, the facilities, the activities and organized entertainment for you to have fun and we appreciate the positive evaluation made on the kind treatment received from our staff (especially our animators Alberto and Gian Luca) .

We hope to see you again very soon.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem hotel tydzień temu .Jedyne co mogę powiedzieć na temat tego hotelu to totalna porażka i wyrzucone pieniądze w błoto .Tragiczne jedzenie ,mrówki w pokoju a lepsze drinki płatne i na dodatek wykonane na zapleczu bez smaku .W barze przy basenie zamówiłem piwo i w trakcie jego nalewania się skończyło ,a Pani podająca zamiast powiadomić mnie żebym poczekał bo się skończyło i zaraz podłączy nowe to poszła 20 m i dolała mi piwo z innego kija (jak to zobaczyłem to myślałem ze zapadnę się pod ziemie ) i zaczełem się zastanawiać gdzie ja jestem !!!Barmani i kucharze powinni wybrać się do miasta ,żeby nauczyć się wykonywać swoją prace i poznać smaki tego co serwują ludziom ponieważ nic nie potrafią.Poczytaj opinie zanim zabukujesz .ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1  Dziękujemy, MP130883
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AluaHotels, Director de Relaciones con Clientes, Alua Soul Alcudia BayOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Hello MP130883,

Thanks for the review. We are sorry if the experience has not been as desired and then we detail your opinion.

In relation to food, we work to offer quality and varied food to everyone's taste. We really believe that we have a professional and qualified team to serve customers and provide quality service.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel przereklamowany. Bardzo drogie wakacje na pewno nie warte swojej ceny. Tragiczne i monotonne jedzenie - zeby w 4 gwiazdkowym hotelu nie dalo sie pogryzc miesa? Slodkie, tragiczne w smaku spaghetti, sczerniale banany, nieswieze sushi, sangria z owocami z puszki, slodka woda zamiast prawdziwego soku??? Dania nie uzupełniane na biezaco. Slodycze bardzo miernej jakosci, bufet pomiedzy posilkami skladajacy sie codziennie z frytek, hot dogow i hamburgerow beznadziejnej jakosci, drinki serwowane z jakichs gotowcow. To tylko niektore porazki. Pogniecione serwetki na stolach wygladajace jak by byly juz raz uzyte i brudne okna w restauracji. Kelnerzy zabierający talerze sprzed nosa, pokojówka nie mówiąca dzień dobry ... Masakra.
Do tego zepsute parasole przy basenie, bardzo halasliwa muzyka, obsluga nie radząca sobie z halasliwymi i pijanymi goscmi przy basenie. Nie posprzątana lazienka w pokoju przez 2 tygodnie, zatkany zlew (awaria zglaszana kilkakrotnie w recepcji), pokoj notorycznie nie sprzatniety do poznego popoludnia. Bylo owszem kilka plusow (mila obsluga baru, sympatyczni animatorzy, calkiem dobra kolacja a la carte) ale niestety to za malo by zrekompensowac liczne wady. Bylam w wielu hotelach i krajach - ten to moj najgorszy wybor. Na pewno nie jest to hotel 4 gwiazdkowy i na pewno nie zasluguje ani na swoja cene, ani na to by znajdowac sie w ofercie takiego biura jak Tui.
Bardzo, ale to bardzo odradzam.

1  Dziękujemy, Katarzyna J

Hello Katarzyna J,

As for the umbrellas, we will review what you say, since it is an area that is reviewed all day and we would not allow having broken umbrellas, so we will see what has happened and if there is any broken, it will be changed. We are glad to know that the treatment received by our staff has been efficient.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Odradzam pobyt w tym hotelu!Na wejściu wydawało się ok ,przywitanie szampanem ,ale później niesamowite rozczarowanie pod każdym względem : po pierwsze pokoj i łazienka bardzo małe,brak prawdziwej szafy tylko półki,szuflada i kilka wieszaków !W łazience na podłodze gumoleum zamiast kafelek ,prysznic przesadnie mały zaslony z dziurami ,już nie wspominając o wykonczeniu pokoju i wychodzących mrówkach z pod listew .Po drugie kuchnia to totalna porażka -monotonna nie wspominając o barze przy basenie , codziennie frytki ,hamburgery,zimna pizza i gotowe kanapki w folii -przy 36’C żadnej klimatyzacji ani chociażby wiatraka.Drinki w opcji all incluzive tylko kilka a reszta płatna , za mojito mąż zapłacił 5 € -zrobione na zapleczu z jakiegoś gotowca i zupełnie nie czuć alkoholu.Wieczorami słabe karaoke bądź muzyka ,praktycznie to samo organizowane przez jednego pracownika .Do morza skrótami 600 m .
Na plus obsługa bardzo miła chociaż denerwujące jest jest zabieranie talerza z pod nosa i pyszne wino.Pokoje sprzątane codziennie i niezle działające Wi-fi i na tym koniec pozytywów .Niestety doszło do tego ze codziennie chodziliśmy na kolacje do restauracji gdzie serwują przepisane owoce morza ,sery,tapas czy szynke parmenska czego nie mogliśmy posmakować w kuchni hotelowej .Ogolnie odradzam hotel jeszcze nigdzie się z takim nie spotkaliśmy !

1  Dziękujemy, Paulina_podrozujac

Hello Paulina_podrozujac,

Thank you for the assessment and we are sorry if the experience has not been entirely desired.

In relation to food, we must say that we work to offer quality and variety in food to everyone's taste. We take into account all opinions to continue improving and offer a quality service.