Puerto Alcudia
Świetne przeżycie!

Gorąco polecam! Skorzystalismy z łódki w 8 osób i pomimo obawy braku miejsca dla wszystkich było go... Przeczytaj więcej

karolinaWierzba
Gdańsk, Polska
Polecam !

Ekipa 8 osob z Polski gorąco poleca wypozyczalnie ! Łódz grand 500 fantastyczna , Pan Paweł wraz z... Przeczytaj więcej

paulinkaa211

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jeśli chcecie popływać łódka podczas pobytu na Majorce koniecznie skorzystajcie z oferty Quest Heroes, super łódki profesjonalne podejście i wszystko rak jak trzeba, łódki zadbane i duży wybór, dostaliśmy mapę z miejscami gdzie warto popłynąć , wodę i wszelkie niezbędne informacje, bardzo polecam

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Łódki nowe profesjonalna obsługa
Mili właściciele z Polski
Przekazali nam mapę z informacjami o najpiękniejszych zatokach do odwiedzenia
Spędziliśmy miło czas polecam wszystkim ceny konkurencyjne
Skorzystamy napewno jeszcze raz
Michał Jola i Julka

Dziękujemy, Michal_Klo
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszym raz na takiej Łodzi! Zimno wietrznie a jednak pięknie ;)
Lodzie czyściutkie i zadbane, wszystko działało bez zarzutów. Podejście Joanny do nas, sprawiło jakbyśmy znali się od dawna, a dzięki temu czulismy się bezpiecznie i komfortowo!
Gorąco polecam!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, rysiek_gumolep
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: QuestHeroes, Owner, Quest HeroesOdpowiedź udzielona 3 maja 2019

Wielkie dzieki i do zobaczenia

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w życiu prowadziliśmy łódź na morzu. Niesamowite przeżycie, fantastyczne kolory. Warte swojej ceny na pierwszy raz polecamy pół dnia, wystarczy. Cena a wrażenia 10 na 10, obsługa 10, łódka 9 bo chcę się szybciej ale to już z patentem. Ogólnie super warto. Ps. Wrażenia kiedy jesteś na tym samym kursie z ogromnym katamaranem Balearii niezapomniane.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrj574
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018

Urzekła mnie cała Majorka, ale chyba profesjonalizm i podejście właścicieli do ich biznesu sprawiło, że czułam się naprawdę wyjątkowo. Warto popłynąć z "Quest Heroes" chociażby tylko po to by ich poznać. Cudowni ludzie. To był wspaniały dzień, pełen wrażeń z których cieszyłam się jak dziecko :)
Dziękuję !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018