Magaluf

“Super miejsce”
Bondi Beach Magaluf — recenzja

Bondi Beach Magaluf
Nr 6 wśród 102 Restauracje (Magaluf)

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Wszystko szybko i profesjonalnie, w dodatku piękny widok na morze. Polecam!

Dziękujemy, mmmoni88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navidalvarez, Director General, Bondi Beach MagalufOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

thanks a lot for the comment.. we are happy to make you happy

Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem Bondi samemu podczas wypadu weekendowego. Restauracja wyglądała na bardzo obleganą, ale skusił mnie świetnie wyglądający bar z widokiem bezpośrednio na morze. Zacząłem od klasycznego Midori sour, które było strzałem w dziesiątkę, jednen z najlepszych koktajli jakich próbowałem. Kiedy spytałem o menu aby coś przekąsić z miejsca zaproponowano mi stolik, tłumacząc, że będzie m bardziej komfortowo przy stoliku. Miałem tylko zjeść cis małego, trudno było się zdecydować, gdyż menu jest obszerne i każdy znajdzie coś dla siebie. Kelner, który mnie obsługiwał był bardzo pomocny z przeprowadzeniem mnie przez menu. Skończyło się na tym, że zamówiłem stek z Black Angus, którego nawet nie było w menu. Dodam, że był serwowany na gorącym kamieniu. Ogolnie wszedłem tylko na drinka a skończyło się na pełnym obiedzie, którym byłem zachwycony. Ogólne wrażenie bardzo dobre, wszyscy uśmiechnięci i nienaganii. Polecam każdemu. Na pewno tu wrócę jeśli będzie okazja.

Dziękujemy, MichalSzamasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navidalvarez, Director General, Bondi Beach MagalufOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

thanks for the comment... nice to see you back!!

Zrecenzowano 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kolacja. Serwuja fajne przystawki. Obsługa jest miła i działa bardzo sprawnie jedzenie było smaczne. Drinki troszkę drogie ale w ogólnym rozrachunku polecam

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, cubaboss
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Raczej nie warto, wydaliśmy 30€ na cole, wodę mineralna, która była droższa niż w/w cola i 2 cheeseburgery z frytkami. Połowa tego co w najlepiej ocenianej knajpie na Majorce za jedzenie nie warte 10€.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, tomaszsQ2246CG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: relaciones p, Director de Relaciones Públicas, Bondi Beach MagalufOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2018

Dear Tomasz S,
We offer to our customers fresh selected products and high quality only, prepared at the moment. Our prices might be a bit higher compared to restaurants nearby but our quality and service is superior. Hope you can understand the difference.

Sincerely,
Bondi Beach Magaluf

Zrecenzowano 19 listopada 2016

Byłam tam na kolacji z rodzicami. Na jedzenie czekaliśmy baaaaardzo długo. Curry chicken smaczny ale porcja raczej jak dla dziecka, "specjalnie hodowane mięsko" które tacie polecono było całkowicie bez smaku i żelowate.. wręcz okropne jak później porównaliśmy do podobnych dań w innych restauracjach. Sytuacje uratowały koktajle i miły nastrój oraz to, że obsługiwał nas mój kolega który tam pracował ;-) Usytuowane w dobrym miejscu, wystrój "niby na bogato" i wyższe ceny. Czy wrócę? - NIE

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Blocaillou

Bondi Beach Magaluf — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bondi Beach Magaluf? Podziel się wrażeniami!