Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, hotel ma bardzo dobra lokalizację, blisko plaży, w centrum miejscowości. Przy hotelu przystanek autobusu miejskiego. Nie daleko można znaleźć też 2 wypożyczalnie aut. Polecam! Jedzenie ok, minus to typowo angielskie śniadania

Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano: 2 września 2019

Byliśmy 10 dni w sierpniu, hotel czysty, położony zaraz przy plaży, piękny widok.. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania na słodko (Croissant, ciastka) lub kanapki, kiełbaski, jajka, płatki, owoce; Na obiad i kolację zawsze był jakiś makaron, frytki, mięso, ryba, sałatki. Jedzenie jest dostępne od rana do 23, bar czynny do 24. Za dodatkowe rzeczy trzeba płacić np. sejf, ręczniki, piwo w butelkach, lepsze drinki, itp. Nie polecam pizzy w snack barze, za to ciekawym rozwiązaniem jest grill bar. Przy hotelu jest przystanek autobusowy, a przy plaży rowery wodne i możliwość wykupienia rejsu statkiem.
Hotel posiada 3 baseny, w tym jeden mały dla dzieci. Leżaków było dużo, jednak najlepsze miejsca pod parasolem były rezerwowane już od rana. Plaża z ratownikiem, trochę zatłoczona, piaszczysta, jednak w wodze jest dość sporo kamieni, warto zabrać obuwie ochronne.
Z hotelu można dojść spacerem do 4 plaż. Po prawej stronie są 3: najbliżej piękna Cala Domingos (w sumie są to 2 plaże przedzielone kamieniami). Jeszcze dalej po kamieniach można dojść do trzeciej plaży-Cala Murada (około 30 min od hotelu, trzeba mieć buty najlepiej takie do wody, nie nadaje się na spacer w klapkach). Po lewej stronie idąc promenadą przy morzu bardzo urokliwą i łatwą do przejścia drogą dojdziemy do Cala Antena (kolejna plaża), po drodze mijamy inny hotel.
Urokliwe plaże/zatoki to największy, a może jedyny atut dla którego warto wybrać się do Calas de Mallorca. Jest tu dość dużo sklepów, barów i restauracji, jednak są prawie puste. Wieczorami w barach, mimo granej muzyki na żywo, prawie nie ma ludzi. Animacje w hotelu oceniam bardzo przeciętnie, uważam, że były nudne i mało atrakcyjne. Ciągła gra w bingo (kupon płatny) lub puszczanie przestarzałych piosenek typu Macarena. Zdecydowanie lepsze wydawały się animacje w hotelu Globales Samoa, które słychać było z daleka.
Polecam hotel dla osób szukających spokojnego miejsca z pięknymi widokami, zarówno dla osób starszych jak i młodszych.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, tralele
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel pozytywnie nas zaskoczyl. Powyzej oczekiwan!, ktore wynikaly z wielu negatywnych opinii na forum.
Widoki przepiekne, pokoje bardzo estetyczne, jedzenie bez zarzutow, bardzo zaangazowani animatorzy. Cala obsluga bardzo sie starala...
Totalne rozczarowanie Tui!!!!
1. Rezerwowalismy pol roku wczesniej, co mialo byc atutem. Zmienili nam godziny lotu, tak, ze zabrali caly dzien i narazili nas na 2 zarwane noce w ciagu tygodnia. Wylot 3.10, powrot zamiast 18.45 na 6.45 ( o 3.05 wyjezdzalismy z hotelu). Przy 3 dzieci, tragedia.
O zmianie nikt mnie wczesniej nie poinformowal. Jak sie zorientowalam na ponad miesiac przed wylotem, to prosilam, by zmienili mi godziny wylotu (okazalo sie ze jest tego dnia lot alternatywny)...walczylam caly miesiac, piszac, telefonujac. Bezskutecznie!
2. Nikt nie poinformowal nas, ze jak dotrzemy do hotelu ok 8 rano, to na walizkach bedziemy tkwic do 14. Po nieprzesoanej nocy, horror! Touroperator nie dogadal sprawy z hotelarzem, bo swoich klientow ma w nosie!
3. Opis plazy niezgodny z rzeczywistoscia. Plaza choc piekna nie jest piaszczysta a piaszczysto kamienista. Dno pokrywaja kamienie i glazy. Przy falach bardzo trudno bylo sie kapac. Polecam obuwie kapielowe.
Ostatniego dnia wybilam sobie palec u nogi.
4. Rezydentka Tui ma 1 cel. Sprzedac wycieczki. Na spotkaniu info, nie wspomniala slowem o hotelu.Co mamy w swiadczeniach a czego nie.
Musielismy sie sami dowiadywac, szukac. Efekt taki, ze byc moze jako malo rozgarnieta, w polowie pobytu odkrylam gdzie jest mini club i ze moge tam zostawic corke.
Do dzis nie wiem, jaka oferta alkoholi byla w all.
Jacys goscie "walczyli" o zmiane pokoju, to pani rezydentka stwierdzila, ze musza przypominac sie w recepcji. Czyz nie bylo to pole do popisu dla Pani Rezydenki?
5. Kupilismy wycieczke fakultywna, to zmienili w trakcie jej program. Ostatecznie, dla nas najciekawsza
atrakcja nie doszla do skutku...
Nikt sie tym nie przejal.

Mam nieodparte wrazenie, ze jako klientka Tui mialam same obowiazki a niewiele praw.

Reasumujac. Ogromne rozczarowanie
Tui. Hotel bardzo fajny!
Przestalam sie dziwic, dlaczego tak wiele osob organizuje sobie wakacje z pominieciem biur podrozy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Turystka111
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Miła,przyjemna atmosfera.Hotel czysty, dobrze usytuowany,blisko plaży i morza.Smaczne,urozmaicone jedzenie.Obsługa bez zarzutów.Hotel z powodzeniem można polecić znajomym a ja wróciłabym tam z przyjemnością.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, sidorowiczkatarzyna
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel i pokoje bardzo przyjemne i czyste. Położony blisko plazy. Zreszta bardzo fajnej. Dwa baseny bez szału miejsca wokół niech mało i od rana są leżaki już porezerwowane czego podobno w tym hotelu się nie robi. Hitel duży to i gości sporo wiec hałas. Jedzenie dobre ale jak ktoś lubi mieso. Owoców morza było tyle co kot napłakał. Przez tydz raz były mule. Ryba była codziennie ale ta sama. Choć jedzenie jest dobre to brak owoców morza w hiszpani uważam za minus. Drinki takie sobie. Obiady- ktoś się zachwycał pizza w ciągu dnia. Da się zjesc ale to podeszwa. Ogólnie wyjazd udany ale jak ktoś się nastawia na dobre srodzemnomorskie jedzenie i atrakcje dla dzieci to tam tego nie ma

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony zatoki maja ciekawszy widok i zdecydowanie na wyższych piętrach choć wyedy czeka się się na windę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, czarekfal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlobalesHotelAmerica, Globales Quality Manager , Globales AmericaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear guest,

Thank you for taking your time and writing a review about your recent holiday in Majorca. We are happy to hear that you like our location. As you may know we have international kitchen with different thematic every day. Please accept our apologies for all inconveniences you had and we hope you can trust us again in the future.

Best regards,
Globales Quality Manager