Mocną stroną tego hotelu jest wyżywienie i poziom, jaki prezentują osoby pracujące w części restauracyjnej. Na duży plus zasługuje również praca animatorów.
Animacje wieczorne są na nierównym poziomie: część z nich jest bardzo fajnych, a część mało atrakcyjna.
Warto byłoby zadbać o dekorację hotelu.
Zdecydowanie rozczarowuje brak jakiegokolwiek wyciszenia w pokojach wychodzących na ulicę - stamtąd od godz. 22 do 4 rano (codziennie) dochodzi straszny hałas, nie do zniesienia są krzyki i muzyka z pobliskiej dyskoteki/klubu. Ściany pokoju i drzwi wychodzące na korytarz są jak z papieru - słychać każde słowo. Żeby usnąć, posiadanie zatyczek do uszu jest obowiązkowe (uwaga! należy je chować przed ekipą sprzątająca, bo ta samowolnie je wyrzuca). Korytarze są brudne, nie odkurzane, na ścianie klatki schodowej od 1,5 tygodnia leży mnóstwo włosów.

Dziękujemy, Emilia P
Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel przeciętny nieprzyciągający z zewnątrz a tym bardziej wewnątrz.Wystrój jest mało ciekawy a właściwie żaden co nie przyciąga do spędzania choć trochę wolnego czasu w nim.Hotel bez bezpośredniego dostępu do plaży i aby zażywać kąpieli w morzu w cichej zatoczce musimy niestety pokonać ok 400 metrów.

Dziękujemy, witoldsala
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Klimat super. Czysto . Dobra i miła obsluga. Mało ludzi czyli brak tłumów. Dodatkowy bar w wersji Premium - koktaijle w szklanych naczyniach. Dobry wybór dla rodzin z dziećmi. Może tylko animacje monotonne

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla mnie, nieduże ale fajne . Nie mam nic do zarzucenia
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Daniel P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pierwsze wakacje w tym hotelu! I co powiedzieć ?? Nasze najlepsze! Przyjechaliśmy razem z żona i córka do hotel palia maria eugenia na tydzień, choć podróż była długa, obsługa hotelu była najlepszą żeczą na tych wakacjach.
Najpierw pokój, super, wysprzątany, na takich wakacjach pokój służy tylko do spania. Bar i restauracja jest ok (może dłużej all inclusive by było lepiej), śniadania obiady i kolacje są bardzo wyborne i smaczne, do tego zawsze przy barze jest coś na ząb.
Dla dzieci mini club otwarty cały dzień i do tego co wieczór mini disco które nasza córka uwielbiała
Plaża od hotelu bliska jest (przez miasto około 10 minut marszu a przez skały trochę więcej, ale bardzo łady widok!)
Co powiedzieć o animacji ? Super ekipa, dużo energii. Cała ekipa po francusku i angielsku mówi, jedna animatorka jest polką i dziękujemy jej o tłumaczenie i o super wakacje, zawsze starała aby nic nam nie brakło, super duet formuje razem z małym blądynem (lewandowski :)). Niektórzy animatorzy staraj się po polsku (bardzo fajnie! to nam się podobało!!) Show wieczorem są bardzo interesujące, co wieczór coś innego!
Dziękujemy cały personel z hotelu za te wakacje, recepcja, bar, restauracja, sprzątaczki i animacja!

Pozdrawiamy!

Dziękujemy, kris-nalucznik
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Hotel godny polecenia. Spędziliśmy tam tydzień i zdecydowanie za mało.Bardzo miła obsługa, animatorzy wspaniali i mega przyjaźni. Zawsze uśmiechnięci z dużą dawka energii.Hotel jak najbardziej dla rodzin i napewno tam jeszcze wrócimy. Pozdrawiamy wszystkich cudownych animatorow☺️
Marcin, Kamila, Marcelina i Aniela.

Dziękujemy, Marcin W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amelie-Palia, Emma Palia Hotels Quality Manager, Hotel Palia Maria EugeniaOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear Marcin W,

Thank you so much for this such great review !

We work hard to meet expectations like yours, and we’re happy to hear we hit the mark for you.

See you soon in our Palia Hotels.

Best regards,
Emma Palia Hotels Quality Manager