“Pychotka ...”

Tratoria Italiana S'Espiga
Nr 19 wśród 252 Restauracje (Puerto Alcudia)
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019

Wspaniale jedzenie "paluszki lizac",obsługa,klimat i miejsce na bardzo dobrym poziomie.Ceny bardzo przystępne. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Karolcia2533

Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!! Pyszne jedzenie i bardzo dobrej cenie. Szybko, smacznie i z pięknym widokiem na morze. Naprawdę miejsce warte odwiedzenia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 1975magda
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, doskonała obsługa, ceny bardzo adekwatne do jakości potraw. Porcje duże. Pyszny makaron z owocami morza oraz pizza. Kelnerzy uśmiechnięci i zadowoleni. Gdy będe następnym razem na pewno wrócę tutaj !

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, janrD8259ZB
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tratorie wybraliśmy przez Tripa. Jedzenie smaczne, super pizza sosy do pasty naturalne, ze świeżych warzyw, dobrze doprawione. Mały minus za makaron która nie był al dente. Duży plus za proste menu, jedna cena dla dam z jednej grupy. Jakość wyższa niż cena.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 872jacekp
Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie w bardzo przyzwoitej cenie super pizza i pasta wszystko za 6€ polecam w 100%!!! Na pewno wrócimy

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, katarzynarajtar6

Tratoria Italiana S'Espiga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto Alcudia, Alcudia
Puerto Alcudia, Alcudia

Alcudia, Majorka
Alcudia, Majorka

Byłeś(-aś) w Tratoria Italiana S'Espiga? Podziel się wrażeniami!