Zrecenzowano: 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odnowiony, blisko morza, jedzenie smaczne, byliśmy zaskoczeni, wszystko pozytywnie. Pokoje przyjemne, w pokoju jest tv, sejf i lodówka. W łazience jest szczoteczka, grzebień, golarka jednorazowa, gdy ktoś zapomniał. Hol hotelu bardzo ładny, w hotelu czysto.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Michał M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Africa G, Director de Relaciones con Clientes, Helios Mallorca Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 13 marca 2019

Dear Michal M,

thank you very much for your stay at Helios Mallorca and for the time you spent writing us this kind comment.

We are pleased you enjoyed our hotel facilities and our gastronomical offer. Our main target is to make our guests feel like at home and we are happy we have achieved it.

We hope we can welcome you back soon again.

Kind regards from the beautiful Mallorca

Zrecenzowano: 9 lutego 2018

Świetny hotel - jeden z najlepszych w jakich byliśmy. Bardzo miła i pomocna obsługa, np. przy wynajęciu samochodu. Jedzenie w restauracji super, bardzo duży wybór wszystkiego od owoców morzą począwszy, poprzez grill, lokalne wędliny i sery aż do lodów i czekoladowej fontanny :) Jedyny minus - na basenie wewnętrznym brak przebieralni i trzeba wyjśc na zewnątrz żeby sie do niego dostać co przy pobycie w lutym było dość kłopotliwe.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Joanna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kris V, Director Comercial, Helios Mallorca Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 23 lutego 2018

Dear Joanna Z,
thank you so much for staying with us and for writing this kind review. Your feedback is so important to us and we're very happy knowing that you had a great time here with us. We hope to see you back soon!
Best regards,

Zrecenzowano: 19 lutego 2017

Pokoje na 5tym pietrze nowe, bardzo zadbane i czyste, wygodne łożka, pyszne śniadanie i obfite obiadokolacje- do kolacji trzeba kupić napój, piwa od 2 euro, butelka wina 9 euro.
widok z balkonu średni.
Can pastilla w lutym niestety nie porywa....wieczorami pusto ale za to dobra lokalizacja na wypady. Obsługa pomocna, wypozyczalnia aut sprawdzona w hotelu. polecam bardzo! aaa i basen kryty nieduży ale saunda bardzo przyjemna i super jacuzzi.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, perfekt o
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kris V, Director Comercial, Helios Mallorca Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 7 marca 2017

Dear Guest,
many thanks for your stay at the Helios and for your feedback. We hope to see you back soon!
Best regards,
Kris

Zrecenzowano: 22 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne wakacje! Opcja HB w pokoju superior. Każdemu kto chce odwiedzić ten hotel to jak najbardziej polecam. Miła obsługa, pokoje z klimatyzacją, przestronne, ładne i czyste. Obsługa bardzo przyjazna. Jedzenie urozmaicone, napoje do kolacji płatne ale ceny lepsze niż w pobliskich sklepach ;-). Wszędzie blisko, do plaży, do centrum, na przystanek autobusowy. Codziennie wieczorem imprezy przy basenie. Jakiś minus...hm NIE MA! Ten hotel zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki ;-) Polecam, polecam, polecam!

Termin pobytu: lipiec 2016
3  Dziękujemy, ukaszg386
Zrecenzowano: 12 czerwca 2016

Fajnie spędzony czas w Hotelu Helios.
Mieliśmy wykupioną opcję HB, śniadanie i kolacja. Do kolacji napoje płatne np. (9 euro butelka wina). Jedzenie ok, chociaż nie zachwyciło mnie jakoś szczególnie, zwłaszcza widok zbyt dojrzałych owoców (a właściwie gnijących bananów). Jestem łasuchem i jeżeli chodzi o Ciasta wyglądały kusząco, ale ogólnie wszystko jeden smak :(
Restauracja dość duża i bardzo gwarna, jedna wielka stołówka.
Bardzo dużo gości z Niemiec.
Pokoje ładne, odremontowane, stolik i krzesełka na balkonie, widok na ogród, basen i częściowy widok na morze.
Mieliśmy pokój na 4 piętrze.
Teren przy hotelu bardzo zadbany, piękny ogród, dużo stolików nieopodal basenu.
Jeżeli chodzi o czystość w pokoju powiedziałabym słaby poziom, chyba nikt nie sprawdza po paniach sprzątaczkach.
Przystanki autobusowe zaraz przy Hotelu, także można dojechać do centrum Palmy lub na lotnisko. Do centrum dojazd autobusem jakieś 25 min.
Koszt taxi z lotniska do Hotelu z niedzieli na poniedziałek po północy wyniósł nas 15 euro.
Pogoda super, plaża jak i cała promenada bardzo ładna.Bardzo dużo sklepików, knajpek.
Ogólnie super pobyt:)

Termin pobytu: kwiecień 2016