Niezapomniana przygoda!!!

Super przeżycie, nigdy wcześniej nie bawiłem się tak dobrze. Polecam każdemu kto zdecyduje się na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Mateusz B
POLECAM WSZYSTKIM!!

Super zabawa.Piekne plaże Majorki dostępne tylko z łodzi,flota łodzi bardzo duża każdy znajdzie coś... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paweł K

Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Łódka była przygotowana na czas,czysta. Polecam taki sposób spędzenia czasu. Jest to świetna zabawa i niezapomniane widoki. W przyszłości skorzystamy jeszcze na pewno z usług tej samej wypożyczalni.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, ewa1203
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Polecam serdecznie rejs z Mallorca Boat Hire, profesjonalnie, sympatycznie i mega pozytywnie. Rejs to świetny pomysł na aktywne i pełne niesamowitych wrażeń spędzenie dnia, a do tego te piękne, wprost zapierające dech w piersiach widoki. Jedna z najlepszych atrakcji na Majorce, na pewno najlepsza ekipa z Mallorca Boat Hire :)

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Polecam gorąco wypożyczalnię! Kontakt bardzo szybki i profesjonalny. Grzesiek robi świetną robotę! Na pewno tam wrócę!!!

Dziękujemy, Mariusz K
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wczoraj wynajmowaliśmy motorówkę z tej firmy. Był to Grand 500. Bardzo fajna motoróweczka na którą nie trzeba posiadać licencji. Najem byl na cały dzień. Pracuje tam. Pan Grzegorz z Polski ktory doradzi która motorówkę wybrać i gdzie pływać. Jest to bardzo miła osoba i jeśli ktoś z rodaków będzie w Port de Alcudia to serdecznie polecam tą wypożyczalnie łodzi. Motorówka z której korzystaliśmy była wystarczająco szybka, można było podłączyć telefon przez bluetooth i słuchać muzyki śmigając po falach. Odwiedziliśmy super plaże , klify i pooglądaliśmy rybki snorkując. Na „rejs” dostalismy od Pana Grzegorza przenosną lodówkę która pomogła utrzymać temperature napojów. Do opłaty za najem należy doliczyć koszt zużytego paliwa. Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim rządnym przygód .

1  Dziękujemy, Włodek L
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Gorąco polecamy wypozyczalnie.Super szybki i profesjonalny kontakt z Grzegorzem ( widać że lubi to czym się zajmuje).Szeroki wybór bardzo dobrego sprzętu.Super chwile
spędzone na świeżym powietrzu, podziwiając przy tym niesamowite widoki pięknej Majorki.Za rok na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, Anna H