Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Na hotel Romantica zdecydowaliśmy się dzięki opiniom na tripadvisor i mogę potwierdzić ,że w 100% zasługuje na tak dobre oceny. Hotel bardzo czysty z przemiłą obsługą , jedzenie bardzo dobre i dużo do wyboru.Hotel idealny dla rodzin z dziećmi ,usytuowany w spokojnej części miejscowości. Do plaży kilka minut. Byliśmy na plaży es trenc i szczerze plaża bliżej hotelu chyba nawet fajniejsza. Dobrze by było jakby był rezydent w hotelu ,ale nam to nie przeszkadzało. Ogólnie z czystym sumieniem mogę polecić , z resztą sami chętnie byśmy tam wrócili :)

Dziękujemy, kamil1987
Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu Romantica spędziliśmy dwa tygodnie w drugiej połowie lipca. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim zaskoczył nas poziom obsługi. Wszyscy bardzo mili i niezwykle pomocni. Dotarliśmy do hotelu późną nocą. Pracownik recepcji otworzył dla nas restaurację, mogliśmy skorzystać z bufetu i najeść się do syta. Pokój był sprzątany codziennie a pani, która go sprzątała codziennie z wielką starannością układała maskotkę córki na poduszce :) Samo jedzenie było wyśmienite, zwłaszcza ryby i oczywiście paella. Wbrew temu co jest napisane na stronie biura podróży leżaki przy basenach są bezpłatne, opłata dotyczy tylko rezerwacji. Bezpłatne jest tównież wifi, chociaż działa raczej słabo. Za dopłatą można skorzustać z szybszego. Jeśli chodzi o samą miejscowość, myślę że jest idealna dla rodzin z dziećmi. Miłośnicy głośnych imprez będą raczej rozczarowani. Plaża, która znajduje się około 10 minut drogi od hotelu jest przepiękna! Dość płytka, ciepła i lystalicznie czysta woda, biały piasek i dużo zieleni. Do tego nie ma tłumów. Mimo że był środek sezonu bez problemu mogliśmy znaleźć miejsce nawet przy samym morzu. Ogólnie miejsce godne polecenia :)

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, AlicjaK192
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy 2 tygodnie w czerwcu z rodziną i przyjaciółmi, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel przerósł nasze oczekiwania szczególnie w kwestii wyżywienia - bardzo smaczne, lekkie i urozmaicone, bardzo duży wybór zarówno dla wegetarian jak i mięsożerców, dzieciom też wszystko smakowało. Hotel cichy, położony w pięknym miejscu wyspy, z dala od rozwrzeszczanych Anglików i młodych Niemców, obsługa hotelu wzorowa - pomocna, uśmiechnięta i dyskretna, jedyne co było na minus to hałas dobiegający z ulicy od wczesnych godzin rannych - samochody dostawcze, które stały pod hotelem zawsze na włączonym silniku i płatne dodatkowo lodówki-to powinien być standard.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, magdmar
Zrecenzowano: 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Razem z dzieckiem jestesmy bardzo zadowoleni. Po przeczytanych opiniach wybraliśmy Romantica, z popularnej na wyspie sieci Universal. W hotelu bylismy jedybymi Polakami. Sami Niemcy. Obsługa słabo mowi po angielsku. Jedzenie bardzo smaczne, pokoje czyściutkie. Niestety w basenach lodowata woda, zimniejsza niz na plaży. Do jedej z najpiekniejszych plaz na wyspie jest ok 1h drogi spacerkiem przez inne plaże( nie tak jak ktoś napisał 15min, chyba ze autem). Chodzilismy na nią codziennie i nie jest to jakiś duży wysiłek. Ogolnie jestesmy zadowoleni z pobytu i z hotelu.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Nicola Z
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Pobyt w Hotelu Universal Romantica był bardzo udany. Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątanie pokoi wymiana pościeli i ręczników. Klimatyzacja w pokoju. Jedzenie w formie bufetu szwedzkiego bardzo dobre, każdy na pewno wybierze coś dla siebie, bardzo duży asortyment: ryby, mięsa, owoce morza, sushi, warzywa i owoce, sałatki, sery, wędliny, ciasta, lody również jedzenie dla dzieci. Jedyny mankament przy opcji śniadanie i obiadokolacja to fakt, iż do kolacji nie ma żadnych napoi, trzeba je dokupić. Obsługa miła i pomocna. Pokój z widokiem na morze jest również z widokiem na basen i w związku z tym jest trochę hałasu gdy balkon jest otwarty. W hotelu jest bardzo mało polaków, w związku z czym wycieczki fakultatywne trzeba sobie organizować we własnym zakresie o czym niestety biuro podróży nas nie poinformowało. Ponieważ hotel jest dość daleko od stolicy to dojazd do miejsc i atrakcji turystycznych autobusami miejskimi to ok 1,5 do 2,5 h w zależności gdzie chcemy dojechać i często z przesiadką. Można za pośrednictwem hotelu wynająć samochód co jest udogodnieniem jednak jest droższą opcją niż wycieczki fakultatywne organizowane przez biuro. Jeżeli ktoś nastawia się na zwiedzanie z dziećmi to raczej wybrałabym inny hotel bliżej stolicy. Przy hotelu są dwa baseny, jeden mały brodzik dla dzieci i drugi niewielki ale głębszy, niestety przy tym basenie leżaki są płatne. W okolicy jest bardzo ładna plaża ok 5-10 minut drogi też z płatnymi leżakami, ale warto się tam wybrać, widoki są niezapomniane. Ogólnie pobyt w hotelu oceniam na bardzo bardzo pozytywny. Okolica jest cicha i spokojna, wieczorem poza animacjami w hotelu raczej nie ma w okolicy innych atrakcji nocnych, więc jeżeli ktoś chce wypocząć to super miejsce. Hotel jest na bardzo wysokim poziomie i polecam go dla ludzi nastawiających się na bierny wypoczynek, leżenie na plaży czy przy basenie, również dla rodzin z dziećmi, natomiast dla osób chcących zwiedzać jednak niezbyt się nadaje bo jest zbyt daleko.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach z widokiem na morze od strony basenu jest większy hałas, wieczorem przy basenie odbywają się animacje a w dzień dużo dzieci.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Sabina R
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 18 sierpnia 2017

Dear Sabina R,

Thank you for taking the time to share your feedback.

We are pleased to read that you classify the hotel as "high standard" according to the translation and enjoyed your stay, especially the quality and variety of food choice.

We send you many greetings to Poland and hope to welcome you back to our hotel very soon!

Sincerely,
The Universal Romántica Team