Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Klimat super. Czysto . Dobra i miła obsluga. Mało ludzi czyli brak tłumów. Dodatkowy bar w wersji Premium - koktaijle w szklanych naczyniach. Dobry wybór dla rodzin z dziećmi. Może tylko animacje monotonne

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla mnie, nieduże ale fajne . Nie mam nic do zarzucenia
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Daniel P
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pierwsze wakacje w tym hotelu! I co powiedzieć ?? Nasze najlepsze! Przyjechaliśmy razem z żona i córka do hotel palia maria eugenia na tydzień, choć podróż była długa, obsługa hotelu była najlepszą żeczą na tych wakacjach.
Najpierw pokój, super, wysprzątany, na takich wakacjach pokój służy tylko do spania. Bar i restauracja jest ok (może dłużej all inclusive by było lepiej), śniadania obiady i kolacje są bardzo wyborne i smaczne, do tego zawsze przy barze jest coś na ząb.
Dla dzieci mini club otwarty cały dzień i do tego co wieczór mini disco które nasza córka uwielbiała
Plaża od hotelu bliska jest (przez miasto około 10 minut marszu a przez skały trochę więcej, ale bardzo łady widok!)
Co powiedzieć o animacji ? Super ekipa, dużo energii. Cała ekipa po francusku i angielsku mówi, jedna animatorka jest polką i dziękujemy jej o tłumaczenie i o super wakacje, zawsze starała aby nic nam nie brakło, super duet formuje razem z małym blądynem (lewandowski :)). Niektórzy animatorzy staraj się po polsku (bardzo fajnie! to nam się podobało!!) Show wieczorem są bardzo interesujące, co wieczór coś innego!
Dziękujemy cały personel z hotelu za te wakacje, recepcja, bar, restauracja, sprzątaczki i animacja!

Pozdrawiamy!

Dziękujemy, kris-nalucznik
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Hotel godny polecenia. Spędziliśmy tam tydzień i zdecydowanie za mało.Bardzo miła obsługa, animatorzy wspaniali i mega przyjaźni. Zawsze uśmiechnięci z dużą dawka energii.Hotel jak najbardziej dla rodzin i napewno tam jeszcze wrócimy. Pozdrawiamy wszystkich cudownych animatorow☺️
Marcin, Kamila, Marcelina i Aniela.

Dziękujemy, Marcin W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amelie-Palia, Emma Palia Hotels Quality Manager, Hotel Palia Maria EugeniaOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear Marcin W,

Thank you so much for this such great review !

We work hard to meet expectations like yours, and we’re happy to hear we hit the mark for you.

See you soon in our Palia Hotels.

Best regards,
Emma Palia Hotels Quality Manager

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy z paczką znajomych z wakacji na Majorce w hotelu Palia Maria Eugenia. Co mogę napisać o hotelu? Bardzo uprzejma obsługa w recepcji, przywitali nas ogromnym uśmiechem. Jedzenie bardzo dobre, ryby w w każdej postaci, bardzo smaczne, nie można narzekać. Codziennie coś nowego - od sushi, owoców morza do gulaszu :) Co do napojów, wielki minus - napoje z dystrybutorów rozwodnione - cola nie smakuje jak cola, a soki nawet nie stały obok soków. Kawa smaczna, ale tylko w jadalni albo przy barze. Barmani świetni, jeden mówi dobrze po polsku, robią polish drink, można tworzyć własne kompozycje - w naszym przypadku były to "mini shots" :D Bar jest otwarty do 23. Animatorzy sympatyczni, ciągle chodzą razem, rzadko kiedy się rozdzielają, co było dla mnie dziwne. Warto pochwalić jednego animatora, który przeszedł sam siebie. Jeśli tam się wybierzecie, od razu rzuci się w oczy. Wspaniały człowiek :) Co do animacji wieczornych - nie jesteśmy zadowoleni. Prawie zerowy kontakt z dorosłymi gośćmi, więc jeśli na to liczycie (w naszym przypadku tak było), można się rozczarować. Dzieci jednak powinny być zadowolone. Wygląd hotelu oceniam na 5+, schludnie, czysto, nowocześnie. Łazienki na dole obskurne, jednak jest to szczegół. Baseny - od głębokiego (prawie 3 metry), do mniejszych - od brodzików do 1,6 m. Chciałabym jednak przyczepić się do okolicy hotelu. Dla młodych ludzi powieje nudą, oprócz jednego klubu na przeciwko miasto umiera o 21, co nas rozczarowało. Podsumowując? Kolejny idealny hotel dla rodzin z dziećmi, mimo że jest strefa 18+, bez problemu weszły tam 12-latki.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ania N
Zrecenzowano: 2 października 2018

Bardzo dobry wybór.Wiele się zmieniło i teraz to super hotel.Minusy są-nie domyte talerze i sztućce,palący na balkonach goście a dym wlatuje do innych pokoi,nieładna wąska toaleta, przy recepcji.Reszta zaskakuje pozytywnie.Ogromna jak na Majorkę ilość miejsca do leżenia-baseny 3 małe i 1 wielki.Strefa tylko dla dorosłych świetna sprawa.Widok na morze z pokoju i piękne wschody słońca.Ścieżka na plażę wzdłuż klifu i po 10 minutach można się kąpać w uroczej zatoczce.a wycieczki można się wybrać samemu korzystając z komunikacji red-bus,przyjeżdżają prawie o czasie:)Prawdopodobnie wrócę do tego hotelu.Polaków była spora grupa.Naszych nowych znajomych z którymi wybraliśmy się na wycieczkę do Smoczej jaskini serdecznie wspominam,byliście cudowni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój tylko z widokiem na morze.Od lądu pokoje z bardzo wysokim poziomem hałasu z pobliskiego centrum rozrywkowo-handlowego.Do 5 rano hałas.
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi