Wczasy.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. Wspaniałe przeżycie Polecam każdemu aby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Sławek L
Amazing experience of lifetime! Perfect!

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019
Lidia_gav

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. Wspaniałe przeżycie
Polecam każdemu aby spróbował

Dziękujemy, Sławek L
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nurkowalalismy grupą znajomych, profesjonalni instruktorzy wytłumaczyli cały proces krok po kroku,odpowiedziały na wszystkie pytania i naprawdę w każdej chwili można było na nich liczyć! Bardzo się stresowalam, a nawet spanikowalam przy pierwszym zanurzeniu, ale Cas i Ola pomogli zwalczyć strach, uspokoić się i byli bardzo opiekuńczy i przemili. WARTO BYŁO! Jezu... to jest niesamowite przeżycie, które warto spróbować <3 polecam gorąco wszystkim, jedzcie do Callas i przezyjcie to sami!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Lidia_gav
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To moja pierwsza wizyta w takim miejscu i pierwsze nurkowanie w życiu. Coś wspaniałego instruktorzy bardzo pomocni, wszystko profesjonalnie zorganizowane. Serdecznie polecam ☺️

Dziękujemy, nataliamL3396DN
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękuje ekipie Acqua lifa za niezapomnianą przygodę. Z początku bałem się że nie będe wiedział co i jak robić lecz na szczęście pani instruktor wszystko mi łatwo wytłumaczyła. Była to niezapomniana przygoda, polecam każdemu!

Dziękujemy, Piokwi
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Dziękuję serdecznie ekipie Acqua Life za niezapomniane przeżycia w cudownej atmosferze! Do zobaczenia w przyszłym roku;)

Dziękujemy, AlaHan16