Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jedzenie okay, obsługa również, czystość pokoju zwłaszcza w łazience dość przerażająca, hotel koniecznie wymaga remontu.
Co wieczór z balkonu odstraszał "zapach" kanalizacji, nie można było normalnie otworzyć drzwi balkonowych...
Całość uratowało smaczne jedzenie i miłe Panie kelnerki i przyjaźni barmani.

Dziękujemy, Kinga B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Director de Recepción, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Kliencie
Dziękujemy bardzo za opinię, wszystkie Twoje uwagi zostaną wzięte pod uwagę w celu ulepszenia naszych usług
I bardzo dziękuję za komentarze na temat jedzenia i personelu hotelu
Pedro P.
Kierownik recepcji

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do hotolu przybylismy w późnych godzinach wieczornych w czerwcu 2019 roku i odrazu zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni, mianowicie po zameldowaniu miła Pani z recepcji poinformowała Nas, że możemy zejść do restauracji gdzie przygotowana była zimna płyta. Pokoje czyste, odnawiane kilka lat temu - co już gdzie niegdzie widać. Mankamentem w pokojach są bardzo cieńkie ściany i tragicznie cieńkie drzwi. W pokoju slychać rozmowy z sąsiadujacych pokoi oraz wszystko co dzieje się na korytarzu. Plusem jest bezpłatne Wi-fi na całym obiekcie i dobrze działająca klimatyzacja. Jeżeli chodzi o jedzenie, byliśmy zadowoleni, największy wybór potraw był chyba na śniadaniach, kolacje bywały także tematyczne (owoce morza, kuchnia chońska etc.) a obsługa bardzo miła. Bary serwują drinki oraz przekąski. Co do drinków najczęściej to alkohol i jakieś syropy np. o smaku mojito. Kelnerzy także in plus. Do dyspozycji wczasowiczów jest też bar na wysepce na jezioru po drugiej stronie ulicy. Atutem hotelu jest bardzo duży basen podzielony na część dla dorosłych i brodzik. Do dyspozycji jest spora ilość leżaków, leżaki w basenie oraz wygodne łóżka z baldachimami. Przy basenie puszczana jest muzyka umilająca opalanko. Jeżeli chodzi o animacje były ok (poza jedną panią bardzo rzucającą się w oczy, która zdecydowanie byla zbyt cwana i byliśmy świadkami jak krzyczała na jednego Anglika przez to ze delikatnie ochlapał ją wodą przy skoku do basenu).
Do plaży spacerkiem jest jakieś 10-15 minut przez miasto, z hotelu również co jakiś czas kursuje darmowy bus.
Generalnie my z wizyty w hotelu byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie ponowilibyśmy wyjazd w to samo miejsce :)

Dziękujemy, _ukaszm989
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Director de Recepción, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dziękuję bardzo za opinię
Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz do naszego hotelu.
Head of Reception

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu negatywnych opiniach byliśmy pozytywnie zaskoczeni hotelem. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór. Również spory wybór dań weganskich i wegetariańskich co mnie bardzo cieszyło. Pyszne owoce morza i duży wybór ryb. W barze pyszna Sangria i również spory wybór alkoholi i drinków. Świetna jest wyspa - tam również znajduje się bar, gdzie można coś wypić i zjeść a potem posiedzieć przy basenie w spokojniejszej okolicy. Pokój otrzymaliśmy z widokiem na jezioro i baseny. Świetne wieczory artystyczne. My zawsze sporo zwiedzamy ale dla leniuchów atrakcji w samym hotelu full. Plaża bardzo ładna, o pełnych godzinach można podjechać bus z przesympatycznym Panem kierowcą. Bardzo pozytywni również barmani. Goście to głównie Anglicy ale nam to nie przeszkadzało. Plaża ma 10 km i jest jedną z najładniejszych na wyspie. Blisko jest park Albufera i stare miasto Alcudia (3 km). Hotel będę polecać każdemu.

Dziękujemy, Emka321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Director de Recepción, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

dziękuję bardzo za opinię na temat tripadvisor
Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz do naszego hotelu

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 3 gwiazdki.
Czystość ok ,łazienka ok ,jedzenie bardzo ok duży wybór potraw . Fantastyczna obsługa bardzo pomocna. Piękna okolica wszędzie blisko. Najpiękniejsza plaża jaką do tej pory widzieliśmy przede wszystkim czysta i bezpieczna . My byliśmy zadowoleni odpoczeliśmy na 100%.

Dziękujemy, Ewa S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Director de Recepción, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

dziękuję bardzo za opinię na temat tripadvisor
Mamy nadzieję, że wkrótce wróci

Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od minusów : ściany z papieru, wszystko słychać, w nocy budziły mnie jęki sąsiadów, łazienka nieciekawa, wilgotna, czarne fugi czy inne lekko zagrzybione elementy od prysznica

99% gości w hotelu to Anglicy.
Obsługa recepcji znała polskie zwrotu, angielski bez problemu, bardzo pomocna.

Pokój z widokiem na basen/ jezioro.
Odmalowany, meble stare, ale odświeżone, było ok.
Byłam z 2 dzieci. 2 osobowy pokój z 2 dużymi zmoczonymi łóżkami plus rozkładana sofa. Klima działała.
Pokój sprzątany codziennie. W pokoju zostawiałam laptopa, dokumenty, czasem portfel. Ani grosz nie zginął. Panie przesympatyczne.

Wyżywienie: restauracja główna śniadania i obiady. Bar z obiadem przy basenie na wyspie. jedzenie dobre, różnorodne, nawet wybredne dzieci się najadały bez kłopotu. Rzeczywiście kilka dań zrobionych pod Anglików. Bar na wyspie toglownie dania tupufastfood.
Kolejki do restauracji głównej były, ale można wyłapać godziny, gdy ich nie ma i tak przychodzić. Obsługa bardzo szybko sprząta stoły. Bardzo miła atmosfera.

Baseny ok. Basen na wyspie malutki, częściowo w cieniu, we wrześniu zimna woda.

Animacje super, dla dzieci i dorosłych. Po angielsku i francusku. Zabawa była fantastyczna. Animatorzy rewelacyjni.

Plaża. Dojazd busem. Jest rozkład jazdy. Kierowca bardzo miły. Jeśli chętnych jest więcej niż miejsca trzeba czekać. Pieszo ok 15 min. Tez z dziećmi. Czasem chodziłam. Plaża ekstra. Długo jest płytko. Raj dla dzieci. We wrześniu woda bardzo ciepła.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marzena P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Director de Recepción, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2019

Drogi kliencie
Bardzo dziękuję za opinię na tripadvisor.
Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz do naszego hotelu
Head of Reception