Dla wszystkich marudzących- ludzie odpuście trochę - monotonne śniadania? To co my w domu jadamy. Są wędliny kilka rodzajowo sery tak samo różne jogurty różne musli dania na ciepło! Jak bym chciała takie zestawy śniadaniowe w domu serwować to musiałabym dwie lodówki trzymać! Obiady kolacje bardzo smaczne były tez ryby i owoce morza - no może po Hiszpanii spodziewałabym się troszkę więcej ale... nigdzie nie jest idealnie. Mocne 4 za jedzenie. Hotel i pokoje czyste po remoncie nowoczesne - wszystko w pokoju sprzątane codziennie ,wymieniane ręczniki, pościelone łóżka i wymieniana kilka razy pościel w międzyczasie, łazienka pokój i BALKON bez piachu i umyte! Otoczenie przepiękne, widoki cudowne. Plaża bardzo ładna krystaliczna woda skałki z boku środek łagodnie opadający. Tłoczno w sezonie? To zapraszam do Władysławowa np. Płatne parasole i leżaki no cóż zgodnie z oferta jak ktoś nie chce to jest miejsce na piasku. Co do basenu nie wypowiadam się bo mnie nie interesował byłam raz! Leżaki wolne z boku nawet popołudniu, parasoli mało bo i baseny nie za duże- widziałam w innych hotelach w tej części majorki nie odbiegają. Jest ogród z duża ilością cienia tylko pare schodków niżej. Miasteczko małe spokojne dużo barów, restauracji, pamiątek i drobiazgów w sklepach kilka marketów.. mnie niczego nie brakowało. Animacje dla dzieci nie wiem nie korzystałam wieczorem codziennie występy na scenie przy basenach - różnorodne jak ktoś ma ochotę to siedzi, bar do 24 pizzeria do 23. Jestem osoba ostrożna czytam opinie nie lubię niespodzianek wiec tez opisuje dokładnie to co przed przyjazdem budziło moje obawy. Polecam serdecznie hotel sieci Globales

Wskazówka dotycząca pokoi: DZM2 pokój w budynku bocznym dla lubiących ciszę i bliskie spotkanie z morzem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Grażyna R

Bardzo dobre jedzenie , praktycznie codziennie inne menu na obiad i kolacje tak ze było w czym wybierać , miła obsługa , czyste pokoje. , plaża blisko hotelu tak ze polecam jak najbardziej , na pewno tam wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Uchiha G

Spędziliśmy w hotelu 2 tygodnie na przełomie sierpnia i września, pokój w porządku – wyposażenie ok – lodówka, TV, klimatyzacja, minus że sejf był starego typu - na kluczyk a nie na kod. Pokój codziennie sprzątany. Hotel jest tak zbudowany, że wszystkie pokoje mają przepiękny widok na morze – a im wyżej tym lepiej (dodam, że ciekawszy widok jest na stronę zatoki).
Bezpłatne wifi w całym hotelu, można wykupić wersję Premium – natomiast my korzystaliśmy na telefonach, tabletach i laptopie z tego darmowego i nie było problemu, wszystko działało (miło że zasięg był również nad basenem).
Byliśmy na jednym z wyższych pięter, są 4 windy – czasem trzeba poczekać, ale generalnie tragedii nie ma (choć szkoda, że one nie są zintegrowane – przyspieszyło by to oczekiwanie).
Hotel naprawdę dba o czystość – poza wspomnianym codziennym sprzątaniem pokojów, codziennie czyszczą także basen oraz dwukrotnie myją otoczenie wokół basenu, inne części wspólne (np. łazienki) też regularnie sprzątane.
Leżaków jest wystarczająco – trochę zbyt mało parasoli, natomiast w terminie kiedy byliśmy nie trzeba było zrywać się o 7 rano by ten parasol mieć, ok. 9.30 zazwyczaj jeszcze jakiś był (w innych hotelach bardzo często już nawet od 6 były rezerwacje). Leżaki na noc są składane i spinane łańcuchami – ale ludzie rezerwują stawiając krzesła obok parasola – mimo zakazu rezerwacji (nad tym hotel powinien popracować i przypilnować, żeby tej rezerwacji faktycznie nie było).
Baseny są dwa plus jeden mały dla dzieci. Warto dodać, że są one głębokie (do 270 cm).
Do plaży bardzo blisko – jednak dojście schodami (ale nie jest ich aż tak dużo). Sama plaża fajna, choć w tym roku się nieco zawiedliśmy, bo niestety przy wejściu były kamienie (byliśmy tam rok temu w tym samym czasie i nie było żadnych kamieni). Leżaki i parasole płatne – ale też zawsze jest miejsce, by położyć swój ręcznik.
Animatorzy bardzo sympatyczni, same animacje – zapewne dla ludzi lubiących rozrywkę i życie nocne byłoby za mało/słabo – ale dla nas, szukających raczej spokoju – były ok.
Jedzenie – restauracja dość przyjemna, plus za widok na morze. Samo jedzenie dość dobre – spora różnorodność, sądzę że większość powinna znaleźć coś dla siebie. Po dwóch tygodniach ja nie miałam dość tego jedzenia – tak jak to bywało gdzie indziej już w ciągu pierwszego tygodnia. Śniadania mogłyby być ciekawsze, chociażby więcej serów (np. takich jak są podawane przy obiedzie i kolacji). Oprócz restauracji głównej jest jeszcze pizzeria – ja co do niej mam mieszane uczucia, ale jak ktoś będzie głodny to na pewno tam coś zje (jest do 23.00). W czasie kolacji jest jeszcze grill w ogrodzie – ale nie ocenię bo nie skorzystaliśmy.
Bary z napojami są dwa – przy basenie oraz w hotelu, od strony wejścia. Ten przy basenie otwarty jest także w czasie animacji wieczornych. Prawdą jest, że pomimo All inclusive – nie wszystkie drinki/alkohole są tym objęte. Natomiast te co są – są naprawdę smaczne i dobre.
Sama miejscowość Cales de Mallorca – nie jest imprezownią, ale parę barów i restauracji jest – znajdują ok. 200 m od hotelu. Przy hotelu jest przystanek autobusowy. Polecam jednak wypożyczenie samochodu i zobaczenie kawałka wyspy (jest bezpłatny parking przed hotelem, nam się nie zdarzyło żeby nie było miejsca).

