Portocolom
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Położenie hotelu jest niewiarygodnie piękne - klif, zatoczka, morze - trzy różne barwy wody.
Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, pomocni pracownicy recepcji - uśmiech i spokój w każdej sytuacji.
Taras z basenem, muzyka, piękna pogoda. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Beata-dobro
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Recenzje z maja 2019 nie zachęcały do odwiedzenia tego hotelu ,ale pobyt zakupiłem już w listopadzie 2018 ..... Przebywałem w hotelu od 1 lipca do 15 i stwierdzam ze tamte opinie z innych stron były bzdurami ! Nic co negatywne nie potwierdziło się a pozytywy zaskoczyły z nawiązką . Z konkretów , restauracja na 5+smaki , różnorodność zaskakiwały desery owoce pyszne paelle na kolacje co dzień inne coś dla mięsożerców ale i rybki i warzywka we wszystkich postaciach mniam !! sam Hotel jako budynek i pokoje OK , winda bez problemu i awarii ale 5 osób nie pojedzie w górę !! Bary hmmm nic dodać nic ująć niczego nie żałowali barmani na poziomie alkohole na dobrym poziomie a piwo super !Pokoje zadowalające czyste sprzątane jak się należy ,cały hotel pachniał czystością !! miłe panie sprzątające zawsze uśmiechnięte tak samo recepcja profeska . A teraz hit polscy animatorzy z Itaki no odlot aż chciało się z nimi bawić podczas dnia i wieczorami . Mały minus to daleka droga do basenu z pokoi trzeba przebyć cały hotel ale nie było źle . Leżaków nigdy nie brakowało aż dziwne !! basen świetny po południu nawet za ciepła woda ..... a czystość woda kryształ ...!! Miasteczko senne spokojne portowe plaża 10 minut spacerkiem ładna woda ciepła ,piasek prawdziwy !
Majorka piękna warto zwiedzać co zobaczyć hmmm wszystko !! warto wypożyczyć samochód super obsługa w wypożyczalni przy drodze do plaży 100% satysfakcji i ceny spoko . Wyjazd udany 100% hotel super wyspa bajeczna zachęcam a czego nie napisałem ? piszcie na stiwen11@interia.pl na pewno odpisze Sławomir !

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Stiwen_12
Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu od trzech dni, a pogoda nie dopisuje i hotel jest zalewany. Woda leje się - nie kapie - leje się do restauracji i to drugi dzień z rzędu. Winda nie działa a mieszkamy na 5 piętrze. Jedzenie jest niedobre, codziennie jest to samo. Chodzimy jeść na miasto mimo, że mamy all inclusive. Na śniadanie dostaliśmy nieświeże pieczywo.
Na domiar złego dostaliśmy pokój przy windzie, a w sumie pokój z windą bo jest za naszą ścianą i ciągle słyszymy jak ktoś nią jeździ. Nie było możliwości zmiany pokoju ponieważ hotel jest obłożony.
Jedynym plusem jest czystość pokoju. Jest sprzątany codziennie. Hotel jest bardzo stary ale czuć tu PRL. Sami Polacy, nie spotkacie tu Niemców, Ci są w hotelu obok tu nie zostali by jednej nocy. Jest nam przykro, ponieważ nie ma tu warunków do wypoczynku. Zdecydowanie nie polecamy tu przyjeżdżać.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, kaskasawicka
Zrecenzowano: 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tu wakacjach na przełomie sierpnia i września. Hotel nie robi dobrego wrażenia już na wejściu. Same schody bez podjazdu. Rzecz niespotykaną przez nas w żadnym hotelu. Blok z zewnątrz. Takie PRL-owski klimaty i w środku. Pokój czysty ale bardzo średni. Jedzenie też średnie ale tu z kolei każdy coś dla siebie znajdzie. Najgorsze śniadania. Poza pomidorami nic ze świeżych warzyw. Rozumiem że taka jest specyfika Hiszpanii ale to w końcu hotel dla różnych gości. Dania obiadowe i wieczorna ok. Hotel jest cichy i bardzo spokojny to akurat nam odpowiadało. Piękny widok na morze z wysokiego klifu. Tak samo z pokoju. To jest z pewnością duży atut tego miejsca. Miasteczko Portocolom też ciche i spokojne. Ładna marina i plaża mimo że mała zatokowa. Woda ciepła czysta. Czy wczasy udane? Z pewnością bo niemal każdego dnia jeździliśmy po wyspie a to na wycieczki zorganizowane a to sami. Bo ten hotel jest dla takich jak my ludzi którzy wracają tu na przespanie sie i jedzenie. Nasi rodacy stanowią tu dominującą grupę. Czulismy się przez to jak w domu Generalnie jak szukasz hotelu na dobrym poziomie to hotel Belsana nie jest dobrym wyborem. Jeśli nie zależy Ci na tym to jak najbardziej. Dobry punkt do wypadów po całej wyspie. Po prostu Majorka ze swoją uroda rekompensuje niedogodności hotelowe.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Yolik13
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy tydzień w sierpniu 2018. Hotel jak na standard 3* bardzo wporzadku. Trzeba zaznaczyć, że holel jest nastawiony tylko na polskich turystów plus 4 pokoje dla czeskich.
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane też codzienne. Jeśli chodzi o jedzenie: śniadania- codziennie to samo, brakowało mi naleśników, które może by nieco urozmaiciły tą monotonnie, niektóre wędliny bardzo złej jakości, źle było na to patrzec, nie wspominając o jedzeniu ich. Typowo angielskie śniadania. Napoje z nalewaków wiadomo jakiej jakości, kawę dało się wypić.
Obiady i kolacje całkiem spoko,jakość posiłków całkiem niezła ( mając na uwadze cały czas 3*) to co dobre szybko się kończylo, więc jeśli chciało się zjeść coś fajniejszego trzeba przychodzić na czas było dokładane, ale nie zawsze.
Obsługa bardzo miła, czy to restauracja czy recepcja czy bar, zawsze uśmiechnięci i uprzejmi.
W hotelu były polskie animacje dla dorosłych. I tu mały minus dla biura, korzystając z oferty last nie zostaliśmy poinformowani przez panią o tym, że hotel nastawiony na dorosłych bez dzieci. Byliśmy z 4 latkiem, co prawda był i tak zachwycony, ale przybywanie wśród dzieci,a przebywanie wśród doroslych niekiedy używających wiadomo jakiego języka...to zdecydowanie odradzam.
Hotel jak najbardziej na tak, ale bez dzieci!
Hotel nie posiada plaży, jest plaża ok 300-400 m oddalona od holetu, publiczna Cala Marsal, bardzo ładna.
Samochodem do Palmy ok 1 godz.jazdy.
Polecam Majorkę bo naprawdę piękne widoki, mnóstwo zatoczek, plaż...
A hotel naprawdę bardzo poczciwy :)

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Milena D