Magaluf

“Pyszne jedzenie, fatalna obsługa ”
Alexandra — recenzja

Alexandra
Nr 15 wśród 102 Restauracje (Magaluf)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Jedzenie naprawdę pyszne jednak obsługa pozostaje wiele do życzenia. Czuliśmy się jak nieproszeni goście, olewani w bardzo chamski sposob przez 20 min zanim złożyliśmy zamówienie. Jedzenie się na szczęście obroniło - pyszne, swieze.

Dziękujemy, mmmoni88

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pyszna paella, pyszny makaron i przepyszne krewetki. Idealna na lunch i na kolację. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, Monika1423
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie jak i obsługa. Wszystko smakuje idealnie (owoce morza porostu niebo w gebie) bardzo godne polecenia

Dziękujemy, Tykens26
Zrecenzowano 28 września 2017

mieliśmy trzy restauracje na oku( pardos, el mundo i alexandria) i powiem, że na zadnej się nie zawidłem, dobra kuchnia śródziemnomorska, w tym przypadku wracaliśmy po makaron z owocami morza w sosie oliwkowym plus białe własne wino naprawdę polecam b. blisko plaży

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, marklis
Zrecenzowano 25 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsze krewetki w Magaluf. Baranina też warta polecenia. Ciepłe pieczywo z majonezem gratis przed posiłkiem

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, junta86

Alexandra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Palma de Mallorca, Majorka

Byłeś(-aś) w Alexandra? Podziel się wrażeniami!