Wskazówka dotycząca pokoi: im wyżej tym ładniejszy widok, te z widokiem na zatoczkę są głośniejsze bo tam jest scena.
Dziękujemy, 123podroznik
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, hotel ma bardzo dobra lokalizację, blisko plaży, w centrum miejscowości. Przy hotelu przystanek autobusu miejskiego. Nie daleko można znaleźć też 2 wypożyczalnie aut. Polecam! Jedzenie ok, minus to typowo angielskie śniadania

Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano: 2 września 2019

Byliśmy 10 dni w sierpniu, hotel czysty, położony zaraz przy plaży, piękny widok.. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania na słodko (Croissant, ciastka) lub kanapki, kiełbaski, jajka, płatki, owoce; Na obiad i kolację zawsze był jakiś makaron, frytki, mięso, ryba, sałatki. Jedzenie jest dostępne od rana do 23, bar czynny do 24. Za dodatkowe rzeczy trzeba płacić np. sejf, ręczniki, piwo w butelkach, lepsze drinki, itp. Nie polecam pizzy w snack barze, za to ciekawym rozwiązaniem jest grill bar. Przy hotelu jest przystanek autobusowy, a przy plaży rowery wodne i możliwość wykupienia rejsu statkiem.
Hotel posiada 3 baseny, w tym jeden mały dla dzieci. Leżaków było dużo, jednak najlepsze miejsca pod parasolem były rezerwowane już od rana. Plaża z ratownikiem, trochę zatłoczona, piaszczysta, jednak w wodze jest dość sporo kamieni, warto zabrać obuwie ochronne.
Z hotelu można dojść spacerem do 4 plaż. Po prawej stronie są 3: najbliżej piękna Cala Domingos (w sumie są to 2 plaże przedzielone kamieniami). Jeszcze dalej po kamieniach można dojść do trzeciej plaży-Cala Murada (około 30 min od hotelu, trzeba mieć buty najlepiej takie do wody, nie nadaje się na spacer w klapkach). Po lewej stronie idąc promenadą przy morzu bardzo urokliwą i łatwą do przejścia drogą dojdziemy do Cala Antena (kolejna plaża), po drodze mijamy inny hotel.
Urokliwe plaże/zatoki to największy, a może jedyny atut dla którego warto wybrać się do Calas de Mallorca. Jest tu dość dużo sklepów, barów i restauracji, jednak są prawie puste. Wieczorami w barach, mimo granej muzyki na żywo, prawie nie ma ludzi. Animacje w hotelu oceniam bardzo przeciętnie, uważam, że były nudne i mało atrakcyjne. Ciągła gra w bingo (kupon płatny) lub puszczanie przestarzałych piosenek typu Macarena. Zdecydowanie lepsze wydawały się animacje w hotelu Globales Samoa, które słychać było z daleka.
Polecam hotel dla osób szukających spokojnego miejsca z pięknymi widokami, zarówno dla osób starszych jak i młodszych.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, tralele