Puerto Alcudia
Świetne przeżycie!

Gorąco polecam! Skorzystalismy z łódki w 8 osób i pomimo obawy braku miejsca dla wszystkich było go... Przeczytaj więcej

karolinaWierzba
Gdańsk, Polska
Polecam !

Ekipa 8 osob z Polski gorąco poleca wypozyczalnie ! Łódz grand 500 fantastyczna , Pan Paweł wraz z... Przeczytaj więcej

paulinkaa211

Witam wybrałem tę wypożyczalnie i jestem pod mega wrażeniem, chwil spędzonych we dwoje na łodzi wypożyczonej od Quest Heroes nie da się opisać, kontakt i zaangażowanie Pani Joanny która rewelacyjne przygotowała łódz jak i wytłumaczyła wszystkie niezbędne informacje oceniam na jak najwyższym poziomie, wiele razy miałem przyjemność coś wypożyczać ale ta wypożyczalnia zrobiła na mnie największe wrażenie pod każdym możliwym względem. Pozdrawiam a w przyszłości kiedy zaplanuje tu kolejne wakacje na pewno wrócę do tej wypożyczalni. Ale najważniejsze że również dzięki zaangażowaniu ekipy wypożyczalni udały się zaręczyny, dziękuje.

Jakub Marcisz

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jakub M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: QuestHeroes, Owner, Quest HeroesOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Super. Wielkie dzieki! Cieszymy sie ze zareczyny sie udaly!

Zastanawialiśmy się z partnerem czy to dobry pomysł wybrać się na łódkę z 5 letnia córka.. ponieważ nie mieliśmy doświadczenia. Cala wyprawa odbyła się bardzo bezpiecznie, wszystkie informacje zostały nam bardzo dobrze przekazane, Joana i Pablo świetnie wykonują swoją prace i dbają o najmniejsze detale. Łódź była czysta i zadbana a na niej woda i okulary do nurkowania. Ja osobiście bardzo polecam. Piękne widoki, nieskazitelnie błękitna woda a w niej kolorowe rybki. Moja mała i mama były zachwycone!!! Jest to zdecydowanie punk na Majorce który nie można ominąć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, nattyRubia

muchas gracias

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Super , zadbane i czyste łódki , mili i bardzo pomocni właściciele z Polski. Mieliśmy łódkę na 6 osób , 4 dorosłych i 2 nastolatków ( 15 i 16 lat ) i wszyscy wspaniale się bawili , podziwiając widoki oraz korzystając z kąpieli morskich i słonecznych.

Dziękujemy, Arleta W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jeśli chcecie popływać łódka podczas pobytu na Majorce koniecznie skorzystajcie z oferty Quest Heroes, super łódki profesjonalne podejście i wszystko rak jak trzeba, łódki zadbane i duży wybór, dostaliśmy mapę z miejscami gdzie warto popłynąć , wodę i wszelkie niezbędne informacje, bardzo polecam

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Łódki nowe profesjonalna obsługa
Mili właściciele z Polski
Przekazali nam mapę z informacjami o najpiękniejszych zatokach do odwiedzenia
Spędziliśmy miło czas polecam wszystkim ceny konkurencyjne
Skorzystamy napewno jeszcze raz
Michał Jola i Julka