Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018

Świetna lokalizacja, przyjemny hotelik.
Jedzenie dobre, ale wybór średni - Tutaj ledwo 4.
pokoje okay.
Basen świetnie położony, można w nim pływać w nocy - CZAD!
Personel miły.
Wady:
W łazience nie ma wentylacji, klimatyzacja ma przestarzałą regulację i często nie da się uregulować pożądanej temperatury.
W hotelu 90% to spokojni Niemcy.
Hotel bardzo dobry dla spokojnych ludzi - na pewno nie dla rodzin z dziećmi.
Warto dopłacić za suite lub apartament - wtedy są 2 pokoje i lepsze ułożenie.

Z wag (a jest ich niewiele) podam, że pomimo próśb o codzienną wymianę pościeli - wymieniano ją tylko co 3 dni i nie dostarczano codziennie szamponów, kremu do ciała i płynu do kąpieli. Pokoje są malutkie, schludne, ale nie ma wypasu.
Poza tym na prawdę fajnie.
Ogólnie serdecznie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartamenty
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bogu-ha
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Botel, Director de Relaciones Públicas, Botel Alcudiamar ClubOdpowiedź udzielona 4 października 2018

Hola,
thank your for your opinion. We are glad that you enjoyed your stay with us.
We hope to welcome you again soon.
Best regards
Botel Alcudiamar

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Hotel czysty zadbany, miła obsługa pomocna w każdym problemie. Lokalizacja bardzo dobra. Jedzenie smaczne - choć typowo hotelowe. Dostęp do plaży bezpośrednio. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Atmosfera kameralna hotelu to jego duży atut.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Klaudia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Botel, Director de Relaciones con Clientes, Botel Alcudiamar ClubOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Hello,
Thank you very much for this opinion, we are very happy that you enjoyed your saty witth us.
Hope to se you soon again.
Best regards as well to your friend
Botel Alcudiamar

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2015

Odwiedzilismy ten hotel w lipcu. Zajmowaliśmy dwa dwuosobowe pokoje. W jednym my , w drugim nasze nastoletnie pociechy. Oba pokoje, mimo ze ten dzieci był tzw pokojem w super cenie nie różniły sie w wielkością ani wyposażeniem . Nasz miał tylko nieco lepszy widok. Pokoje urządzone estetycznie i funkcjonalnie. Nie widać śladów zniszczenia. Ładny taras. hotel położony na samym cyplu. Chyba najładniejsza lokalizacja w Hiszpanii jaką znaleźliśmy a bywamy tam czesto z racji zakochania w tym kraju hotel dysponuje przepięknym basenem. Ponieważ nie jest to duży hotel nigdy nie było na basenie tłoku mimo ze był to lipiec czyli szczyt sezonu. Zawsze wolne leżaki dla 4 osobowej rodziny znaleźliśmy - nawet przychodząc dość późno.
W odległości kilkaset metrów od hotelu wiele knajpek oferujących przepyszne hiszpańskie jedzonko. Mieliśmy śniadania i obiadokolacje wykupione w hotelu ale na lunch chodziliśmy właśnie do tych knajpek. Samo jedzenie w hotelu dobre ale ilością i wyszukanym smakiem nie powala.natomiast atmosfera cudna. Mozna jeść siedząc wewnątrz lub na tarasie z przepięknym widokiem. Wieczorami w barze z widokiem na morze przy świeczkach mozna wypić romantycznego drinka słuchając muzyki na żywo.
Generalnie bardzo super miejsce . Wiem ze tam wrócimy.

Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, Kkckasia
Zrecenzowano: 9 marca 2014

Spedzilismy w Botel Alcudiamar dwa wspaniale tygodnie w sierpniu 2013r. Hotel polozony na cyplu, z bezposrednim wyjsciem na plaze( zatoczka). Jednak aby cieszyc sie czysta woda w morzu trzeba wyjsc z zatoczki przy ktorej miesci sie plaza hotelu i przejsc okolo 200-400 m, tam dalej woda jest juz przejzysta. Jestem milosniczka spedznia czasu na plazy, jednak polozenie hotelu, wpsanialy basen i zielen dookola sprawily, ze duzo czasu spedzalismy wlasnie przy basenie. Jest tez mozliwosc zejscia do morza schodkami bezposrednio z terenu wokol basenu:)
W hotelu naparwde mozna odczpoczac. Nie ma tam zbyt duzo dzieci. W czasie naszego pobytu bylo ich moze ze dwanascioro( w wieku od roku do 12 lat), reszta to same malzenstwa, ewentulanie malzenstwa z jednym dzieckiem w wieku powyzej 15-16 lat. Tak wiec jest cisza i spokoj. My za wszelka cene chcielismy uniknac ogromnego hotelu typu FAMILY, gdzie caly dzien odbywaja sie rozne animacje. Wczasowicze w rozym wieku, kazdy znajdzie dla siebie towarzystwo o ile tego pragnie. Wieczorami muzyka na zywo, bez rewelacji. Choc zdarzyly sie dwa wieczory kiedy milo bylo posiedziec i posluchac muzyki przy drinku. Dwa razy w tygodniu ZUMBA w basenie.
Obsluga w recepcji... nie mozna powiedziec zeby byli jakos specjalnie mili i czlowiek czul sie wyjatkowo. Jednak tez kiedy tego potrzebowalismy byli pomocni. Za to obsuga w restauracji zasluguje na 6 z plusem, zwlaszcza jej meska czesc. Czlowiek naparwde moze sie tam poczuc , ze jest mile widzianym gosciem. Kierownik sali wita wszystkich z usmiechem na twarzy. Mozliwosc wyboru stolika w srodku sali lub na zewnatrz, w cieniu lub sloncu. Wybor jedzenia bogaty. Naparwde kazdy mogl znalezc dla siebie cos dobrego i najesc sie do syta, przy czym nie musial stac w kolejakch jak to sie zdarza w innych hotelach. Przy kolacjach wszytskie napoje platne, natomiast w czasie sniadan woda, soki, kawa, herbata,mleko oraz CAVA gratis.
Jesli chodzi o pokoje, na co wiele osob w recenzjach narzeka, to rzeczywiswcie nie zasluguja na 4 gwiazdki. My mielsimy suit z pieknym widokiem na basen i zatoke. Pokoje dosc ciemne, klimatyzowane( w suitach klimatyzacja sterowana samodzielnie). Lozko w sypialni bardzo wygodne, cisza i spokoj, mozna bylo sie wyspac. W lazience wanna nadawala sie do wymiany bo wygladala jakby ciagle byla brudna a zwyczjanie byla zniszczona, jednak byl tez prysznic wiec specjalnie to nie przeszkadzalo. Sprzatanie codziennie i nie mozna bylo na jakos tego sprzatania narzekac. Hotel po prostu nadrabia polozeniem i wspaniale zadbanym ogrodem.
My podrozowalismy z norweskiego biura podrozy i bylismy bardzo zadowloni. Spotkalismy na miejscu pare Polakow, ktora za te same pieniadze wykupila pojedynczy pokoj( wycieczka zakupiona juz polskim biurze podrozy). Pokoj byl z widokiem na parking (a za parkingiem zatoka wiec gdyby ktos sie przyczepil to widok mieli) , gdzie w srodku nocy i nad ranem podjezdzaly smieciarki, samochody dostawcze i robily halas wiec specjalnie pospac sie tam nie dalo.

