Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce dla tych, którzy chcą wypocząć. Wszystko jest na miejscu i wszystko jest świetnie zorganizowane. Piękna plaża, super przemyślana oferta allinclusive, świetne jedzenie, bardzo czysto. Decyzja o wyjeździe była szybka i spontaniczna ale jedno z fajniejszych miejsc na jakich byłam jeżeli chodzi o wczasy zorganizowane. Na dodatek można daleko spacerować wybrzeżem, gdyż pomimo wysokich klifów są zorganizowane drogi spacerowe z piękna panoramą, gdzie można udać się na zupełnie dziką cześć wyspy-piękne widoki :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, karolinac770
Zrecenzowano: 24 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca ponieważ talerze były brudne myte tylko z jednej strony pomimo zgłaszania żadnej poprawy. Jedzenie nie smaczne bardzo mały wybór . Wieczorne występy trwały tylko 30 min . Ogólnie jest bardzo ładnie cisza i spokój .

Termin pobytu: lipiec 2017
4  Dziękujemy, Daniel W
Zrecenzowano: 10 lipca 2017

Mieliśmy pokój od ogrodu, dzięki czemu mieliśmy więcej prywatności. Cały ośrodek jest tuż przy plaży. Ale jeżeli domek/pokój jest trochę bardziej oddalony, to można skorzystać z darmowej taksówki - taki busik jeździ w kółko od rana do nocy po całym terenie obiektu i dowozi ludzi. My mieliśmy niedaleko i skorzystaliśmy z niego tylko 2 razy - jak byliśmy z walizkami po zameldowaniu i przy wymeldowaniu.

Stołówka i patio są tak wspaniale położone, że morze jest cały czas w zasięgu wzroku. Przemili i zabawni animatorzy i animatorki. Podczas 7-dniowego pobytu co wieczór inne show. Wręcz zapraszali i zachęcali do zabawy.

Codziennie od rana przeróżne zajęcia, w których można uczestniczyć, do czego gorąco zachęcam. M.in. łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, pilates, aqua-gym, nauka tańca, siatkówka plażowa, ping-pong, zumba, bule.

Raz sprzątaczka nie zostawiła papieru toaletowego, więc na drugi dzień napisałem na kartce, to zostawiła od razu 3 sztuki :) Przy wejściu do restauracji jest stoisko z atrakcjami/wycieczkami - dobre ceny - nabyliśmy rejs katamaranem za 25 euro/os. Fajne jest to, że jest to bilet otwarty - i jeżeli jednego dnia nie dasz rady, to możesz go wykorzystać każdego innego dnia. Płynąc, wysiedliśmy w Porto Cristo, gdzie zwiedziliśmy Smocze Jaskinie (Coves del Drach). Bilety do Jaskini można już nabyć na statku.

Świetni, błyskawiczni barmani i kelnerzy. Potrafią zrobić show za barem. Stoliki sprzątane na bieżąco, wszyscy uśmiechnięci i wyluzowani.

Jedzenie dostępne praktycznie non-stop. Pomiędzy głównymi posiłkami jest otwarty snack-bar, gdzie są dostępne ciepłe dania (hamburgery, pizza, hot-dogi). Snack-bar jest tuż przy plaży, więc w każdej chwili można skoczyć po drinka, piwko, lemoniadę, czy wspomnianego hot-doga i lecieć z tym na plażę, lub zjeść na tarasie, spoglądając na piękną plażę i przeźroczystą taflę morza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od ogrodu ma więcej prywatności.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Minik D
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Niespodziewanie fantastyczne miejsce na prawdziwy luz i relaks bez zbędnego zadęcia wielopiętrowych hoteli i z dala od zgiełku ludnych kurortów. Na miejscu wszystko co potrzeba, a rozległy teren zmusza do ruchu także tych nieco skapcaniałych... Jesteśmy zachwyceni atmosferą, kuchnią i uprzejmością obsługi i w ogóle mnie, estetce nie przeszkadzał skromny klimat wystroju lat 80-tych oraz brak klimatyzacji, wręcz przeciwnie. Genialne wakacje. Po raz pierwszy mam ochotę wrócić w to samo miejsce w przyszłości. Najgorsze jet to, że nowy właściciel planuje przebudowę obiektu na nowe, inne architektonicznie centrum spa. Niech tego nie robi.

Wskazówka dotycząca pokoi: W bungalowach oddalonych od restauracji i uliczek jest ciszej, w położonych wyżej na skarpie jest goręcej.
Termin pobytu: lipiec 2016
3  Dziękujemy, RominaGlobetrotter
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2016

Hotel i obsługa przerosły oczekiwania. Wspaniały klimat i życzliwość wszystkich - od animatorów po sprzątaczki. Mimo tego ,że mieszkaliśmy ok. 900 metrów od głównego budynku, co 5 minut jeździł bus, który zabierał wszystkich po drodze do hotelu, więc nawet czasami jechałem na górę, zabrałem coś z pokoju i wracałem bez czekania następnym kursem. Jedzenie znakomite - w porównaniu do Turcji, Włoch i Grecji urozmaicone, europejskie, a jednocześnie klimaty krewetkowo-mulowe, jeśli ktoś ma ochotę. Codziennie ryby, co nie zdarzało się w innych państwach śródziemnomorskich, zadowoliło nas wszystkich. Codziennie sprzątano pokoje i zmieniano ręczniki, a 3 razy pościel. Mimo braku klimatyzacji było ok. Uśmiech i życzliwość obsługi powalająca. Już chce się wracać.

Termin pobytu: lipiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
4  Dziękujemy, zdzislaw2016