Zrecenzowano: 2 września 2019

W swoje ocenie niestety zgodzę się z większością negatywnych ocen tego hotelu bo to sama prawda:
- na pewno nie 4 gwiazdki, nawet nie wiem czy 3,
- hotel do generalnego remontu,
- cały czas coś nie działa (winda, konik dla dzieci, bilard - a to jedyne atrakcje),
- woda w basenie - zimna dzieci po drugim dniu miały katar,
- jedzenie serwowane na miejscu słabe, codziennie to samo, na miejscu brak kuchni wiec posiłki głownie odgrzewane, rozmrażane, jakieś posłodzone mleko w automacie do kawy, wszystkie napoje bardzo słodkie, ogórki gorzkie, arbuzy i melony najlepsze.
- plus to kolacje i możliwość wykupienia all inclusive w sąsiednim hotelu i to już inna bajka i inny standard hotelu Cala Mandia Resort & Spa
- lokalizacja też taka sobie, z trzech plaż dwie są tylko blisko, w tym jedna dlatego że można zejść i wejść po milionie schodów, sama miejscowość to "dziura" ze dwie knajpki bez klimatu ciągle puste, raczej biznes opiera się na jedzeniu w hotelach, autobus dojeżdża do Porto Cristo, można wypożyczyć auto.
- plaże żwirowo-kamieniste z dużymi falami, dla małych dzieci nie polecam,
- pokoje sprzątane codziennie, ale to takie sprzątanie że w kątach pajęczyny, obsługa sprząta przy otwartych drzwiach jak się je zamknie to brud za drzwiami już zostaje, wszędzie płytki więc nie odkurzają tylko zmywają - więc dobrze że jest ale bez szału.
- ostatnie dwa dni pobytu w apartamentach na parterze to była walka z wychodzącymi z łazienki mini-prusakami, wychodziły mimo pryskania środkami zapobiegawczymi,

Podsumowując:
Bardzo przeciętny hotel ze skromnym i przestarzałym zapleczem. Sama okolica, w tym plaże, nie oddaje uroku Majorki.
Nie polecam!
w tej okolicy już lepsze Porto Cristo - większe, fajniejsza plaża, lepsza komunikacja lub Cala d'Or - klimatyczne miasteczko ala Santorini ze wspaniałymi zatoczkami. Mi najbardziej za to podobał się rejon Alcudi i Can Picafort.

2  Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wiekowy, do kapitalnego remontu. Ma swoje najlepsze lata dawno za sobą. Pierwszy przydzielony pokój na parterze nie do zaakceptowania. Naszczescie przeniesiono nas do drugiego piętro wyżej, który był czystrzy i trochę mniej wyeksploatowany. Sytuację ratowały kolacje w sąsiednim hotelu o dużo wyższym standardzie.

Dziękujemy, Mate K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel Mandisur niczym nie zawiódł! Przemiła obsługa - z uśmiechem na ustach starają się odpowiedzieć na każde pytanie. Pokój (apartament) przestronny, zadbany, codziennie sprzątany. Nam z balkonu trafił się widok na morze ;) Jedyny minus - czekanie na pokój po przyjeździe wcześnie rano było męczące,
ale na szczęście można było korzystać z pozostałych usług hotelu (posiłki, basen). Posiłki bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. W ciągu dnia zawsze można coś zjeść i się napić. Kolacje w hotelu Insotel - bajka! Codziennie inny, szeroki wybór dań, świeżo smażone ryby, owoce morza, mięso, duży wybór deserów i stół z daniami tematycznymi (nam trafił się wieczór z kuchnią włoską, hiszpańską, meksykańską, japońską). W Insotelowym barze znakomite show co wieczór po kolacji. Z hotelu Mandisur blisko do 2 plaż w zatoczkach (5-15 minut). Przy hotelu sklepiki otwarte od rana do wieczora. Hotelowy basen średni ale nigdy nie było tłoczno, leżaków również nie zabrakło dla gości. Hotel mały i spokojny, co ma swój urok jeśli chce się odpocząć od zgiełku. Dobra baza wypadowa by zwiedzać okoliczne miasta. Bardzo gorąco polecam i zachęcam do pobytu w Cala Mandii!

Dziękujemy, Nekotanni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: InsotelHotelGroup, Director de Relaciones con Clientes, Mandisur ApartmentsOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Nekotanni

First of all, we want to thank you for choosing to stay with us whilst on your recent holiday and also for sharing your invaluable feedback with us.
Thank you for having chosen again and for your loyalty. It is of a great importance to see happy guests coming back every year.

We have always taken every aspect of our establishment into consideration to create the best environment possible for our valued guests to enjoy and that fulfils their wishes as much as possible for the perfect holiday. Therefore, we appreciate both your praise and your helpful ideas with gratitude, as well as your critics and suggestions to improve our services. Be rest assured that your review will help us to provide a much better service.

Once again we thank you for letting us know how comfortable you felt in our hospitality and we hope to see you again very soon.

Our warmest Regards,

JJ E. Modica
Guest Relations

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Robaki w pokojach. Z dzieckiem 1,5 roku dostaliśmy pokój w którym z odpływy kanalizacyjnego w łazience wychodzimy prusaki. Telefon do tui organizatora wycieczki nie przyniósł żadnej pomocy. Dwukrotnie dzwoniłem z prośba o potwierdzenie mojego zgłoszenia.

1  Dziękujemy, MariuszS1747

Dear MariuszS1747,

We are very sorry to receive your dissatisfaction and we apologize for any inconvenience happened.
Your case is under investigation as we do not have any records of this case.

Please accept every apologize from us and feel free to contact us by e-mail for a better assistance. We would like to know what's happened.

We hope you had the chance to spend some nice memories as well,

We are waiting for your reply.

Best regards,

Guest Relations

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel stary, do kapitalnego remontu. Koszmarne pokoje, korytarze, lobby.
Jedzenie dramat. Na śniadanie codziennie to samo. „Obiady” to mrożone pizze, frytki, mrożona marchewka z groszkiem, czy makaron z sosem z puszki. Plusem pyszne, świeże owoce typu arbuz, ananas.
Kolacji brak, są w sąsiednim hotelu, ale to zupełnie inna bajka.
Hotel jest brudny, plama po worku na śmieci przy naszych drzwiach była przez 5 dni pobyty. Zagrzybiała łazienka, koszmarne łóżka i materace.
Basen spokojny, kameralny. Mało ludzi, nie było problemów z leżakami. Do okola basenu uszkodzone płytki, z reszta w samym basenie również, nasze dzieci wróciły z poranionymi stopami. Rośliny w ogrodzie zaniedbane, suche, nie przycinane.
Dla jasności, jadąc na Majorkę, miałam pełną świadomość, że standard hoteli z pewnością odbiega od tych w Egipcie czy Turcji. Zostaliśmy bardzo mocno namówieni na ten hotel przez panią z biura podróży, która stwierdziła, że „ będziemy żałować”. Nie miałam większych oczekiwać wobec tego hotelu, wiedziałam, że będzie skromnie, i bez wielkiego „wow”.
Hotel jest bardzo potencjalny, wystarczy go trochę odremontować i o niego zadbać. Wprowadzić dobra kuchnię, zadbać o roślinność. Mieliśmy trochę wrażenie, ze hotel jest przygotowany do zamknięcia.
Moje niezadowolenie wynika w dużej mierze z faktu, że zapłaciliśmy za tygodniowy pobyt prawie 11.000 (2+2).

Dziękujemy, martasO4688YV
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: InsotelHotelGroup, Director de Relaciones Públicas, Mandisur ApartmentsOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear martasO4688YV

Thank you for choosing Mandisur Apartments for your summer vacation in Mallorca. We are sorry to hear that we do not fully meet your expectations, and take an example of your criticisms for future improvements. We apologize for the wifi problem and any inonvenience you had,
We hope to see you again sometime. We have new plans for you and for all the new travelers who will visit Mandisur Apartments.

Regards,

Public relations