Z hotelu blisko do roznych restauracji, barow, sklepow. Satra Alcudia piekna. Naparwde jest tam co robic. My wykupilsmy ( juz w polskim biurze podrozy) calodniowa wycieczke Majorka Classic. Byla to wycieczka autokarem, katamaranem, tramwajem i zabytkowym pociągiem. Goraco polecam. Poza tym warto skorzystac rowniez z rejsu katamaranem ANACOANA , gdzie mozna poplywac, ponurkowac w krystalicznie czystych wodach. W czasie powrotu z rejsu, na pokladzie obiad, wina itd. O bilety mozna zapytac w centrum informacji lub w hotelu.
Bylismy rowniez w Valldemossa, Palma de Mallorca i wielu innych miejscach, ale tutaj juz podrozowalismy wynajetym samochodem. Majorka jest piekna, goraco polecam wkacje w na tej wyspie oraz sam Botel Alcudiamar.

W dniu wyjazdu, musielismy opuscic pokoj o gozinie 12, choc wyjezdzalismy dopiero o godz 18. Nie udalo sie przedluzyc doby, lecz nie jest to duzym problemem poniewaz w hotelu znajduje sie pomieszczenie gdzie mozna "pod kluczem" przechowac bagze. Jest rowniez pomieszczenie z lazienka gdzie mozna sie odswiezyc, wyprasowac ubrania itd.

Termin pobytu: sierpień 2013
Dziękujemy, AnnSar1
Zrecenzowano: 5 września 2013

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Alcudiamar.Jedynym,niezaprzeczalnym atutem tego hotelu jest jego położenie.Cudownie,na cyplu,przepiękne widoki...I na tym kończy się nasz zachwyt.Hotel,a przynajmniej jego pokoje (mieliśmy zarezerwowaną suitę z widokiem na morze),powinny być już kilka lat temu odnowione.Na tarasie suity stary, odrapany leżak przykryty zawilgoconym,brudnym materacem,brr...
Bardzo skromne i słabo urozmaicone jedzenie-brak owoców morza,za to na kolację serwowane cynaderki i wątróbka.Było również coś przypominające nasz salceson!Czy dla takiego menu jeżdzi się nad Morze Śródziemne?
Żenująco niski poziom wieczornych programów rozrywkowych-jedna z szansonistek co pewien czas zakładała okulary,aby przeczytać słowa piosenki,którą wykonywała...
Apogeum tego nietrafionego wyjazdu miało miejsce na końcu naszego pobytu,kiedy to 15 minut po zakończeniu się doby hotelowej czyli o 12.15,pomimo iż poprzedniego wieczoru w recepcji i za zgodą recepcjonisty przekonanego za pomocą 20 euro,poprosiliśmy o możliwość opuszczenia pokoju o godzinie 13.00,zostaliśmy wyproszeni z pokoju i postraszeni,że gdy tego natychmiast nie uczynimy,zostanie wezwana ochrona i wyprowadzą nas siłą.Ten sam recepcjonista,który poprzedniego wieczoru gwarantował nam możliwość póżniejszego check out'u brał udział w tym spektaklu.Nie do wiary!Nigdy,w całym naszym 30 letnim doświadczeniu podróżniczym,nie spotkało nas takie skandaliczne potraktowanie .Dodam,że nie prosilibyśmy o możliwość trochę póżniejszego opuszczenia suity,gdybyśmy nie widzieli ,że takie zachowanie jest praktykowane przez innych gości hotelu.
Szkoda,że właściciel nie zadba o odpowiednie wyszkolenie obsługi i zatrudnia osoby pozwalające sobie na takie zachowanie wobec klientów.

Termin pobytu: sierpień 2013
2  Dziękujemy, Anna10052013