Niezapomniana przygoda!!!

Super przeżycie, nigdy wcześniej nie bawiłem się tak dobrze. Polecam każdemu kto zdecyduje się na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Mateusz B
POLECAM WSZYSTKIM!!

Super zabawa.Piekne plaże Majorki dostępne tylko z łodzi,flota łodzi bardzo duża każdy znajdzie coś... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paweł K

Serdecznie polecam firmę MALLORCA BOAT HIRE. Świetna, przemiła i pomocna załoga. Zwiedziliśmy jedne z najpiękniejszych miejsc na Majorce, do tego pierwszy raz widzieliśmy delfiny, co było dodatkową atrakcją, dzieci były zachwycone. Załoga mówiąca w paru językach co ułatwiło nam porozumienie się. Za każdym razem jak będziemy na Majorce ( a planujemy co rok) będziemy korzystać z tej firmy, ponieważ jest REWELACYJNA ;);) polecamy w 100%

Dziękujemy, Przemysław D

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę. Profesjonalne podejście do klienta, łatwy kontakt z Panem Grzegorzem, łódka czysta, ładna i zadbana. Piękne widoki, niezapomniane chwile. Naprawdę warto. Dla mnie również duża zaleta to możliwość komunikowania się w języku polskim z panem Grzegorzem.

1  Dziękujemy, BasiaPionki

Polecamy w stu procentach!Widoki piękne,atmosfera super. Niezapomniane przeżycia dla całej rodziny:)

2  Dziękujemy, Angelika A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Perfekcyjna obsługa, pełen profesjonalizm, znakomity wybór łodzi. 5 na 5 gwiazdek! Na pewno powrócę i skorzystam z usług jeszcze raz :)

Dziękujemy, Radek K
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Łódka była przygotowana na czas,czysta. Polecam taki sposób spędzenia czasu. Jest to świetna zabawa i niezapomniane widoki. W przyszłości skorzystamy jeszcze na pewno z usług tej samej wypożyczalni.

Dziękujemy, ewa1203