Zrecenzowano: 21 maja 2017

jesteśmy mile zaskoczeni poziomem tego hotelu, absolutny strzał w dziesiątkę, obiekt odnowiony, czyściutko w hotelu, pokoje codziennie sprzątane, klimatyzacja w pokoju,bardzo miła obsługa, jedzenie zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie( desery niesmaczne, chyba że ktoś lubi sztuczne kremy, ale za to lody i owoce do bółu).wi-fi darmowe dostępne w recepcji, na patio i leżakach przy basenie.animatorzy bardzo się starali i dla nich również duży plus.Do morza 10min.drogi przyjemnym spacerkiem, cicha okolica.MEGA POLECAM

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ewezeb12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Front Office Manager, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 22 maja 2017

wyceniane klienci
dziękuję bardzo za wyceny TripAdvisor
Mamy nadzieję, że wkrótce wróci do naszego hotelu
pozdrowienia
Pedro P.

Zrecenzowano: 15 maja 2017

Hotel BelleVue Lagomonte - według mniej i mojej partnerki - idealnie przypadnie do gustu osobom młodym oraz starszym - nie koniecznie z dziećmi. BelleVue Lagomonte położony jest w znacznej odległości od piaszczystej plaży, ale według nas nie jest to duży problem, bo co godzinę kursuje hotelowy mini bus który dowozi na plażę i z powrotem. Za to duży plus dla Hotelu.

Do dyspozycji gości są dwa baseny z czego jeden z nich umiejscowiony na hotelowej wyspie gdzie można się zrelaksować i wyciszyć. W pobliżu wyspy działa również Wakepark więc można poszaleć na desce. Dodam jeszcze, że w jeziorze można łowić ryby więc warto zabrać własną wędkę.

Kuchnia, to oczywiście All Inc., z jeden strony fajnie, bo można zaoszczędzić, ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że jedzenie jest dość monotonne i skierowane pod gusta turystów z Anglii i Niemiec. Tłusto, mało warzyć i potraw typowo hiszpańskich. Czasami warto wyjść na kolację poza teren hotelu.

Pokoje odnowione, schludnie utrzymane, posiadające TV i suszarkę do włosów - przynajmniej ten co otrzymaliśmy na 4 piętrze z widokiem na basen i jezioro. Pokoje od tej strony są bardzo nasłonecznione więc bez klimatyzacji się nie obejdzie. Polecamy pokój nr 424.

Hotel również odnowiony, ale nie w całości. Dwie windy które zabierają max 4 osoby aż proszą się o odnowienie lub naprawę - ciasne i czasami się zawieszały. WiFi dostępne przy recepcji, ale wychodząc na balkon spokojnie da się złapać i korzystać.

Obsług hotelu bardzo miła, uśmiechnięta i zawsze pomocna.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, akuio_4vinyl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Reservaslgm, Front Office Manager, BelleVue LagomonteOdpowiedź udzielona 17 maja 2017

ceniony klient
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że cieszyć się nasz transfer do plaży i naszej wspaniałej prywatną wyspę do użytku wyłącznie przez gości hotelowych.
Mamy dostęp do wifi w całym hotelu teraz, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami wkrótce
uważnie
Pedro P.

Zrecenzowano: 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziłam tydzień i było fajnie planuje wrócić obsługa w barze bardzo miła szczególnie polecam Pana Gonsalo tagua jest wyjątkowo miły.
Pokoje wygodne i czyste cały hotel jest czysty wieczorne występy były dla mnie w miarę, ale była rodzina Adamów która spędzala tam co dzienne wieczory co sprawiało uśmiech na twarzy. jedzenie było nawet ok podchodzi trochę brytyjską kuchnią ale było w czym wybierać bułki mieli pyszne do plaży kilka kroków a jest piękna a woda perfekcyjnie słona co sprawiało że anchois to cukierki

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Jola M
Zrecenzowano: 4 października 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu Bellevue Lagomonte spędziłam tydzień i było fajnie podkreslę że to hotel trzy gwiazdkowy i zapłaciłam 350 funtów (za osobę)wygodny pokój a w nim wszystko co trzeba klimatyzację mają doskonałą, łóżka do spania wygodne.
Obsługa pokojowa wymienia ręczniki codziennie a pościel zawsze świeża wymieniają kilka razy w tygodniu również jest odświeżana łazienka i pokój.
Bufet jak na trzy gwiazdki to naprawdę nie ma co narzekać warzywa gotowane i makarony bardzo dobre polecam.
Desery podobnie jak we Francji czy Włoszech mało słodkie i trochę mdłe ale i tak jadłam swoje zrobiły bo przytyłam 3 kilogramy koktajle dobre i mocne.
Występy wieczorne szczerze mówiąc to mam mieszane uczucia oglądałam bo piłam drinki.
Fajną mają wyspę na której znajduje się basen i bufet.Obsługa bardzo fajna i ciężko pracują.
Mam w planach wrócić do Bellevue lagomonte na kolejne wakacje ale więcej jak 350 funtów nie zapłacę.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Hotel czysty, bardzo miła obsługa, pokoje sprzatane codziennie, nie jakoś rewelacyjnie ale w miarę, na start szamponiki i mydło, później już nie dodają, fakt że wieczorem czuć z jeziora ale bez przesady. Bardzo ciekawe występy i wieczorne i za dnia,jedynym minusem jest to że yo hotel dla rodzin z dziećmi, mnie osobiście przeszkadzało to,za dużo pluskajacych się dzieciaków. Poza tym jedzenie wspaniałe, naprawdę polecam.

Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, anna p