Niezapomniana przygoda!!!

Super przeżycie, nigdy wcześniej nie bawiłem się tak dobrze. Polecam każdemu kto zdecyduje się na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Mateusz B
POLECAM WSZYSTKIM!!

Super zabawa.Piekne plaże Majorki dostępne tylko z łodzi,flota łodzi bardzo duża każdy znajdzie coś... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paweł K

Zrecenzowano: 10 września 2019

Polecamy w stu procentach!Widoki piękne,atmosfera super. Niezapomniane przeżycia dla całej rodziny:)

2  Dziękujemy, Angelika A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Perfekcyjna obsługa, pełen profesjonalizm, znakomity wybór łodzi. 5 na 5 gwiazdek! Na pewno powrócę i skorzystam z usług jeszcze raz :)

Dziękujemy, Radek K
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Łódka była przygotowana na czas,czysta. Polecam taki sposób spędzenia czasu. Jest to świetna zabawa i niezapomniane widoki. W przyszłości skorzystamy jeszcze na pewno z usług tej samej wypożyczalni.

Dziękujemy, ewa1203
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecam serdecznie rejs z Mallorca Boat Hire, profesjonalnie, sympatycznie i mega pozytywnie. Rejs to świetny pomysł na aktywne i pełne niesamowitych wrażeń spędzenie dnia, a do tego te piękne, wprost zapierające dech w piersiach widoki. Jedna z najlepszych atrakcji na Majorce, na pewno najlepsza ekipa z Mallorca Boat Hire :)

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Polecam gorąco wypożyczalnię! Kontakt bardzo szybki i profesjonalny. Grzesiek robi świetną robotę! Na pewno tam wrócę!!!

Dziękujemy, Mariusz K