“Grill bar”

Blackbeards Beach Bar & Grill
Nr 3 wśród 102 Restauracje (Magaluf)
Kuchnie: Grill/rożen, Bar ze stekami, Pub
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje

Hmmm, niby ok ale nie do konca. Jakoś tak wszystko przekombinowane. Kurczak bardzo przyprawiony, frytki tez w przyprawami i przesolone, zeberka dobre ale tez na maxa przyprawione na slodko i jakieś nie swieżo grillowane tylko odgrzewane. Niby Ok, ale jakos nie ok. Obsluga szybka i miła.

Dziękujemy, 567dominikt

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne chicken Wings w sosie barbeque.wracalismy tam 4 razy.bardzo miła obsługa.zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 907urszulaw
Zrecenzowano 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie i bardzo dobre Mojito bardzo szybka obsluga pyszne dania z grilla bardzo polecam knajpka przy plazy

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, jolantak369
Zrecenzowano 19 listopada 2016

Bardzo smaczne jedzenie, ceny przystępne (z racji rezydenta mam 25% zniżki :D). Ich specjał - żeberka BBQ mogłabym jeść co chwilę!!!! polecam wszystkim to danie!!! Reszta również smaczna ale piersi z kurczaka raczej suche. Frytki przyrządzane są z przyprawami i unikatowo ;-) Wrapy i podobne dania małe. Smaczne koktajle, mrożone kawy. Muzyka na żywo od 21. Całkiem szybka i dobra obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Blocaillou
Zrecenzowano 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie , miła i uśmiechnięta , pomocna obsługa! Świeże sałatki i grillowane mięsa są mega :-)

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, LilaWawa

Blackbeards Beach Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blackbeards Beach Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!